صفحه 7 از 49 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 490

موضوع: آرشیو شده : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند ( تا سال 2012 )

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای دوستداران تحصیل در هلند

اولا خدمت شما عرض کنم که سیستم Phd هلند و در کل اروپا مثل امریکا نیست که ترمی باشه هر موقع OK شدین میرین کارتونو شروع می کنین ثانیا اگه سایر شرایط تون خوبه به استاد بگین بعدا نمره زبانتون می فرستین.

Junior Member

همونطور که آرش عزیز گفت، این طور فکر نکنین که تاریخ خاصی رو از دست میدین چون تاریخی وجود نداره. همه چیز بسته به استادی هست که شما پیدا میکنین. حتی مسائل مالی شما هم به استادتون مرتبطه.
    در مورد موسسات اخذ پذیرش هم میتونم بگم که این موسسات در مقاطع ارشد و کارشناسی فعالیت میکنن (که البته خیلی از بچه ها خودشون اپلای کردن و نتیجه گرفتن. موسسه کاری فراتر از شخص شما انجام نمیده). پذیرش دکتری هم شاید براتون پیگیری کنن اما اصلا توصیه نمیشه چون فقط شما میدونی که با توجه به سابقه تحصیلی خودت، کدوم استاد و پروژه بهترین انتخاب خواهد بود.

Senior Member

سلام و خسته نباشید
    من راجع به فوق لیسانس سوال داشتم، اینطور که من از دانشگاه توئنته فهمیدم گفته شما مدارکتون رو برای پذیرش بفرستین، اگه ما بهتون پذیرش دادیم برای فاند اقدام کنین، میخاستم بینم اینطوریه؟ من تا چند روز دیگه میفرستم مدارکمو، اما اگه فاند ندن که نمیتونم برم که!!!
    در ضمن میشه دوستان با تجربه بگن کدوم دانشگاه تو هلند (رنکش خیلی مهم نیست) راحت تر برای ارشد فاند میده؟ و کدوم دانشگاه میشه همزمان واسه فاند و پذیرش اقدام کرد؟؟؟
    پیشاپیش مرسی از دوستان
    دانشگاه واسا : http://www.applyabroad.org/forum/sho...A7%D9%87-VAASA
    این حساب کاربری از 28 فبریه غیر فعال میشود.

Senior Member 7para2x آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک(انرژی) - KTH, Sweden

نقل قول نوشته اصلی توسط taleghani نمایش پست ها
    همونطور که آرش عزیز گفت، این طور فکر نکنین که تاریخ خاصی رو از دست میدین چون تاریخی وجود نداره. همه چیز بسته به استادی هست که شما پیدا میکنین. حتی مسائل مالی شما هم به استادتون مرتبطه.
    .
    این مطلبی که فرمودین برای PhD هست یا در مورد Master هم صدق میکنه؟
    در صورت گرفتن پذیرش لطفاً اطلاعات خودتان را بخش "نتایج پذیرش" وارد کنید
    فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی یا دریای بیكران ، زلال كه باشی ، آسمان در توست

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط spt نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من راجع به فوق لیسانس سوال داشتم، اینطور که من از دانشگاه توئنته فهمیدم گفته شما مدارکتون رو برای پذیرش بفرستین، اگه ما بهتون پذیرش دادیم برای فاند اقدام کنین، میخاستم بینم اینطوریه؟ من تا چند روز دیگه میفرستم مدارکمو، اما اگه فاند ندن که نمیتونم برم که!!!
    در ضمن میشه دوستان با تجربه بگن کدوم دانشگاه تو هلند (رنکش خیلی مهم نیست) راحت تر برای ارشد فاند میده؟ و کدوم دانشگاه میشه همزمان واسه فاند و پذیرش اقدام کرد؟؟؟
    پیشاپیش مرسی از دوستان
    من از دانشگاه توئنته پذیرش گرفتم. الانم منو برای بورس hsp خودشون کاندید کردن با اینکه من توی مدارک ارسالیم ازشون خواسته بودم که برای بورس دانشگاه خودشون منو کاندید کنن ولی بورس hsp بهترم هست.
    اگه بهت پذیرش بدن خودشون شرایطت رو بررسی می کنن و برای بورس کاندیدت می کنن

Junior Member

سلام من داشتم شهريه هاي
    Tilburg University

رو بررسي مي كردم يه جا نوشته نوشته
    Range of Fees

Non-EEA citizens EUR 6,312

http://www.topuniversities.com/university/613

يه جا ديگه نوشتهAverage International Undergraduate Fees $ EUR 3,966 Average tuition fees per academic year (two semesters) that an international student would be expected to pay for an undergraduate program, with ‘program’ referring to the complete range of courses contributing to a degree. FAQ: How do I calculate average fees

نمي دونم كدومشون درسته ؟
    لطفا راهنمايي كنيد

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط spry نمایش پست ها
    سلام من داشتم شهريه هاي
    Tilburg University

رو بررسي مي كردم يه جا نوشته نوشته
    Range of Fees

Non-EEA citizens EUR 6,312

يه جا ديگه نوشتهAverage International Undergraduate Fees $ EUR 3,966 Average tuition fees per academic year (two semesters) that an international student would be expected to pay for an undergraduate program, with ‘program’ referring to the complete range of courses contributing to a degree. FAQ: How do I calculate average fees

نمي دونم كدومشون درسته ؟
    لطفا راهنمايي كنيد
    تا اونجا که من می دونم حدود 8000 تا 9000 باید باشه ( باری توئنته و آیندهوون و دلف) و تو مورد شماهمون 6000 منطقیه

سلام به همه
    یه سوال مهم برام پیش اومده....چرا این همه واسه همه admission اومده و من تازه دارم apply میکنم؟
    آخه deadline ها که مونده هنوز///مال من تا Feb و Apr هستن. نکنه جاها پر شن؟؟؟ اینا سیستمشون اینطوری نیست که وایسن همه apply کنن بعد selection رو شروع کنن؟؟؟
    دیگه اینکه تا حالا کسی از NFP بورسیه گرفته؟ چرا deadline هاش انقدر عجیب غریبه؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elilili83 نمایش پست ها
    سلام به همه
    یه سوال مهم برام پیش اومده....چرا این همه واسه همه admission اومده و من تازه دارم apply میکنم؟
    آخه deadline ها که مونده هنوز///مال من تا Feb و Apr هستن. نکنه جاها پر شن؟؟؟ اینا سیستمشون اینطوری نیست که وایسن همه apply کنن بعد selection رو شروع کنن؟؟؟
    دیگه اینکه تا حالا کسی از NFP بورسیه گرفته؟ چرا deadline هاش انقدر عجیب غریبه؟
    بعضی دانشگاهها هر وقت که مدارکو بفرستید بعد ار حدود 8 هفته به شما نتیجه پذیرش رو میدن و سپس شما برای بورس کاندید می شید. پس هر چی زودتر بفرستید شانس اینکه به ددلاین بورس نخورید بیشتره.

مرسی....دارم سعی ام رو می کنم....منتها واسه معماری باید portfolio کار کنیم و الان مشغول اونم و هنوز 2-3 هفته ای کار داره. امیدوارم جاهاشون پر نشه.
    ممنون از راهنماییتون.