صفحه 8 از 21 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط yakhchi نمایش پست ها
    با سلام ضمن تبریک به تمامی کسایی که پست داک گرفتند ازهمتون ممنون میشم اگه من هم یه کم راهنمایی کنید که چه مرحلی هست و چه طوره؟من در حال حاضر توی یکی از کشورهای اروپایی دکترا دارم میخونم وقصدم اینه برا پست داک بیام کانادا با همسرم حالا میشه ما رو یه کم راهنمایی کنید؟؟
    همین پست بالایی نوشته شده چکار باید بکنید.

با سلام
    بنده 16 سال سابقه کار صنعتی دارم
    حدود 20 مقاله دارم که اغلب انها کنفرانسهای ای تری پلی است و چند ژورنال هم دارم
    از رشته هوش مصنوعی گرایش پردازش تصویر فارغ التحصیل می شوم و چند ماه دیگر از دکترای خود دفاع می کنم
    برای گرفتن پست داک ایا این رزومه کافی است
    10 سال هم عضو هیات علمی دانشگاه ازاد بوده ام
    باتوجه به اینکه بیشتر رزومه صنعتی دارم و مقاله ای اس ای سطح بالا فقط 2 یا 3 مورد دارم ایا امکان پذیرش وجود دارد
    ایا مدرک دکترا را هم باید ازاد کنم

Junior Member

با سلام
    من دانشجوی دکترا هستم و یک آفر برای پست دکترا گرفته ام
    تو پروسه انلاین اپلای جزو مدارک درخواستی برای ویزای کاری ایا مدرک دکترا لازم هست یا نه؟
    و این که گفته از کارفرمای قبلی نامه داشته باشید چی باید ارایه بدیم چون من که در حال حاضر دانشجو هستم؟
    ممنون

Junior Member

مدرک دکترا و یا نامه ای از استاد راهنما که توش توضیح داده باشند شما دکتراتون رو گرفتید و یا به زودی قرار هست که دفاع کنید لازم هست. نامه از کارفرمای قبلی میتونه یه نامه مربوط به هر سابقه کاری که قبلا داشتید باشه.

Junior Member

رزومه خوبی هست و شانس بالایی داره، البته یک نکته ی مهم اینه که در کانادا و آمریکا نباید بین دکترا و پست داک فاصله ی زیادی باشه، و اگر وقفه ای بوده باید بتونید توضیح قابل قبولی برای آن ارائه بدید. شرط اقدام برای اکثر فلوشیپ ها اینه که بیشتر از 5 سال از دفاع دکترا نگذشته باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط estefanefenber نمایش پست ها
    با سلام
    بنده 16 سال سابقه کار صنعتی دارم
    حدود 20 مقاله دارم که اغلب انها کنفرانسهای ای تری پلی است و چند ژورنال هم دارم
    از رشته هوش مصنوعی گرایش پردازش تصویر فارغ التحصیل می شوم و چند ماه دیگر از دکترای خود دفاع می کنم
    برای گرفتن پست داک ایا این رزومه کافی است
    10 سال هم عضو هیات علمی دانشگاه ازاد بوده ام
    باتوجه به اینکه بیشتر رزومه صنعتی دارم و مقاله ای اس ای سطح بالا فقط 2 یا 3 مورد دارم ایا امکان پذیرش وجود دارد
    ایا مدرک دکترا را هم باید ازاد کنم

Junior Member

نمره ی زبان برای اکثر فلوشیپهای پست داک در کانادا اجباری نیست. فقط اینکه توانایی خوبی برای ارتباط برقرار کردن داشته باشید کافی هست که این رو معمولا خود استاد زمان مصاحبه با شما بررسی میکنه. بخاطر همین هست که همیشه بعد از ایمیل ها حتما چند قرار تلفنی یا اسکایپی با متقاضی میگذارند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط rayazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازگی مدرک دکتری گرفته ام و می خواهم برای دوره پست داک اقدام کنم. آیا به مدرک زبان نیازی هست؟
    اگر دوستانی که تونستن این پوزیشن گرفتن یکم راهنمایی کنن و مراحل کار و زمان انجام پروسه و مدارک لازم رو بگن کمک خوبی برای بقیه میتونه باشه.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    از دوستان کسی در مورد دوره دکتری و یا طرح تحقیقاتی و مطالعاتی رشته مطالعات اسلامی در دانشگاه مک گیل رو داره؟

Junior Member

سلام به همه...من دانشجوى دكترا تو امريكا هستم و از Ryerson University Toronto توى كانادا پيشنهاد postdoc دارم و ميخوام اقدام كنم واسه ويزا و رفتن به كانادا ولى هيچى نميدونم كه بايد چيكار كنم واسه گرفتن work permit.. ممنون ميشم اگه كسى از دوستان بتونه كمك كنه.. ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط e30corn نمایش پست ها
    سلام به همه...من دانشجوى دكترا تو امريكا هستم و از Ryerson University Toronto توى كانادا پيشنهاد postdoc دارم و ميخوام اقدام كنم واسه ويزا و رفتن به كانادا ولى هيچى نميدونم كه بايد چيكار كنم واسه گرفتن work permit.. ممنون ميشم اگه كسى از دوستان بتونه كمك كنه.. ممنون از لطفتون
    خود HR دانشگاه معمولا در این موارد کمکتون میکنه. به استادتون در رایرسون بگید براتون پیگیری کنه و اطلاعات بگیره.

پیش فرض تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام ، من ماه آينده از رساله ام دفاع ميكنم عضو بنيان نخبگان هستم و تمامي معدل هام بالآي ١٨ هست رشته ام حقوق بين الملله و موضوع رساله ام هم بيوتكنولوژي بوده ميخوام براي پست داك توي كانادا اقدام كنم نميدونم اولين قدم براي اين كار چيه؟ آيا بخش استخدام دانشگاه ها رو بايد دونه دونه چك كنم يا بايد برم شخصا به استادها إيميل بزنم ببينم موقعيت پست داك دارن يا نه؟ براي علوم انساني هم شانسي هست چون اكثر پست ها مال فني ها ست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)