صفحه 6 از 8 نخستنخست 12345678 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 76

موضوع: اپتیک و فوتونیک - (Optics and Photonics)

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اپتیک و فوتونیک - (Optics and Photonics)

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    همشونو خوندم ولی متوجه نمیشم فرقشون چیه اگر ممکنه راهنمایی کنید ممنون
    اون مورد photonic communication تمرکزش روی اینه که افراد رو برای صنعت و نیاز بازار تربیت کنه. این طور که من برداشت کردم.
    مورد دوم otpical science تمرکزش بر روی اپتیک از نظر scientific هست و رو شاخه های مختلف اپتیک تو زمینه پزشکی یا کاربردای دیگش کار می کنه.

برداشت من اینه که مورد اول درس های مرتبط با مدیریت و اینا هم داره. دومی scientificتر هست.
    مورد اول یه سری درسای مشخص داره که همه باید پاس کنن. چون تمرکزش مشخصه رو چیه. دومی واحدایی که باید برداشته بشه فلکسیبل هست و میتونید واحداتونو از همه زمینه های اپتیک انتخاب کنید یا خودتونو محدود به یه فیلد خاص بکنید. انتخاب با دانشجوعه.

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    اون مورد photonic communication تمرکزش روی اینه که افراد رو برای صنعت و نیاز بازار تربیت کنه. این طور که من برداشت کردم.
    مورد دوم otpical science تمرکزش بر روی اپتیک از نظر scientific هست و رو شاخه های مختلف اپتیک تو زمینه پزشکی یا کاربردای دیگش کار می کنه.

برداشت من اینه که مورد اول درس های مرتبط با مدیریت و اینا هم داره. دومی scientificتر هست.
    مورد اول یه سری درسای مشخص داره که همه باید پاس کنن. چون تمرکزش مشخصه رو چیه. دومی واحدایی که باید برداشته بشه فلکسیبل هست و میتونید واحداتونو از همه زمینه های اپتیک انتخاب کنید یا خودتونو محدود به یه فیلد خاص بکنید. انتخاب با دانشجوعه.
    پس اگر قصدمون خوندن دکتری اون رشته باشه باید کدومو انتخاب کنیم؟eng هم دکتری میده؟ یا تا ارشد هست فقط؟

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط NELDA نمایش پست ها
    پس اگر قصدمون خوندن دکتری اون رشته باشه باید کدومو انتخاب کنیم؟eng هم دکتری میده؟ یا تا ارشد هست فقط؟
    این سوالاتو باید از خودشون بپرسید. اخر نوشته ها کانتکتشونو داده.
    نمیدونم بعد از این ارشدی که نوشته دیگه اون دانشگاه چی ارائه می ده. ولی اگر با پیشینه فیزیک می خواید وارد اپتیک شید باید اون science رو انتخاب کنید و بعدا انتخاب کنید که تو کدوم زمینه کار کنید. حالا این دانشگاه جداشون کرده خیلی دانشگاه ها تو یه پروگرم دارن اینارو.

Junior Member

سلام و وقت همگی بخیر

من دانشجوی ارشد فوتونیک گرایش مواد آلی دانشگاه تبریز پژوهشکده فیزیک کاربردی هستم.
    کارمم تجربیه و بلورمایع کار میکنم
    دوتا مقاله داخلی دارم، معدلم حدود 15.5 هست و تا آخر تابستون حداقل دوتا مقاله isi ام چاپ میشه که یکیش یجورایی برای بار اوله تو دنیا
    به نظرتون میتونم از یه دانشگاهی تو بریتانیا پذیرش بگیرم؟
    ممنونم ازتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash1r نمایش پست ها
    ببین دوست عزیز فوتونیک و مهندسی فوتونیک باهم خیلی تفاوت دارن! مهندسی فوتونیک یه رشته ی بین رشته ای هستش و معمولا از دانشجوهای برق برمیداره و محل تشکیل کلاساش توو دانشکده فناوری های نوین هستش اما رشته فوتونیک علوم پایه هست و بیشتر بچه های فیزیک موفق هستند با سه گرایش فیزیک آلی و مخابرات و الکترونیک
    اگر توو سایت دانشگاه های داخل دنبال این رشته میگردی مثلا دانشگاه تبریز برو سایت دانشکده فناوری های نوین تا رشته مهندسی فوتونیک که فقط یه گرایش نانوفوتونیک رو داره رو ببین ولی اگه میخوای رشته فوتونیک (علوم پایه ) رو ببینی برو سایت پژوهشکده فیزیک کاربردی و ستاره شناسی ....
    مثلا تو دانشکده فناوری نوین تبریز چه چیزی کار میکنن که مهندسیه؟؟؟؟یه سری موضوع تعرف میکنن که دانشجوی برق اصلا نمیتونه کار کنه. مگه یکی لیسانس برق از شریف بگیره که چند تا استاد خوب مثل آقای سروری دارن. بقیه دانشگاهها هیچ بار علمی ندارن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Benefic.H نمایش پست ها
    مهد اپتیک و فتونیک فقط دانشگاه شهر توسان آریزونا!!!!
    تاکسن منظورته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

کسی هست اینجا مهندسی فوتونیک بخونه؟ با پیشینه برق باشه
    ویرایش توسط WhiteDream : September 14th, 2017 در ساعت 02:42 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    من همین رشته هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط WhiteDream نمایش پست ها
    با سلام به دوستان،
    من دانشجوی ساله آخر دکترای اپتیک در دانشگاه فلوریدای مرکزی هستم. گروه ما الان به شدت با کمبود دانشجو مواجه شده و ما می‌تونیم به راحتی‌ ۴ دانشجو در زمینه‌های کاملا مختلف به گروه اضافه کنیم که حتما با بهترین آموزش فارغ‌التحصیل میشند. متاسفانه استاد من در زمینهٔ گرفتن دانشجو بد عمل کرده و امسال مسئولیت استخدام رو به من سپرده، که البته نظر نهایی با خودشه. دانشجوهای واقعاً فعال که به کار علمی‌ البته در شرایط سخت علاقه دارند، حتما با من تماس بگیرند. استاد گروه Dr Abouraddy هست.

با من تماس بگیرید با ایمیل

Jahromi

Junior Member

Dear applicants,

Regarding my above post on position in our group at CREOL, UCF, we are looking for students that have a background in optics. You should check our website and see our papers, they are all on photonics science and engineering. It will be a fully-funded PhD position with a pretty good stipend. We are looking for applicants holding a MSc with optics background, or exceptional applicants without MSc who are directily applying for PhD. M advisor will interview selected applicants. Please note that he is a very tough boss, and he will expect you to perform much better than an average student if you join our group. Thank you. Unfortunately I am getting a lot of unrelated emails right now about these positions; Please at least look at our papers first to see if you have the background we need. Thank you.

A very important thing: Please attach your CV in your email.