صفحه 14 از 21 نخستنخست ... 456789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام. دوستانی که اخیرا ویزا برای Postdoc گرفتن، کسی میدونه این سه مورد رو باید چی آپلود کنیم؟
    Employment Reference Letter
    Letter from Current Employer
    Employment Records

با توجه به اینکه سابقه کاری وجود نداره و قبل از پذیرش postdo، مشغول دوره دکتری بودم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Shadi93 نمایش پست ها
    دوستانی که قصد دارن برای پست دکتری کانادا برن با این پاسخ ها به پرسشنامه ورک پرمیت پیشنهاد داده میشه توی سیستم و بعد میتونید مدارک رو آماده کنید
    What would you like to do in Canada?
    Work
    How long are you planning to stay in Canada?
    Temporarily - more than 6 months
    Which country issued your passport?
    IRN (Iran)
    What is your current country/territory of residence? If you are presently in Canada, you should select Canada.
    Iran
    Do you have a family member who is a Canadian citizen or permanent resident and is 18 years or older?
    No
    What is your date of birth?
    Are you a lawful permanent resident of the United States with a valid alien registration card (Green Card)?
    No
    Do you have a written offer from an employer in Canada?
    Yes
    What is the status of your job offer?
    Temporary - at least one year
    Do you plan to work in one of the following categories?
    • Athletes and coaches
    • Aviation accident or incident investigators
    • Business visitors
    • Civil aviation inspectors
    • Clergy
    • Convention organizers
    • Crew members
    • Emergency service providers
    • Examiners and evaluators
    • Expert witnesses or investigators
    • Family members of foreign representatives
    • Foreign government officers
    • Foreign representatives
    • Health-care students
    • Judges, referees and similar officials
    • Military personnel
    • News reporters, film and media crews
    • Performing artists
    • Public speakers
    No
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a foreign worker or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution?
    No
    Are you of working age, and a dependent of a person who is (or will be):
    • working in Canada,
    • or a full-time student at a designated learning institution ؟
    Yes
    Have you recently graduated from a participating Canadian post-secondary institution for which your study program was full-time
    and a minimum of eight months?
    No
    What is your marital status?
    -
    What is your province of destination? If visiting multiple provinces, select the one in which you will be spending most of your time.
    -
    What type of work permit do you want to apply for?
    A work permit with a Labour Market Impact Assessment exemption
    Are you accompanying a family member that has status in Canada, or has recently been approved to come to Canada?
    No
    Have you ever committed, been arrested for, been charged with, or convicted of any criminal offence in any country?
    No
    Have you had a medical exam performed by an IRCC authorized panel physician (doctor) within the last 12 months?
    No
    Have you visited or lived in any one of the designated countries for 6 consecutive months in the last year?
    No
    Do you want to work in one of the following jobs?
    health sciences worker
    clinical laboratory worker
    patient attendant in nursing or geriatric homes
    medical student admitted to Canada to attend university
    medical elective and physician on short term assignment
    teacher of primary or secondary schools or other teachers of small children
    domestics worker, someone who gives in-home care to children, the elderly and the disabled
    day nursery worker
    No
    Do you want to submit an application for a family member ?
    No
    Are you giving someone access to your application?
    No
    There are fees associated with this application. Will you be paying your fees or are you fee exempt?
    Yes, I will be paying my application fees.
    Are you able to make a digital copy of your documents with a scanner or camera?
    Yes
    Will you be paying your application fees online? To pay online, you need a Visa, MasterCard or American Express.
    Yes

سلام. چون گقتید که شما برای Postdoc ویزاتون رو گرفتید، اگر راهنمایی کنید که این مدارک رو باید چی آپلود کنیم، فکر میکنم مشکل خیلی ها حل میشه؟ چون دیدم خیلی جاها سوال پرسیده شده و هیچکس جواب درست و کاملی نداده
    Employment Records

با توجه به اینکه سابقه کاری احتمالا برای پست داک وجود نداره و قبل از پذیرش postdoc، متقاضی مشغول دوره دکتری بوده. (مثل من!)

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sajadafs نمایش پست ها
    سلام. چون گقتید که شما برای Postdoc ویزاتون رو گرفتید، اگر راهنمایی کنید که این مدارک رو باید چی آپلود کنیم، فکر میکنم مشکل خیلی ها حل میشه؟ چون دیدم خیلی جاها سوال پرسیده شده و هیچکس جواب درست و کاملی نداده
    Employment Records

با توجه به اینکه سابقه کاری احتمالا برای پست داک وجود نداره و قبل از پذیرش postdoc، متقاضی مشغول دوره دکتری بوده. (مثل من!)

ممنون
    اگر سابقه کاری ندارید قاعدتا هیچی نمیتونید ارایه کنید به عنوان سابقه کار که طبیعی هم هست

Junior Member

سلام دوستان ،

من برای ویزای پست داک قراره اقدام کنم و برای همسرم هم میخوام ویزای Open work permit اقدام کنم، سوالم اینه که حواب این سوال رو پی بزنم؟
    Will you be coming to Canada with a spouse or common-law partner who is, or will be, working in Canada as a foreign worker or who is, or will be, a full-time student at a university, community college, CEGEP or other authorized educational institution?

اصولا باید جواب بله باشه دیگه درسته؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

Junior Member

سلام
    برای پست دکتری ویزای کار میدهند یا تحصیلی؟ آخه خیلی نظرها متناقضه در مورد این سوال.
    سوال مهم ترم اینه به نظرتون برای مهاجرت دائم، از همین ایران اقدام کنم برای ورود متخصصین راحت تره، یا اینکه اول پست دکتری اقدام کنم و بعد از ورود به کانادا برای مهاجرت دائم اقدام کنم؟

ApplyAbroad Superstar

سلام پست دکتری همه جا شغل است فقط اسمش ممکن است ما را به اشتباه بیاندازد که فرد همچنان دانشجو است.
    و الا شاغل در پست دکتری با Research Assistance و Research Fellow و غیره همه در تعریف شغلی یک معنی میدهند و ماهیت کار پژوهشی است.
    تفاوت هم عمدتا این است که شاغل پست دکتری معمولا - تاکید: معمولا - به شکلی کار دوره دکتریش را برای تحقیق ادامه میدهد ولی در عناوین دیگر فرد کار پژوهشی که به او سپرده شده است را انجام میدهد.
    اولی بیشتر اوقات یک نفره است در بقیه به صورت تیمی است. اولی ممولا فرد خیلی جوان و در فاصبه یکی دو ساله از اتمام دکتری است در عناوین دیگر سن و جایگاه هر چیزی میتواند باشد.

خیلی اوقات هم از این عنوان دانشگاهها در واقع سواستفاده _ شاید هم حسن استفاده؟ - میکنند به این صورت که مثلا دپارتمان اجازه استخدام پژوهشگر ندارد ولی اجازه تصمیم برای ایجاد پست دکتری با خود دپارتمان است بنابراین می ایند شغلی را که باید Research Fellow آگهی کنند را پست دکتری اعلام میکنند و فرد مورد نظر - که احتمالا از قبل هم معلوم بوده چه کسی است - را به کار میگیرند.

برگشت به سوال شما: برای ویزای کار باید اقدام کنید.

موفق باشید

Research
    نقل قول نوشته اصلی توسط kazemi1986 نمایش پست ها
    سلام
    برای پست دکتری ویزای کار میدهند یا تحصیلی؟ آخه خیلی نظرها متناقضه در مورد این سوال.
    سوال مهم ترم اینه به نظرتون برای مهاجرت دائم، از همین ایران اقدام کنم برای ورود متخصصین راحت تره، یا اینکه اول پست دکتری اقدام کنم و بعد از ورود به کانادا برای مهاجرت دائم اقدام کنم؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط kazemi1986 نمایش پست ها
    سلام
    اگر شرایط مناسب و امتیاز بالا برای مهاجرت دارید از همین الان برای مهاجرت اقدام کنید. قوانین مهاجرتی همیشه در حال تغییره.

Junior Member

سلام
    من دکتری ام رو از ایران گرفتم و الان از کانادا یه آفر پست داک گرفتم و مدرک خانمم لیسانس هست. میشه راهنمایی کنید بهترین نوع ویزا برای خانمم که شانس بیشتری از بقیه داره چی هست؟ دوتا گزینه بود توی لیست یکی visitor بود یکی هم open work permit
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnzfr نمایش پست ها
    سلام
    من دکتری ام رو از ایران گرفتم و الان از کانادا یه آفر پست داک گرفتم و مدرک خانمم لیسانس هست. میشه راهنمایی کنید بهترین نوع ویزا برای خانمم که شانس بیشتری از بقیه داره چی هست؟ دوتا گزینه بود توی لیست یکی visitor بود یکی هم open work permit
    ممنون
    ببینید اونجور که من می دونم باید افسر رو راضی بکنین یه جورایی و فکر می کنم ویزای همراه رو بدن نگران نباشید.چون شما توجیه دارید و نمیشه که جدا از همسرتون بمونین که .مطمئن باش درست میشه

Junior Member

سلام دوستان
    من افر پست داک دارم از کانادا و چندتا سوال دارم که ممنون میشم جواب بدید
    ۱- معمولن پروسه ویزا گرفتن چقدر طول میکشه؟ چون من باید به محل کارم دو ماه زودتر خبر بدم که می‌خوام استعفا بدم. من از مالزی می‌خوام اپلای کنم برا ویزا و مالزی هم زندگی میکنم
    ۲- امکانش هست ویزا ریجکت بشه؟ موردی بوده قبلن؟
    ۳- ویزای همراه برای همسرم به راحتی میدن؟
    پیشاپیش ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)