صفحه 16 از 21 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام
    من دو تا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره سریعتر جواب بده.
    من یه پذیرش پست دکتری از کانادا گرفتم که شروع قراردادش اول سبتامبر هست. الان میخوام برای ویزا اقدام کنم ولی با توجه به مدت زمان مورد نیاز خیلی بعیده برای اول سبتامبر ویزا بیاد.
    1- لازمه الان به استادم بگم و تاریخ قرارداد رو جابجا کنه یا بعد از درخواست ویزا هم میشه؟
    2- برای خانمم همزمان با خودم درخواست ویزا بدم یا بصورت جداجدا اقدام کنیم؟ شنیدم ویزای تکی از ویزای چند نفره سریعتر میاد

Junior Member

دوستان یک سوال

من برای ویزای پست داک اقدام کردم. ایا برای ویزای همسرم جداگانه باید اقدام می کردم؟ چون فقط از من بایومتریک گرفتند و همچنین فقط یک اپلیکیشن فی گرفتند.

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnzfr نمایش پست ها
    سلام
    منم دقیقا به این مشکل برخورد کردم. برای خانمم open work permit رو زدم و هزینه شده 680 دلار که زیاد به نظر میرسه.

Application Quantity Price (CAD) per unit Total (CAD)
    Work Permit 1 $155 $155
    Biometrics Fee 2 $85 $170
    Open Work Permit Holder Fee 2 $100 $200
    Work Permit 1 $155 $155
    سلام

تو قسمت سوالات اولیه، سوال مربوط به اینکه " آیا کسی شما را همراهی خواهد کرد" اشتباه yes زده اید.

سابقه کار، نامه از استاد راهنما با سربرگ دانشگاه بگرید که از فلان تاریخ تا فلان تاریخ مشغول تحصیل تمام وقت در دوره دکتری بوده اید و همان را آپلود کنید.

دوستان من یه پذیرش پستداک گرفتم. ایا باید برای ویزای کار مدیکال انجام بده? من از قبل یه ویزای مولتیپل توریستی دارم. میدونیدکه ایا باید انگشت نگاری انجام بدم مجدد و الان چقدر طول میکشه پروسه ویزا?

Junior Member

سلام. شما همون 680$ رو پرداخت کردید؟ ویزا گرفتید؟ کلا چقدر طول کشید؟ چه مدارکی برای خودتون و همسرتون آپلود کردید؟
    ممنون میشم اگه جواب بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnzfr نمایش پست ها
    سلام
    من دو تا سوال دارم ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره سریعتر جواب بده.
    من یه پذیرش پست دکتری از کانادا گرفتم که شروع قراردادش اول سبتامبر هست. الان میخوام برای ویزا اقدام کنم ولی با توجه به مدت زمان مورد نیاز خیلی بعیده برای اول سبتامبر ویزا بیاد.
    1- لازمه الان به استادم بگم و تاریخ قرارداد رو جابجا کنه یا بعد از درخواست ویزا هم میشه؟
    2- برای خانمم همزمان با خودم درخواست ویزا بدم یا بصورت جداجدا اقدام کنیم؟ شنیدم ویزای تکی از ویزای چند نفره سریعتر میاد

Junior Member

سلام. شما تونستید این مشکلتون رو حل کنید؟ برای من و همسرم دو تا wp و یکی owp حساب کرده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva3963 نمایش پست ها
    سلام دوستان،

من نمیدونم برای بار دوم که وارد اکانتم شدم و سوالها رو مرور کردم چی رو اشتباه زدم که هزینه ها رو به این شکل نوشته

Work Permit 1 $155 $155
    Biometrics Fee 2 $85 $170
    Open Work Permit Holder Fee 2 $100 $200
    Work Permit 1 $155 $155

در حالی که من تقاضای ورک پرمیت و همسرم اوپن ورک پرمیته. قبلا انگار جمعش 520 دلار بود و اوپن ورک پرمیت دوتا نبود. کسی میدونه چرا؟

دوستان من امروز درخواست پاسپورت کردن واسه ویزا. چند روز طول میشه پاسپورت را بهم پس بدهند?

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    پذیرش دکترای مجدد برای کسی که دکترا داره کار مشکلی است. اگر بیشتر از پنج سال گذشته باشه در خیلی جاها غیر ممکن میشه
    سلام دوست عزیز .منظور شما پنج سال بعد از فارغ اتحصیلی دکتراست؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوال من اینه برای پذیرش دکترای دوباره در همان رشته ای که دکترا داریم با توجه به اینکه سن م حدود32 است،امیدی هست؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : متقاضیان مهاجرت FSW (گروه 38 شغله)-ویزا آفیس ورشو

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh1370 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز .منظور شما پنج سال بعد از فارغ اتحصیلی دکتراست؟؟؟؟؟؟؟؟
    سوال من اینه برای پذیرش دکترای دوباره در همان رشته ای که دکترا داریم با توجه به اینکه سن م حدود32 است،امیدی هست؟
    پنج سال را در مورد پست دکترا عرض کردم نه دکترای مجدد. بعنوان مثال در کانادا برای دریافت اسکالرشیپ های پست دکترای NSERC باید کمتر از 5 سال از دریافت مدرک دکترای شما گذشته باشه. سن کلا مطرح نیست ولی برای پذیرش دکترای مجدد باید دلایل قوی بتونید ارائه بدید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)