نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: بودجه اختصاصی دولت آمريکا برای دانشجویان ایرانی

nimadabidian
    Guest

پیش فرض بودجه اختصاصی دولت آمريکا برای دانشجویان ایرانی

سلام .

کسی می دونه که این بودجه ای که دولت آمريکا به دانشجویان ایرانی اختصاص داده رو چجوری میشه ازش استفاده کرد ؟
    باید براش apply کنی ؟ یا خود دانشگاه می کنه ؟ یا اینکه به استادای ایرانی میدن ؟

پیشاپیش ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بودجه اختصاصی دولت آمريکا برای دانشجویان ایرانی

سلام

ببخشید میخواستم بدونم شما این خبر را از چه منبعی شنیدید؟

با تشکر

nimadabidian
    Guest

من تعجب می کنم که شما نشنیدید. حتی استادای خارجی بعضی هاشون می دونن اینو.

Junior Member

این موضوع به صورت شفاف در وب سایت وزارت خارجه آمریکا اومده. من خیلی پی گیری کردم. ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم. خواستم به US State Department ایمیل بزنم ولی گفتم اینا شاید اینجا میله منو track کنن و این برام مشکل ساز بشه. بدم فکر کردم وزارت خارجه امریکا هم به من هیچ وقت این موضو ع رو نخواهد گفت. اونا چطور می تونن اطمینان کنن که منه نوعی جاسوس ایران نیستم. ولی با تحقیقایی که کردم فکر می کنم که اگه امریکا بخواهد به دانشجوهای ایرانی کمک کنه این کار رو به احتمال زیاد از طریق دانشگاهها انجام می ده یا جاهای دیگه به طوری که شما هیچ وقت متوجه نمی شی. بنایراین من پیشنهاد می کنم که بیشتر به دنبال apply کردن برای دانشگاههای مختلف اونجا باشی تا اینکه وقت بزاری دنبال پیدا کردن ایکه این بودجه کجاست. موفق باشی و موفق می شی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Sarah81
    این موضوع به صورت شفاف در وب سایت وزارت خارجه آمریکا اومده. من خیلی پی گیری کردم. ولی به هیچ نتیجه ای نرسیدم. خواستم به US State Department ایمیل بزنم ولی گفتم اینا شاید اینجا میله منو track کنن و این برام مشکل ساز بشه. بدم فکر کردم وزارت خارجه امریکا هم به من هیچ وقت این موضو ع رو نخواهد گفت. اونا چطور می تونن اطمینان کنن که منه نوعی جاسوس ایران نیستم. ولی با تحقیقایی که کردم فکر می کنم که اگه امریکا بخواهد به دانشجوهای ایرانی کمک کنه این کار رو به احتمال زیاد از طریق دانشگاهها انجام می ده یا جاهای دیگه به طوری که شما هیچ وقت متوجه نمی شی. بنایراین من پیشنهاد می کنم که بیشتر به دنبال apply کردن برای دانشگاههای مختلف اونجا باشی تا اینکه وقت بزاری دنبال پیدا کردن ایکه این بودجه کجاست. موفق باشی و موفق می شی.
    درسته، این قضیه کاملا داخلیه و اینطور نیست که بتونیم مستقیما اقدامی بکنیم.
    دوستان عزیز، متاسفانه امکان مشاهده پیام‌های شما در اینجا برام مقدور نیست، همچنین اطلاعات من دیگه به روز نیست. اگر در زمینه کار پژوهشیتون سوالی هست که فکر می‌کنید می‌تونم کمک کنم، حتما ایمیل بزنید. در خصوص معلم زبانم باید بگم که ایشون ایران نیستن. موفق باشید!

Junior Member

سلام

اونا یه چیزی گفتن، شما چرا باور کردید!
    ضمناً اگه از اینکه وزارت اطلاعات بخواد ایمیل شما رو رهگیری کنه، ترسیدید، باید بگم از همین پیغام شما، شما رو شناسایی کردن چون نیتشو کرده بودی، ضمناً می‌دونن که شما در یکی از سفارت‌های تهران کار می‌کنید. ;D
    پیام اخلاقی: ;D بیاییم سعی کنیم در این سایت کمتر وارد مسائل سی-یا-سی شویم. ;D

موفق باشید
    ویرایش توسط shamim65 : January 24th, 2011 در ساعت 11:28 PM دلیل: احتیاط

Junior Member

اهمیتی نداره که اونا الان چی فکر می کنن چون من به هر حال این کار رو نکردم و ایمیلی نزدم ولی مطمئنم این موضوع برای خیلی های دیگه هم سواله. این چیزی رو هم که گفتم فکر کنم هر کسی دیگه هم فکر کنه به همین نتیجه برسه. به هر حال من وظیفه خودم دونستم که جواب این اون سوال رو بدم و اصلا فکر نمی کنم این موضوع برای یه بنده خدایی که دنبال فاندینگ می گرده سی-یا-سی باشه.
    ویرایش توسط shamim65 : January 24th, 2011 در ساعت 11:32 PM دلیل: احتیاط

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfluid نمایش پست ها
    سلام

ببخشید میخواستم بدونم شما این خبر را از چه منبعی شنیدید؟

با تشکر
    منم شنيدم. يا بي بي سي بود يا صذای آمریکا مي گفت چون امريكا نمي تونه براي حقوق بشر تو ايران كاري بكنه اين هزينه رو گذاشته براي بورسيه به دانشجوهاي ايراني. وقتي هم داشت اين خبر رو مي داد با دانشجوهاي ايراني توي دانشگاه كلمبيا مصاحبه كرد... نمي دونم ديگه جريان از چه قراره...
    ویرایش توسط shamim65 : January 24th, 2011 در ساعت 11:26 PM دلیل: احتیاط

در سایت صدای آمریکا کامل توضیح داده شده
    البته این رو هم بگم که گرفتن این بورس به این راحتی ها امکان پذیر نیست
    این رو بگم که بورس مثل اینکه فقط بورس ورزشیه، باید یه مقامی چیزی داشته باشید (البته مطمئن نیستم)
    ویرایش توسط shamim65 : January 24th, 2011 در ساعت 11:24 PM دلیل: احتیاط

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)