صفحه 3 از 21 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

من بعد از اتمام دکتری از دانشگاه تهران برای دوره پست دکتری از آلبرتا job offer گرفتم و چند تا سوال دارم اگر لطفا راهنماییم کنید
    1- آیا در ارسال مدارک، نیازی به نامه حساب بانکی ایران دارم؟ چون کاملا support خواهم بود از طرف دانشگاه
    2- در سایت بین گزینه های زیر کدام را انتخاب کنم:
    What type of work permit do you want to apply for?

a. A work permit for academic exchange, research or training
    b. A work permit with a labor market opinion exemption

Junior Member

Question پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

برای گرفتن ویزای کار برای پست داک بجز اصل مدرک دکتری چیز دیگه ای رو میشه بعنوان phd proof ارایه داد؟

Junior Member

آیا کسی از سفارت کانادا در پاریس برای پست داک تقاضای ویزا و اجازه کار کرده؟ چجوری پاسپورت رو از یک کشور دیگه اروپایی به پاریس بفرستیم در حالیکه سفارت کانادا میگه حتما باید از Chronopost International استفاده کنیم که فقط داخل فرانسه خدمات میده!!

من دانشجوی ترم آخر دکتری هستم (تا یک‌ماه آینده دفاع می‌کنم) و از دانشگاه اتاوا پذیرش postdoc گرفتم. برای درخواست ویزا چندتا سوال دارم:
    1- باید open work permit رو درخواست بدم یا foreign worker ؟
    2- آیا به غیر از offer letter نامه دیگری هم لازمه که از دانشگاه مقصد بگیرم ؟
    3- با توجه به اینکه در offer letter قید شده به شرط ارائه مدرک دکتری می‌تونم postdoc رو شروع کنم، آیا نیاز به ارائه مدرک دکتری به سفارت کانادا هست؟
    4- با توجه به اینکه offer letter میزان حقوق، مدت تحقیق و research plan رو بیان کرده، آیا لازمه ساپورت مالی هم آماده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط aliakbar1625 نمایش پست ها
    من دانشجوی ترم آخر دکتری هستم (تا یک‌ماه آینده دفاع می‌کنم) و از دانشگاه اتاوا پذیرش postdoc گرفتم. برای درخواست ویزا چندتا سوال دارم:
    1- باید open work permit رو درخواست بدم یا foreign worker ؟
    2- آیا به غیر از offer letter نامه دیگری هم لازمه که از دانشگاه مقصد بگیرم ؟
    3- با توجه به اینکه در offer letter قید شده به شرط ارائه مدرک دکتری می‌تونم postdoc رو شروع کنم، آیا نیاز به ارائه مدرک دکتری به سفارت کانادا هست؟
    4- با توجه به اینکه offer letter میزان حقوق، مدت تحقیق و research plan رو بیان کرده، آیا لازمه ساپورت مالی هم آماده کنم؟
    سلام،
    تبریک میگم
    شما باید فارن ورکر درخواست بدین، اپن ورک پرمیت شامل شما نمی‌شه
    فکر کنم به جز آفر لتر یه قرارداد هم به شما میدان که توش می‌زنه حقوق و ساعتِ کاری اینارو نوشته نه؟ من تو پست‌های قبلی‌ دیدم، ولی‌ اگه همه‌رو تو آفر لتر نوشته پس مشکلی‌ نیست، اینو نمیدونم به سایت مراجعه کنین حتما اونجا نوشتن که آیا مدرک دکترتونو دانشگاه یا سفارت می‌خواد یا نه؟
    فکر می‌کنم لازم نباشه، باز باید به قسمت مدارک لازم برای ورک پرمیت مراجعه کنین ببینین چی‌ میخوان، اگه نگفته لازم نیست
    موفق باشید

ممنون از پیامتون.
    در نامه Offer Letter من نوشته که دوره از چه ماهی شرو میشه و تا کی ادامه داره. به همین ترتیب research plan رو توضیح داده اما در مورد ساعت کاری چیزی نگفته. البته من باید این نامه رو امضا می‌کردم. بعد از امضا، نامه رو به دانشگاه مقصد فرستادم. آیا باید نامه دیگری هم ازشون بگیرم؟

برای درخواست فارن ورکر، جواب این سوال رو چی باید بنویسم؟
    Do you have a written offer from an employer in Canada?
    Your job offer must be from a Canadian employer. Your employer must also have it confirmed in writing by Human Resources and Skills Development Canada that they can hire a foreign worker to fill the job.

من فقط همون offer letter رو دارم که از استاد دانشگاه مقصد گرفتم.

یه سوال دیگه هم داشتم. اونم اینه که من با همسرم میخوام برم (همسرم کارشناسی ارشدشو دفاع کرده و موضوع کاریش نزدیک به منه). این مساله رو با استادی که قراره باهاش کار کنم مطرح کردم و اون هم یه offer letter به همسرم فرستاده و پیشنهاد volunteer researcher داده اما داخل نامه چیزی از حقوق ننوشته. با این اوصاف جواب این سوال رو چی باید بدم؟
    Why is your family member visiting Canada?

برای جواب، بین این گزینه ها شک دارم
    work in a work permit exempted category
    یا
    (work (label market opinion required
    یا
    (work (other

ممنون از راهنمایی شما و دوستان

ممنون از پیامتون.
    در نامه Offer Letter من نوشته که دوره از چه ماهی شرو میشه و تا کی ادامه داره. به همین ترتیب research plan رو توضیح داده اما در مورد ساعت کاری چیزی نگفته. البته من باید این نامه رو امضا می‌کردم. بعد از امضا، نامه رو به دانشگاه مقصد فرستادم. آیا باید نامه دیگری هم ازشون بگیرم؟

Your job offer must be from a Canadian employer. Your employer must also have it confirmed in writing by Human Resources and Skills Development Canada that they can hire a foreign worker to fill the job.

یه سوال دیگه هم داشتم. اونم اینه که من با همسرم میخوام برم (همسرم کارشناسی ارشدشو دفاع کرده و موضوع کاریش نزدیک به منه). این مساله رو با استادی که قراره باهاش کار کنم مطرح کردم و اون هم یه offer letter به همسرم فرستاده و پیشنهاد volunteer researcher داده اما داخل نامه چیزی از حقوق ننوشته. با این اوصاف جواب این سوال رو چی باید بدم؟

یا
    یا
    (work (other

باه نظر من چون پست‌داک کار هست و حقوق میگیرین باید به شما یه قرارداد بدن که توش نوشته ساعت کاری چقدر، تعطیلی‌ سال چقدر از این چیزا، اسم کانترکت هم روش باشه خوب خوبه، البته سفارتِ کانادا همهٔ مدارکِ خودشون میشناسه ولی‌ خوب کار از محکم کاری عیب نمیکنه که بعدا الکی‌ گیر ندان، ولی‌ باز بگم من تجربه‌ای در این زممینه ندارم ولی‌ قاعدتاً باید اینجوری باشه
    جواب بله هست، اگه برین تو سیتِ دانشگاه (اکثرشون اینو نوشتن، اتاوا رو نمیدونم چک کنین،) پست داک نیزی به اپرو شدن از این مؤسسه نداره، معاف هستش
    شما باید یا به استاد ایمیل بزنین بگین به شما یه قرارداد بعده برا کارای فرمالیت لازم درین یا هم به قسمت اداری دانشگاه ایمیل بزنین، من ۲ومی رو پیشنهاد می‌کنم چون ممکنه استادِ خوشش نیاد یا سرش شلوغ باشه یا هرچی‌، آدم که نمیدونه اینا چجورین
    اینو نمیدونم دقیقا چی‌ باید بگین تو گروه‌های دیگه مطرح کنین، می‌تونین بگین همراهِ شما ولی‌ ممکنه بهش ویزا ندان، واقعا نمیدونم چی‌ باید بگین، شرمنده

ممنون از پیامتون.

یا
    یا
    (work (other

سلام دوستِ عزیز،
    من تلاش کردم که پیام خصوصی بفرستم ولی‌ میگه اینباکسِ شما پر هست، بسیار ممنون از ایمیلتون و اینکه زمان گذشتین و پاسخِ همهٔ سوالاتِ من رو دادین، اینطور که به نظر میاد خیلی‌ سخته، چون شانسِ آدم کمه، خوش به حالتون که تونستین پوزیشن بگیرین، فقط میشه یه سوال ِ دیگه هم بپرسم، آیا با رفرنس‌هایی‌ که نوشته بودین تماس گرفت استاد؟ اطلاع دارین؟ ممنونم، از وب سایت‌ها هم همنونم، لطف کردین
    شاد باشید،

در پرسشنامه آنلاین ویزای کانادا یه سوال هست که می پرسه
    Do you have an Employer Declaration Form from your employer?

آیا این فرم باید برای دوره postdoc پر بشه؟ و اینکه آیا این فرم تاثیری روی گرفتن ویزا داره؟

Junior Member

سلام
    میشه کسانی که پذیرش فوق دکتری گرفتند، راهنمایی کنند که این کار را چطوری انجام دادند. خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)