صفحه 5 از 21 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط bache_barghi نمایش پست ها
    دوستان اگه یه پوزیشن یک ساله ی پست داک داشته باشم، بعد از یک سال می تونم برای اقامت اقدامی کنم؟
    شما در هر زمانی میتونید برای مهاجرت نیروی کار ماهر اقدام کنید.منتهی از ژانویه سیستم پذیرش مهاجر کلا تغییر میکند و باید دید شرایط جدید چطور میشود.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

سلام دوستان، من آخر امسال دکتری دفاع میکنم خارج از کشور. رزومه خوبی دارم، 30 تا ISI تا الان، 5 تا هم بووک چپتر، و داور ثابت یه ژورنال در الزویر. بخاطر یه مسیله شخصی حتما باید پست.داک برم کانادا. اما متاسفانه چند ماهه هرچی ایمیل میزنم هیچکی جواب نمیده. اصابم خورده چرا اینجورین آین کانادایی ها. دوستانی که اونجا هستن ممنون میشم راهنمایی کنن منو خیلی گیر افتادم، دوستم گفت از کسایی که رزومشون خوبه میترسن که بیان جاشونو بگیرن راسته؟ کسی از ایالت کبک اسپشیالی مک گیل هست اینجا؟

خیلی ممنون

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : شانس پذیرش از دانشگاههای کانادا + مسائل كلي

نقل قول نوشته اصلی توسط arra_eng2000 نمایش پست ها
    سلام دوستان، من آخر امسال دکتری دفاع میکنم خارج از کشور. رزومه خوبی دارم، 30 تا ISI تا الان، 5 تا هم بووک چپتر، و داور ثابت یه ژورنال در الزویر. بخاطر یه مسیله شخصی حتما باید پست.داک برم کانادا. اما متاسفانه چند ماهه هرچی ایمیل میزنم هیچکی جواب نمیده. اصابم خورده چرا اینجورین آین کانادایی ها. دوستانی که اونجا هستن ممنون میشم راهنمایی کنن منو خیلی گیر افتادم، دوستم گفت از کسایی که رزومشون خوبه میترسن که بیان جاشونو بگیرن راسته؟ کسی از ایالت کبک اسپشیالی مک گیل هست اینجا؟

خیلی ممنون
    نه خیالتون تخت باشه که نگران نیستند شما جاشون رو بگیرید چون استادی که استخدام دائمی شده را هرگز نمیتوانند جایش را با فرد دیگری ولو با رزومه بهتر عوض کنند. اگر پاسخ نمیدهند یعنی پوزیشن پست داک برای شما ندارند یا رزومه شما به پروژه های اونها نمیخوره. برای پوزیشن پست داک تجربه درموضوع پروژه مهمتر از کیفیت رزومه است. اگر از استادانتان کسی با دانشگاههای کانادا در ارتباط است از آنها کمک بگیرید. تاپیک های مربوطبه پست داک را هم یک نگاهی بیندازید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نمره TOEFL و GMAT و GRE و IELTS برای پذیرش

دوستان به نظرتون نمره ی 89 ای بی تی برای تحصیل در مقطع لیسانس در رشته های هنر چطوره ؟
    کجا رو برای رشته های هنر پیشنهاد میدید ؟

Junior Member

سلام
    من یک سال تا پایان دوره دکترام در ایران باقی مونده. همسرم سی تی زن کاناداست و من هم دو ماه پیش برای اقامت اسپانسر شیپ اقدام کردم. حدود ده سال سابقه کار در یک مرکز تحقیقاتی داخل ایران دارم و 5 تا مقاله ISI. می خواستم بدونم بعد از گرفتن کارت پی آر م. بهتر در بازار صنعت کانادا دنبال کار بگردم یا برای گذراندن دوره فوق دکترا اقدام کنم. آیا برای دریافت پذیرش دوره فوق دکترا مشکلی خواهم داشت؟ ممنون میشم دوستان بتونن ک
    کمکم کنند.
    سپاسگزارم.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiri01 نمایش پست ها
    سلام
    من یک سال تا پایان دوره دکترام در ایران باقی مونده. همسرم سی تی زن کاناداست و من هم دو ماه پیش برای اقامت اسپانسر شیپ اقدام کردم. حدود ده سال سابقه کار در یک مرکز تحقیقاتی داخل ایران دارم و 5 تا مقاله ISI. می خواستم بدونم بعد از گرفتن کارت پی آر م. بهتر در بازار صنعت کانادا دنبال کار بگردم یا برای گذراندن دوره فوق دکترا اقدام کنم. آیا برای دریافت پذیرش دوره فوق دکترا مشکلی خواهم داشت؟ ممنون میشم دوستان بتونن ک
    کمکم کنند.
    سپاسگزارم.
    با سلام
    رشته و گرایشتون چی بوده؟ و معدلهای مربوطه
    موضوع پروژه پایان نامه ارشد و دکتراتون تو چه زمینه ای بوده؟
    سابقه کار ده ساله شما همزمان با تحصیل بوده یا مستقل؟(مرتبط با پایان نامه ها)
    اینها همه موثرند و کلی نمیشه نظر داد
    در کل اما فرصتهای پذیرش Post Doc محدود هست به ویژه برای کسانی که دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور مقصد نبوده اند مگر با رزومه خیلی خوب و زمینه های کاری ویژه
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gbahrein نمایش پست ها
    با سلام
    رشته و گرایشتون چی بوده؟ و معدلهای مربوطه
    موضوع پروژه پایان نامه ارشد و دکتراتون تو چه زمینه ای بوده؟
    سابقه کار ده ساله شما همزمان با تحصیل بوده یا مستقل؟(مرتبط با پایان نامه ها)
    اینها همه موثرند و کلی نمیشه نظر داد
    در کل اما فرصتهای پذیرش Post Doc محدود هست به ویژه برای کسانی که دوره های تحصیلات تکمیلی در کشور مقصد نبوده اند مگر با رزومه خیلی خوب و زمینه های کاری ویژه
    موفق باشید
    ممنون از توجه تون. من رشته ام دامپزشکی و تخصصم بهداشت و بیماری های آبزیان هست. معدل دوره دکترای عمومیم 13.61 و معدل دوره تخصصم حدود 18 خواهد بود. موضوع پایان نامه ها در مورد ایمونولوژی و میکروبیولوژی در آبزیان هست. سابقه کارم 7 سال بعد از دوره دکترای عمومی و 3 سال هم در زمان تحصیل دکترای تخصصی ام می باشد. کارم مرتبط با رشته ام می باشد و در مرکز تحقیقاتی دولتی کار می کنم. نویسنده مسئول مقالات خودم هستم و دو سخنرانی در کنفرانس های معتبر بین المللی هم دارم.
    ویرایش توسط Amiri01 : April 6th, 2015 در ساعت 01:36 PM

ApplyAbroad Guru

ممنون از توجه تون. من رشته ام دامپزشکی و تخصصم بهداشت و بیماری های آبزیان هست. معدل دوره دکترای عمومیم 13.61 و معدل دوره تخصصم حدود 18 خواهد بود. موضوع پایان نامه ها در مورد ایمونولوژی و میکروبیولوژی در آبزیان هست. سابقه کارم 7 سال بعد از دوره دکترای عمومی و 3 سال هم در زمان تحصیل دکترای تخصصی ام می باشد. کارم مرتبط با رشته ام می باشد و در مرکز تحقیقاتی دولتی کار می کنم. نویسنده مسئول مقالات خودم هستم و دو سخنرانی در کنفرانس های معتبر بین المللی هم دارم.
    متاسفانه در مورد تخصص و رشته شما اطلاعی ندارم. امیدوارم دوستانی که نزدیک به رشته شما هستند نظر بدند. من فقط همین نکته ای را که در جواب قبلی خدمتتان گفتم تاکید میکنم که برای پیداکردن فرصتهای فوق دکترا در دانشگاههای کانادا و کلا هرکجا محدودیتهایی به لحاظ تعداد فرصتهای موجود وجود دارد که به نظرم خیلی تعیین کننده است. به هر حال جستجوی شما در خصوص اساتید شاخصی که در مورد موضوع کار شما (ایمونولوژی آبزیان) کار میکنند و مکاتبه با آنها به صورت ایمیل میتواند شما را با وجود چنین فرصتهایی آشنا کند چون به هرحال اطلاع از وجود چنین فرصتهایی هم گاهی تعیین کننده است. یکی از دوستان من در ادامه تحصیل و پایان دکترا فرصت Post Doc در کشور سوییس را به دست آورد درحالی که شاید تنها ویژگی خاص ایشان انجام تحقیقات مرتبط با موضوع مربوطه در دوره دکتری بود و با وجود مقالات ایشان، کار شاخص دیگری نیز در رزومه نداشت در حالی که دوستانی با رزومه مناسبتر شاید در پیداکردن چنین فرصتی موفق نبودند. در خصوص کار برای رشته تخصصی خودتان نیز اطلاعات بیشتری می توانید از زریق مطالب موجود در اینجا به دست آورید.
    موفق باشید
    “I find the great thing in this world is not so much where we stand, as in what direction we are moving"

ApplyAbroad Guru

سلام
    کمکم کنند.
    سپاسگزارم.
    شما هم در صنعت و هم در دانشگاه بگردید ببینید چه نوع کاری پیدا میکنید. برای دوره پست دکترا باید استادی را پیدا کنید که بخواهد برای موقعیت پست دکترا استخدام کند. از حالا دانشگاهها و استادهای قوی در رشته خودتان را بررسی کنید ببینید موقعیتی پیدا میکنید.

Junior Member

سلام به همگی

بچه ها اگه لطف کنین کمکم کنین ممنون میشم

من یه ویزای توریستی دارم که از 12 جون تا 10 دسامبر اعتبار داره (در حدود 183 روز)
    از طرفی یه پیشنهاد کاری پست داک هم دارم که تازه دستم رسیده و باید واسش از طریق ورک پرمیت اپلای کنم

کسی میدونه من واسه اپلای کردن ورک پرمیت باید دوباره برم ترکیه واسه وک؟ یا همون یه بار که رفتم واسه ویزای توریستیم کافیه؟

یه سوال دیگه: من میتونم برم کانادا با همون ویزای توریستی که دارم و بعد از اونحا اپلای کنم واسه ورک پرمیت؟ یا بهتره قبل از رفتن اپلای کنم

مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)