صفحه 15 از 21 نخستنخست ... 56789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام دوستان،

من نمیدونم برای بار دوم که وارد اکانتم شدم و سوالها رو مرور کردم چی رو اشتباه زدم که هزینه ها رو به این شکل نوشته

Work Permit 1 $155 $155
    Biometrics Fee 2 $85 $170
    Open Work Permit Holder Fee 2 $100 $200
    Work Permit 1 $155 $155

در حالی که من تقاضای ورک پرمیت و همسرم اوپن ورک پرمیته. قبلا انگار جمعش 520 دلار بود و اوپن ورک پرمیت دوتا نبود. کسی میدونه چرا؟

Junior Member

سلام. من یه سوال دارم اونایی که پست داک امریکا گرفتن حقوق سالیانه چقدر میگیرن؟ آخه من دیدم حدودا از 40 هزار دلار تا نهایت 70 هزار دلار سالیانه ست. سوال بعدیم اینه که امکانات هم میدن مثل جایی برای اقامت؟

ApplyAbroad Superstar

سلام حتما اطلاع دارید که پست دکتری اسمی است که تعریف خیلی خیلی خاص ندارد و گاهی دانشگاهها اسمهای دیگری هم برایش به کار میبرند. Research fellow مثلا من الان ۳ چهار تا از این اسمها به ذهنم میرسد. ۵۰ و ۶۰ هزار سالیانه حقوق مناسبی برای کسی است که برای سال اول بعد از دکتری وارد کار پژوهشی در مرکز پژوهشی میشود - نه واحد صنعتی و بازرگانی که ممکن ااست واحد تحقیقات داشته باشند - میشود. محل و هزینه سکونت من ندیده ام ولی allowance برای شهرهای گران و گاهی پوشش بیمه یا هزینه های سفر یا کمک به صندوق بازنشستگی را بعضی کارفرماها - که دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی هستند - پوشش میدهند و مشمول در بسته پیشنهادی کنار حقوق اصلی میکنند

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط avali نمایش پست ها
    سلام. من یه سوال دارم اونایی که پست داک امریکا گرفتن حقوق سالیانه چقدر میگیرن؟ آخه من دیدم حدودا از 40 هزار دلار تا نهایت 70 هزار دلار سالیانه ست. سوال بعدیم اینه که امکانات هم میدن مثل جایی برای اقامت؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از شما. من برای دانشگاه MIT , Harvard دیدیم. حقوقش این حدود بود . ولی سوئیس حقوقی تقریبا دو برابر میشه.

Junior Member

ببخشید یه سوال دیگه اگه بتونیم پذیرش پست داک بگریم ویزای کاری برای من و همسرم میدن؟ وآیا امریکا مثل کانادا بعد از دو سال اقامت دائم میده برا پست داک؟

ApplyAbroad Superstar

سلام من دقیقا از شرایط پست دکتریها در سوییس اطلاع ندارم ولی آنجا خیلی بوده ام و هزینه ها واقعا بالاست که طبیعتا خودش را در سطح حقوق نشان میدهد. ولی دو برابر یعنی ۱۰۰ و ۱۲۰ هزار دلار کمی به گوشم سنگین می اید. فرمایش شما را رد نمیکنم ولی نباید قاعدتا در این حدود باشد. البته میشود چک کرد و دید و کار مشکلی نیست.

موفق باشید

ممنون از شما. من برای دانشگاه MIT , Harvard دیدیم. حقوقش این حدود بود . ولی سوئیس حقوقی تقریبا دو برابر میشه.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

ممنون از شما. اگه اطلاعاتی پیدا کردین ممنون میشم به من هم اطلاع بدین.

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام من دقیقا از شرایط پست دکتریها در سوییس اطلاع ندارم ولی آنجا خیلی بوده ام و هزینه ها واقعا بالاست که طبیعتا خودش را در سطح حقوق نشان میدهد. ولی دو برابر یعنی ۱۰۰ و ۱۲۰ هزار دلار کمی به گوشم سنگین می اید. فرمایش شما را رد نمیکنم ولی نباید قاعدتا در این حدود باشد. البته میشود چک کرد و دید و کار مشکلی نیست.

موفق باشید

Junior Member

دوستان ییخشید من اینقدر سوال میپرسم

ApplyAbroad Guru

ببخشید یه سوال دیگه اگه بتونیم پذیرش پست داک بگریم ویزای کاری برای من و همسرم میدن؟ وآیا امریکا مثل کانادا بعد از دو سال اقامت دائم میده برا پست داک؟
    کانادا هم بصرف دو سال اقامت دائم نمیده. پروسه اقامت دائم در کانادا و امریکا کلا جدا از پروسه ویزای کاری و تحصیلی است. برای امریکا گرفتن اقامت دائم سخت تر است چون باید یک اسپانسر کاری پیدا کنید.

Junior Member

سلام
    منم دقیقا به این مشکل برخورد کردم. برای خانمم open work permit رو زدم و هزینه شده 680 دلار که زیاد به نظر میرسه.

Application Quantity Price (CAD) per unit Total (CAD)
    Work Permit 1 $155 $155
    Biometrics Fee 2 $85 $170
    Open Work Permit Holder Fee 2 $100 $200
    Work Permit 1 $155 $155

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)