صفحه 7 از 21 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 205

موضوع: تحصیل در دوره فوق دکترا

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دوره فوق دکترا

سلام.
    من برای پست داک از یک دانشگاه در کانادا پذیرش گرفته ام. و باید برای گرفتن ویزا اقدام کنم. کسی می دونه چه مدارکی لازم هست در کل؟ ازونجا که پست داک عملا کار محسوب میشه، ایا زمان اخذ ویزا خیلی طولانیه؟ یا کمتر طول میکشه؟ و آیا مدارک لازم عملا یکیه؟ یا متفاوته؟ بهترین جایی که میشه رفت سفارت کجاست؟ ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahrazahmatkes نمایش پست ها
    سلام.
    من برای پست داک از یک دانشگاه در کانادا پذیرش گرفته ام. و باید برای گرفتن ویزا اقدام کنم. کسی می دونه چه مدارکی لازم هست در کل؟ ازونجا که پست داک عملا کار محسوب میشه، ایا زمان اخذ ویزا خیلی طولانیه؟ یا کمتر طول میکشه؟ و آیا مدارک لازم عملا یکیه؟ یا متفاوته؟ بهترین جایی که میشه رفت سفارت کجاست؟ ممنون
    سلام
    میشه کمی در خصوص رزومتون و رشتتون و اینکه چطور ارتباط برقرار کردید و از کجا فاند گرفتید وچقدر طول کشید تا پوزیشن پست داک پیدا کنید توضیح بدید تا ما هم شرایطمون رو بسنجیم

Junior Member

دوستان چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟ اگر پوریشن پس داک بگیریم میشه برای مهاجرت هم اقدام کنیم؟ یعنی ویزای کار بهمون تعلق میگیره؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad458 نمایش پست ها
    دوستان چرا کسی راهنمایی نمیکنه؟ اگر پوریشن پس داک بگیریم میشه برای مهاجرت هم اقدام کنیم؟ یعنی ویزای کار بهمون تعلق میگیره؟
    مهاجرت و ویزای کار دو تا چیز متفاوتند. شما با گرفتن پوزیشن پست داک برای ویزای کار میتونید اقدام کنید. برای مهاجرت در هر شرایطی حتی از ایران میشه اقدام کنید در صورتی که امتیاز لازمه رو داشته باشید و انتخاب بشوید. تاپیک های مهاجرت به روش اکسپرس انتری را نگاه کنید.

Junior Member

دوستم اخه مگه قوانین تغییر نکرده من که هرچقدر تو سایت خود کانادا خوندم چیزی نبود ولی بچه های اینجا میگن دیگه به پس داک ویزای کار نمیدن و تحصیلیه و نمیتونید همزمان باهاش برای مهاجرت اقدام کنیم!

Junior Member

این مورد را هم راهنماییم کنید مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad458 نمایش پست ها
    دوستم اخه مگه قوانین تغییر نکرده من که هرچقدر تو سایت خود کانادا خوندم چیزی نبود ولی بچه های اینجا میگن دیگه به پس داک ویزای کار نمیدن و تحصیلیه و نمیتونید همزمان باهاش برای مهاجرت اقدام کنیم!
    بچه های اونجا اشتباه میکنند. پست داک اصلا دوره تحصیلی نیست که ویزای تحصیلی براش بدهند. در مورد اقدام برای مهاجرت هم اصولا ربطی به نوع ویزای شما نداره.

Junior Member

سلام دوستان
    من تازگی مدرک دکتری گرفته ام و می خواهم برای دوره پست داک اقدام کنم. آیا به مدرک زبان نیازی هست؟
    اگر دوستانی که تونستن این پوزیشن گرفتن یکم راهنمایی کنن و مراحل کار و زمان انجام پروسه و مدارک لازم رو بگن کمک خوبی برای بقیه میتونه باشه.
    با تشکر

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط rayazi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تازگی مدرک دکتری گرفته ام و می خواهم برای دوره پست داک اقدام کنم. آیا به مدرک زبان نیازی هست؟
    اگر دوستانی که تونستن این پوزیشن گرفتن یکم راهنمایی کنن و مراحل کار و زمان انجام پروسه و مدارک لازم رو بگن کمک خوبی برای بقیه میتونه باشه.
    با تشکر
    بستگی به استادی که استخدام میکنه داره. باید سایت دانشکده ها را چک کنید و با استادهایی که پست داک استخدام میکنند تماس بگیرید ببینید چه شرایطی مدنظرشونه. هر پوزیشن ممکنه شرایط کاملا متفاوتی داشته باشه.

Junior Member

با سلام ضمن تبریک به تمامی کسایی که پست داک گرفتند ازهمتون ممنون میشم اگه من هم یه کم راهنمایی کنید که چه مرحلی هست و چه طوره؟من در حال حاضر توی یکی از کشورهای اروپایی دکترا دارم میخونم وقصدم اینه برا پست داک بیام کانادا با همسرم حالا میشه ما رو یه کم راهنمایی کنید؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)