صفحه 6 از 49 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 490

موضوع: آرشیو شده : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Kandoliza نمایش پست ها
    کسی نمی خواد نظری بده؟
    ببینید دوست عزیز، سیستم هلند برای کمک هزینه دوره دکتری به این صورت هست که اگه شما برای یک vacancy اقدام کرده باشین و قبولتون کرده باشن (که معمولا مصاحبه حضوری سفت و سختی هم داره) اون موقع شما phd با فاند کامل قبول شدین، ولی اگه با خود استاد صحبت کرده باشین (فارغ از مواردی که تو vacancy ها قید شده) بعید می دونم بعدا بتونه بهتون فاند بده.
    چون سیستمشون اینجوریه که معمولا استادا قبل اینکه دانشجو بگیرن یه پروپوزال تحقیقاتی تعریف می کنن و اونو می دن به مراکزی که بودجه تحقیقاتی می دن بعد اونا هم بر حسب نیاز چند تا از این پروژه ها رو تصویب می کنن که بهش فاند بدن. بعدا استاد برای پروژش میتونه چند تا دانشجوی دکتری و پستدکتری بگیره که تحت نام vacancy میزنن تو سایت.
    حالا باز اگه توضیح بیشتری خواستی من در خدمتم.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Question پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

من برای یه PhD Position توی هلند یه ایمیل زدم.بعد از 8 روز جواب دادن که:!

Dear Mr. HALANDOON !,

By this e-mail we acknowledge receipt of your application for the PhD position in the field of X at the Department of Industrial Engineering .
    We thank you for your application.
    Your application papers will be forwarded to the members of the selection committee. You will be informed about your position in the application as soon as possible.

Kind regards.

On behalf of the Managing Director.

Kind regards,

آخه من که هنوز apply نکردم که! هیچ مدرکیم نفرستادم! یعنی میخواد یه رزومه تنها که توی ایمیلم بوده رو بفرستهSelection committee ؟! کسی تا حالا همچین شرایطی داشته؟!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    من برای یه PhD Position توی هلند یه ایمیل زدم.بعد از 8 روز جواب دادن که:!

Dear Mr. HALANDOON !,

By this e-mail we acknowledge receipt of your application for the PhD position in the field of X at the Department of Industrial Engineering .
    We thank you for your application.
    Your application papers will be forwarded to the members of the selection committee. You will be informed about your position in the application as soon as possible.

Kind regards.

On behalf of the Managing Director.

Kind regards,

آخه من که هنوز apply نکردم که! هیچ مدرکیم نفرستادم! یعنی میخواد یه رزومه تنها که توی ایمیلم بوده رو بفرستهSelection committee ؟! کسی تا حالا همچین شرایطی داشته؟!
    دقیقا، چون دکتری در هلند در واقع apply رسمی نداره و مبنای قضاوتشون همون رزومه ای که می فرستید بعدا اگه نظرشون نسبت به شما جلب شد خودشون بقیه مدارکو ازتون می خوان البته به صورت اسکن شده و فایل PDF.
    کل پروسه اپلای دکتری همینه.

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

Cool پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

نقل قول نوشته اصلی توسط arashabt نمایش پست ها
    دقیقا، چون دکتری در هلند در واقع apply رسمی نداره و مبنای قضاوتشون همون رزومه ای که می فرستید بعدا اگه نظرشون نسبت به شما جلب شد خودشون بقیه مدارکو ازتون می خوان البته به صورت اسکن شده و فایل PDF.
    کل پروسه اپلای دکتری همینه.
    به به، اگه اینجوریه که خدا خیلی خیرشون بده!
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    tourism planning

یعنی خود استاد بودجه ایی نداره؟که مثلا روی طرح خودش کار کنه یا ...
    سوال بعد اینکه: حالا که این استاد 100% گفته من تو را دانشجوی خودم می دونم چطور مطرح کنم که من کمک هزینه می خوام؟ آیا TA v PA در مورد هلند هم صدق می کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kandoliza نمایش پست ها
    یعنی خود استاد بودجه ایی نداره؟که مثلا روی طرح خودش کار کنه یا ...
    سوال بعد اینکه: حالا که این استاد 100% گفته من تو را دانشجوی خودم می دونم چطور مطرح کنم که من کمک هزینه می خوام؟ آیا TA v PA در مورد هلند هم صدق می کنه؟
    شما استادتون فاند نداره به احتمال زیاد و حاضر شده شما رو با هزینه شخصی تون قبول کنه، باز برای اطمینان ازش سوال کنین.

Junior Member

سلام بچه ها

من برای مصاحبه به سفارت رفتم و بنا بود ده روز بعدش (که میشد هفته پیش) با من تماس بگیرن که برم ویزای C+D رو تحویل بگیرم. اما خبری نیست که نیست.
    بنظرتون سفارت در ایام کریسمس تعطیله؟ میدونین از کِی تا کِی؟

یه چیز دیگه. ممکنه کسی در این مرحله، ریجکت بشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط taleghani نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من برای مصاحبه به سفارت رفتم و بنا بود ده روز بعدش (که میشد هفته پیش) با من تماس بگیرن که برم ویزای C+D رو تحویل بگیرم. اما خبری نیست که نیست.
    بنظرتون سفارت در ایام کریسمس تعطیله؟ میدونین از کِی تا کِی؟

یه چیز دیگه. ممکنه کسی در این مرحله، ریجکت بشه؟
    محمد جان به منم گفته بودن 10 روز دیگه زنگ می زنیم که نزدن خودم پا شدم رفتم اونجا صبح پاسپورتمو دادم عصر با ویزاش گرفتم، البته مال من یه جورایی عجله ای هم بود چون شبش باید می رفتم. ولی از من می شنوی خودت زنگ بزن، البته الان فکر نمی کنم باشن برای 4-5 ژانویه فکر کنم بیان. ضمنا اصلا فکر ریجکت شدن نباش که احتمالش برای تو یک میلیونیومه.
    مواظب خودت باش این روزا

Junior Member

ممنون آرش جان
    پس خودم باید پیگیر بشم... میدونی آخه، وقتی برای مصاحبه رفته بودم سفارت، یکی از مسولان سفارت داشت با یک خانمی بحث میکرد که وقتی ما بهتون زنگ نزدیم، چرا پاشدین اومدین سر خود.
    ولی چاره ش همینیه که گفتی، باید بعد از تعطیلات ژانویه تماس بگیرم. اوایل فکر میکردم شاید منظورشون 10 روز کاری بوده، اما الان 20 روز شده.

قربانت

Junior Member

سلام، من تازه تصمیم گرفتم برای دکترای بیوشیمی بالینی اقدام کنم واسه اوتراخت هلند، هنوز نه مدرک زبان گرفتم نه بقیه مدارک را، به شدت نگران این هستم که dead line ها بگذرند و امتحانهای ایران رو از دست بدم ، فقط در صورتی که بورس کامل بشم می تونم برم، می خوام بدونم با این اوصاف می تونم برای مهر سال دیگه موفق شم پذیرش و بورس بگیرم؟؟! و اینکه مراجعه به موسسات مورد تایید وزارت علوم برای اخذ پذیرش و بورس کمک می کنه ؟!