صفحه 10 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

من از طریق ایمیل زدن به اساتید این پوزیشن رو بدست آوردم.

با سلام
    من به تازگی از آلبرتا یه موقعیت پستاک گرفتم. چند تا سوال برای اخذ ویزا داشتم. اگه ممکنه راهنمایی کنید ممنون میشم.
    1. فرق بین offer letter، appointment letter، و work permit چیه؟ برای اخذ ویزا استاد یا دانشگاه چی باید برام بفرستن که به سفارت ارائه بدم؟
    2. همسرمم میخوام با خودم ببرم چطور برای ویزاش اقدام کنم؟
    3. از کدوم کشور واسه ویزا اقدام کنم که احتمال گرفتن ویزا بیشتر بشه؟
    ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehy نمایش پست ها
    راستش من برای submit مدارکم، مراحلی که برای ساخت account بود را طی کردم در نهایت به من گفته شد، ویزام visitor visa است نه work. نمی دونم این درسته یانه؟ اگر درست نیست چکار باید بکنم؟ خیلی استرس دارم. من همه سوالات رو دقیق جواب دادم، مثلا قید کردم که job offer دارم یا برای work می خوام برم یا نوع کارم specifiec work است نه open , ..... ولی نمی دونم چرا visitor visa شد
    در ضمن می خوام از ترکیه اقدام کنم.
    سلام همسر من هم دقیقا همین مشکل رو داشت. شماره همسرم رو براتون مسیج کردم. لطفا تماس بگیرید.

با سلام خدمت دوستان عزیز
    آبا در صورت هیئت علمی شدن در دانشگاههای داخل، دانشگاه اجاز اقدام برای موقعیت پست دکترا را به اعضای هیئت علمی خود می دهد؟

Junior Member

سلام، postdoc خارج از کانادا بعنوان سابقه کار در کانادا پذیرفته میشه؟ مثلا اگه بخوایم از طریق اکسپرس اینتری اقدام کنیم؟

با سلام.

ی سوال داشتم. برای اقدام ویزای کانادا ایا تو قسمت اپلود مدارک نیازی هست که اصل فارسی مدارک هم اپلود شه یا فقط ترجمه انگلیسی کافیه؟ ممنونم راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehy نمایش پست ها
    راستش من برای submit مدارکم، مراحلی که برای ساخت account بود را طی کردم در نهایت به من گفته شد، ویزام visitor visa است نه work. نمی دونم این درسته یانه؟ اگر درست نیست چکار باید بکنم؟ خیلی استرس دارم. من همه سوالات رو دقیق جواب دادم، مثلا قید کردم که job offer دارم یا برای work می خوام برم یا نوع کارم specifiec work است نه open , ..... ولی نمی دونم چرا visitor visa شد
    در ضمن می خوام از ترکیه اقدام کنم.

سلام. من هم همین مشکل برام پیش اومده و اپلیکیشن من رو برگشت دادن. میشه لطف کنین راهنمایی کنید چطور باید این مشکل رو بر طرف کرد؟

Junior Member

من برای پست داک کانادا اقدام کردم. بعد از ایجاد account و پاسخ به سوالات ابتدایی، به من دسترسی برای visitor visa ایجاد شد در حالی که من گزینه های مربوط به work permit رو پر کرده بودم و گزینه مربوط به job offer from specific employer رو انتخاب کردم. ممنون میشم دوستانی که تجربه مشابه داشتن راهنمایی کنن.

Junior Member

دوستان اولین قدم بعد از پیدا کردن موقعیت پست داک چیه؟ میشه در مورد وقت گرفتن از سفارت راهنمایی کنید
    ممنونم

Junior Member

بله، از سمت دانشگاه مبدا به عنوان فرصت مطالعاتی برای اساتید بیان میشود در حالیکه در حقیقت شما دوره پست داک رو میگذرانید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)