صفحه 2 از 21 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

از دوستان کسی اگه تجربه ای در مورد گرفتن پست داک با مدرک دکترای ایران داره لطف کنه مطرح کنه تا با بررسی شرایط بتونیم ارزیابی کنیم

با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    از دوستان کسی اگه تجربه ای در مورد گرفتن پست داک با مدرک دکترای ایران داره لطف کنه مطرح کنه تا با بررسی شرایط بتونیم ارزیابی کنیم

با تشکر
    من چند مورد دیده ام ولی عموما از طریق لینک با استادان ایرانی در کانادا بوده است. اگر استادان شما در ایران با اساتیدی در کانادا ارتباط دارند میتوانند شما را معرفی کنند.

دوستان سلام.

من می خوام به صورت آنلاین واسه ویزای کار در دوره فوق دکتری توی کانادا اپلای کنم.

در قسمتی که باید به سوالهای eligibility برای اقدام آنلاین ویزای work permit جواب بدیم کسی می دونه جواب این سوال چیه؟

What type of work permit do you want to apply for?

جوابهایی که من بینشون شک دارم:
    1. A work permit for academic exchange, research or training
    2. A work permit with a labor market opinion exemption
    3. a post-graduate work permit

گزینه سوم به نظرم درست نیست چون ظاهرا واسه open-work permit هست ولی باز گفتم بپرسم بد نیست!
    گزینه دوم رو واسه این شک دارم که پست داک نیازی به LMO نداره
    گزینه اول رو هم واسه این شک دارم که پست داک یک نوع research هست

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

Parvaneh you should apply for the second option

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    Parvaneh you should apply for the second option
    خیلی ممنون از راهنمایی تون! یک سوال دیگه. شما می دونید مدرک زبان هم جزء مدارک لازم هست یا نه؟
    و یک سوال دیگه: در قراردادی که از دانشگاه می گیرم باید ذکر شده باشه که چند ساعت در هفته باید کار کنم؟ چون در قرارداد من چیزی نگفته و فقط حقوق رو قید کرده و اینکه 3 هفته مرخصی دارم.

Member yasinhajizadeh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترای مهندسی طی کشی

نه لازم نیست. حقوق، بیمه و مرخصی کافی هست. من خودم هم اون موقع برای ورک پرمیت اقدام کردم، مدرک ربانی ندادم

نقل قول نوشته اصلی توسط yasinhajizadeh نمایش پست ها
    نه لازم نیست. حقوق، بیمه و مرخصی کافی هست. من خودم هم اون موقع برای ورک پرمیت اقدام کردم، مدرک ربانی ندادم
    خیلی ممنون. خیالم راحت شد. ببخشید یک سوال دیگه. وقتی می خواهیم مدارک رو از طریق آنلاین بفرستیم دو تا مدرک می خواد که آپلود کنیم از طرف دانشگاه. یکی job offer و یکی هم contract. دانشگاه به من این دو تا رو توی یک فایل داده یعنی اولش گفته که ما به شما این پست داک رو آفر می کنیم و بعد شروع کرده مفاد قرارداد رو گفته. حالا به نظر شما من دوبار این فایل رو آپلود کنم یا از دانشگاه بخوام که یک فایل جدا واسه job offer بهم بده؟

به نظر شما research plan رو هم بگذارم جز مدارک؟ چون چیزی توی سایت نگفته که لازمه.
    ویرایش توسط parvaaneh : September 1st, 2013 در ساعت 10:36 AM

Junior Member ahmadpeik آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering, McGill University

نقل قول نوشته اصلی توسط parvaaneh نمایش پست ها
    خیلی ممنون. خیالم راحت شد. ببخشید یک سوال دیگه. وقتی می خواهیم مدارک رو از طریق آنلاین بفرستیم دو تا مدرک می خواد که آپلود کنیم از طرف دانشگاه. یکی job offer و یکی هم contract. دانشگاه به من این دو تا رو توی یک فایل داده یعنی اولش گفته که ما به شما این پست داک رو آفر می کنیم و بعد شروع کرده مفاد قرارداد رو گفته. حالا به نظر شما من دوبار این فایل رو آپلود کنم یا از دانشگاه بخوام که یک فایل جدا واسه job offer بهم بده؟

به نظر شما research plan رو هم بگذارم جز مدارک؟ چون چیزی توی سایت نگفته که لازمه.
    من در هردو مورد همون فایل قرارداد رو فرستادم و مشکلی پیش نیامد.
    If there is a will, there is a way

Junior Member

سلام به دوستان
    من دکترای فیزیک دارم و میخوام برای دوره پست داک در استرالیا اقدام کنم. به قسمت research دانشگاه های مختلفش سر زدم و چند مورد مشابه با کاری که من انجام می دم پیدا کردم. حالا قدم اول چیه؟ از طریق مراکز تحقیقاتی که اسمشون تو سایت دانشگاه ها هست هم میشه پست داک گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط elham83 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    من دکترای فیزیک دارم و میخوام برای دوره پست داک در استرالیا اقدام کنم. به قسمت research دانشگاه های مختلفش سر زدم و چند مورد مشابه با کاری که من انجام می دم پیدا کردم. حالا قدم اول چیه؟ از طریق مراکز تحقیقاتی که اسمشون تو سایت دانشگاه ها هست هم میشه پست داک گرفت؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    برای استرالیا به تاپیک استرالیا رجوع کنید. این تاپیک مربوط به کاناداست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)