صفحه 11 از 21 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام
    از دوستان اگر کسی به تازگی ویزای کار مربوط به پست داک رو گرفته از کجا اقدام کرده و پروسش چقدر طول کشیده?
    ممنون
    من از دبی اقدام کردم و بعد از ۶ ماه جوابی نگرفتم هنوز

سلام. از دوستانی که پذیرش postdoc گرفتند درخواست داهنمایی دارم

در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم و استاد مشاور رساله ام هضو هیئت علمی یکی از دانشگاههای کاناداست. میخوام بدونم چقدر احتمالش هست این استاد بتونه کار پذیرشم رو اوکی کنه؟

قبلا اعلام کرده بود که برای فرصت مطالعاتی میتونم پذیرشت کنم. ولی نمیخوام فرصت برم و میخوام دفاع کنم بعد اقدام کنم. چقدر شانس پذیرش دارم؟
    ضمنا همسر و فرزندم رو هم میخوام ببرم..

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط morteza1984 نمایش پست ها
    سلام. از دوستانی که پذیرش postdoc گرفتند درخواست داهنمایی دارم

در حال حاضر دانشجوی دکتری هستم و استاد مشاور رساله ام هضو هیئت علمی یکی از دانشگاههای کاناداست. میخوام بدونم چقدر احتمالش هست این استاد بتونه کار پذیرشم رو اوکی کنه؟

قبلا اعلام کرده بود که برای فرصت مطالعاتی میتونم پذیرشت کنم. ولی نمیخوام فرصت برم و میخوام دفاع کنم بعد اقدام کنم. چقدر شانس پذیرش دارم؟
    ضمنا همسر و فرزندم رو هم میخوام ببرم..
    استاد باید بودجه اش را داشته باشه که بتونه برای پست داک شما رو استخدام کنه. از خودش باید سوال کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک پزشکی تهران

سلام دوستان. همسرم ۱۵ ژانویه برای ورک پرمیت فوق دکترا اقدام کرده ولی هنوز جوابش نیومده. خودم تقریبا دوهفته ای جواب گرفتم. ویزای همسرم ممکنه بخاطر اینکه در قسمت military بخاطر سربازیش بله زده ، مشکل پیدا کرده باشه؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sa27sh نمایش پست ها
    سلام دوستان. همسرم ۱۵ ژانویه برای ورک پرمیت فوق دکترا اقدام کرده ولی هنوز جوابش نیومده. خودم تقریبا دوهفته ای جواب گرفتم. ویزای همسرم ممکنه بخاطر اینکه در قسمت military بخاطر سربازیش بله زده ، مشکل پیدا کرده باشه؟
    خیلی از دانشجوها هم به اشتباه این قسمت را که خدمت غیراجباری ذکر کرده علامت میزنند ولی با توجه به جزییاتی که در اپلیکیشن ویزا در مورد فعالیتهای انجام شده فرد هست و مشخص بودن نوع آن عموما مشکلی پیش نمیآید مگر آنکه خود رزومه فرد به لحاظ موارد دیگر و نه این مساله دارای پتانسیلهای بررسی بیشتر تشخیص داده شود. به هرحال زمان رسیدگی به پرونده ها برای افراد مختلف ممکن است متفاوت باشد و برای برخی رشته های خاص نیز ممکن است طولانی تر باشد.
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

سلام دوستان عزیز،من یه سوال داشتم برای اپلای پستداک لازمه مثل دکترا sop بنویسیم یا اینکه همه چیزو باید تو بادی ایمیل توضیح بدیم؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط nasrinmoradi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،من یه سوال داشتم برای اپلای پستداک لازمه مثل دکترا sop بنویسیم یا اینکه همه چیزو باید تو بادی ایمیل توضیح بدیم؟
    باید ببینید در آگهی پوزیشن پست داک ازتون چه جیزهایی خواسته. اگر SOP خواسته باید بنویسید.

Junior Member

سلام
    لطفا اگر مشکلتون تا حالا حل شده برای ماهم توضیح بدین که چه کار کنیم

منم بعد از پاسخ به سوالات سایت برام این پیام میاد که :
    foreign worker - international mobility program (visitor's visa required)
    You may be eligible to come to Canada as a foreign worker

که خب ما به ویزای کار نیاز داریم نه ویزای ویزیتوری

Junior Member

سلام. میتونم بدونم راه حلی برای این مشکل پیدا کردید یا نه؟ لطفا اگر پیدا کردین پاسخ رو اینجا ارائه بدید. من هم با مشکل مشابه برخورد کردم و نمی دونم باید چه پاسخی به سوالات داد که ورک پرمیت رو پیشنهاد بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahadis نمایش پست ها
    سلام همسر من هم دقیقا همین مشکل رو داشت. شماره همسرم رو براتون مسیج کردم. لطفا تماس بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehy نمایش پست ها
    سلام. من دکتری از یکی از دانشگاههای خوب در زمینه تحصیلی خودم از ایران دارم. در حال حاضر برای دوره postdoc کانادا نامه پذیرش گرفتم. در مورد لیست کامل مدارک برای سفارت سوال دارم چون هر موسسه ای هم که تماس می گیرم یا تا به حال این مورد رو نداشتند یا در قبال پرداخت هزینه این موارد را اعلام می کنند. به عنوان مثال ایا نیازی به اصل مدارک تحصیلی برای سفارت هست یا خیر؟ یا می تونم نامه ای از دانشگاه یا استاد به زبان انگلیسی را ضمیمه کنم (داراترجمه مدارک موقت را ترجمه نمی کنه). یا مثلا ایا نیازی به مدرک IELTS برای سفارت هست یا خیر؟ ایا نیاز به approve مالی هست؟ چون هیچ یک از این مدارک را دانشگاه مورد نظر از من نمی خواد و من فقط برای گرفتن ویزا در مورد مدارک سوال دارم.
    سلام.
    شما اصل مدرک دکتر رو برای دانشگاه و یا سفارت فرستادید؟ این رو میپرسم چون آزاد کردن مدرک دکتری دوره های روزانه بیشتر از 30میلیون تومن هزینه داره. از طرفی هم چند جایی خوندم که چون پست داک کار محسوب میشه و نه تحصیل، نیازی به اصل مدرک نیست. آیا این درست هست؟
    در مورد مدرک زبان چطور؟ چند مورد از دوستان من حتی برای تحصیل هم به جای مدرک زبان، گواهی استاد راهنما کانادایی رو که با اون ها از طریق تلفن یا اسکایپ مصاحبه کرده بود مبنی بر تسلط به انگلیسی ارائه دادند.

ممنون میشم که دوستان دیگه هم اگه نظر یا تجربه ای دارند به اشتراک بگذارند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)