صفحه 6 از 21 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط aps نمایش پست ها
    سلام به همگی

بچه ها اگه لطف کنین کمکم کنین ممنون میشم

من یه ویزای توریستی دارم که از 12 جون تا 10 دسامبر اعتبار داره (در حدود 183 روز)
    از طرفی یه پیشنهاد کاری پست داک هم دارم که تازه دستم رسیده و باید واسش از طریق ورک پرمیت اپلای کنم

کسی میدونه من واسه اپلای کردن ورک پرمیت باید دوباره برم ترکیه واسه وک؟ یا همون یه بار که رفتم واسه ویزای توریستیم کافیه؟

یه سوال دیگه: من میتونم برم کانادا با همون ویزای توریستی که دارم و بعد از اونحا اپلای کنم واسه ورک پرمیت؟ یا بهتره قبل از رفتن اپلای کنم

مرسی
    شما از داخل کانادا نمیتونید برای گرفتن ورک پرمیت اقدام کنید. فقط افرادی که همراه دانشجو یا همراه دارنده ورک پرمیت باشند یا ویزای بیش از شش ماه داشته باشند میتوانند از داخل کانادا اقدام کنند.
    http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=172&t=17

باید از سفارت کانادا در ترکیه تقاضای ورک پرمیت کنید. در داخل کانادا میتوانید مدت اعتبار ورک پرمیت را تمدید کنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    شما از داخل کانادا نمیتونید برای گرفتن ورک پرمیت اقدام کنید. فقط افرادی که همراه دانشجو یا همراه دارنده ورک پرمیت باشند یا ویزای بیش از شش ماه داشته باشند میتوانند از داخل کانادا اقدام کنند.

باید از سفارت کانادا در ترکیه تقاضای ورک پرمیت کنید. در داخل کانادا میتوانید مدت اعتبار ورک پرمیت را تمدید کنید.

ممنون از پاسختون، یه سوال دیگه داشتم

من میتونم بعد از تقاضا دادن برای ورک پرمیت از طریق ترکیه، با هموم ویزای توریستی که دارم برم کانادا و همونجا بعد از اوکی شدن ورک پرمیتم کار کنم؟
    یا باید دوباره برگردم ترکیه و اجازه ورک پرمیتم و از سفارت حضوری دریافت کنم ؟

سپاس از وقتتون

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aps نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون، یه سوال دیگه داشتم

من میتونم بعد از تقاضا دادن برای ورک پرمیت از طریق ترکیه، با هموم ویزای توریستی که دارم برم کانادا و همونجا بعد از اوکی شدن ورک پرمیتم کار کنم؟
    یا باید دوباره برگردم ترکیه و اجازه ورک پرمیتم و از سفارت حضوری دریافت کنم ؟

سپاس از وقتتون
    متاسفانه در این مورد اطلاعی ندارم ولی احتمالا سفارت پاسپورتتون رو برای صدور ورک پرمیت میخواهند.

Junior Member

دوستان سلام
    من تاریخ ویزام واسه اخر اکتبر هست و تاریخ ورک پرمیتم آخر نوامبر. تا کی میتونم به صورت قانونی بمونم تو کانادا؟
    کدومش واسه اینا ملاکه که بعدا واسم مشکل نشه چون بعد از برگشت به ایران 6 ماه بعدش دوباره میخوام درخواست ویزای جدید بدم.
    مرسی

Junior Member

دوستان سلام
    من تاریخ اکسپایره ویزام واسه اخر اکتبر هست و تاریخ انقضای ورک پرمیتم آخر نوامبر. تا کی میتونم به صورت قانونی بمونم تو کانادا؟
    کدومش واسه اینا ملاکه که بعدا واسم مشکل نشه چون بعد از برگشت به ایران 6 ماه بعدش دوباره میخوام درخواست ویزای جدید بدم.
    مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering/ AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها

تا اونجاییکه من میدونم open work permit برای کسانی هست که دارای temporary visa یا همون ویزیتور هستند و درخواست work permit از خود کانادا میدهند

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=177&t=17

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط asiama نمایش پست ها
    تا اونجاییکه من میدونم open work permit برای کسانی هست که دارای temporary visa یا همون ویزیتور هستند و درخواست work permit از خود کانادا میدهند

http://www.cic.gc.ca/english/helpcen...asp?q=177&t=17
    کسانی که دارای ویزای توریستی (زیر شش ماه) هستند نمیتوانند از داخل کانادا درخواست بدهند و مشمول شرایط دریافت open work permit هم نمیشوند.

Junior Member

سلام دوستان
    من سال 1392 مدرک دکترام رو گرفتم در رشته مهندسی برق قدرت با معدل 18/86
    میخوام بذای پست دکترا اقدام کنم. آیا برای اخذ پذیرش نیازی به ارائه مدرک دکترا هست؟ مدرک زبان چطور؟ گواهی موقت دکترا رو دارم ولی غیرقابل ترجمه است و ریز نمرات هم ندارم قاعدتاً!
    آیا باید مراجعه کنم به دانشگاه و تعهد را بخرم یا نیازی نیست؟ در ضمن معافیت سربازی هم دارم و از سال 1388 تا الان هم سابقه بیمه دارم (به عنوان هیات علمی دانشگاه آزاد). اگر کسی موقعیت مناسبی هم میشناسه پیشنهاد بده ممنون میشم.
    اولویتم هم کانادا، استرالیا و کشورهای اروپایی خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-علم و صنعت

سلام دوستان، کسی میتونه به این شرایطی که در ادامه میگم پیشنهاد بده؟:
    اگه کسی در حال حاضر در ایران دانشجوی دکترا باشه و بتونه شهریور سال آینده 95 دفاع کنه، و بخواد بره کانادا به نظرتون کدوم کار بهتره؟ واسه post doc اقدام کردن؟ یا واسه دکترا مجددا اقدام کردن؟
    اینکه تحصیلات دکترا در ایران باشه آیا شانس رو برای رفتن به پست داک کم میکنه؟ و اگه بخواد واسه یه دکترا دوم بره این حالت مطمئنا واسه ویزا گرفتن مسئله ساز خواهد بود دیگه، طرف نباید بگه یه دکترا توو ایران خونده... درسته؟ میتونه با استاد در میون بذاره ولی به دانشگاه و سفارت نباید مدارکی دال بر اینکه اینجا دکترا خونده بده...؟ مثلا میتونه اون 4 سال رو بگه داشته کار میکرده.... به نظرتون کدوم کار صحیح هست؟ کسی پیشنهادی داره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط smn_eb نمایش پست ها
    سلام دوستان، کسی میتونه به این شرایطی که در ادامه میگم پیشنهاد بده؟:
    اگه کسی در حال حاضر در ایران دانشجوی دکترا باشه و بتونه شهریور سال آینده 95 دفاع کنه، و بخواد بره کانادا به نظرتون کدوم کار بهتره؟ واسه post doc اقدام کردن؟ یا واسه دکترا مجددا اقدام کردن؟
    اینکه تحصیلات دکترا در ایران باشه آیا شانس رو برای رفتن به پست داک کم میکنه؟ و اگه بخواد واسه یه دکترا دوم بره این حالت مطمئنا واسه ویزا گرفتن مسئله ساز خواهد بود دیگه، طرف نباید بگه یه دکترا توو ایران خونده... درسته؟ میتونه با استاد در میون بذاره ولی به دانشگاه و سفارت نباید مدارکی دال بر اینکه اینجا دکترا خونده بده...؟ مثلا میتونه اون 4 سال رو بگه داشته کار میکرده.... به نظرتون کدوم کار صحیح هست؟ کسی پیشنهادی داره؟
    باید ببینید کدام موقعیت براتون پیدا میشه. اگر تونستید از طریق تماس با استادها پست داک پیدا کنید طبعا بهتره برای پست داک برید. من بچه هایی را دیده ام که با دکترای ایران و رزومه خوب پست داک در کانادا گرفته اند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)