صفحه 12 از 15 نخستنخست ... 23456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام دوستان
    برای تحصیل و زندگی در کره اگه نخوام سئول باشه و یه شهر کوچیک تو کره باشه از نظر هزینه کمتر نمیشه یا هزینه اجاره اتاق . امکاناتش چقدر میتونه فرق داشته باشه

ApplyAbroad Senior Veteran

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط samantech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای تحصیل و زندگی در کره اگه نخوام سئول باشه و یه شهر کوچیک تو کره باشه از نظر هزینه کمتر نمیشه یا هزینه اجاره اتاق . امکاناتش چقدر میتونه فرق داشته باشه
    از نظر هزینه اتاق بستگی به این داره کجای شهر ساکن باشید ولی بقیه هزینه ها مثل خوراک تقریبا در همه جا یکسان هست.

Junior Member

با کارشناسی نرم افزار که ایران گرفتم میشه کار پیدا کرد و هزینه زندگی رو در آورد؟ مثلا چه کاری میشه پیدا کرد و برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد میتونم هزینه رو همونجا با کار کردن جور کنم؟
    کلا چطور باید اقدام کرد که به مشکل برنخورد و به مرور اونجا پیشرفت کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    از نظر هزینه اتاق بستگی به این داره کجای شهر ساکن باشید ولی بقیه هزینه ها مثل خوراک تقریبا در همه جا یکسان هست.

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط samantech نمایش پست ها
    با کارشناسی نرم افزار که ایران گرفتم میشه کار پیدا کرد و هزینه زندگی رو در آورد؟ مثلا چه کاری میشه پیدا کرد و برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد میتونم هزینه رو همونجا با کار کردن جور کنم؟
    کلا چطور باید اقدام کرد که به مشکل برنخورد و به مرور اونجا پیشرفت کرد؟
    تا اونجاییکه یادم میاد مث اینکه یه مقدار مشخصی توی هفته فک کنم 20 ساعت باشه که میتونین کار کنین تازه اگه دانشگاه و استادتون اجازه بده.. و اینطور بنظر میرسه که نمیشه هزینه های تحصیل رو پرداخت کرد تازه هزینه زندگی هم هس
    اینکه بتونید از یه استاد کره ای فاند بگیرید براتون خوب میشه
    البته من نظر خودمو گفتم

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

سلام من 18سالمه و زبان کره ای رو بلد نیسم از ی خانم ک خودش و همسرش حدود5سال اونجا تحصیل و زندگی کردن موارد مثبتی شنیدم در مورد تحصیل و زندگی در اونجا. من علاوه بر علاقه ب kpopو kdramaواقن قصد تحصیل دارم ولی با چیزای ک شنیدم درمورد نژاد پرستی یکم تردید دارم و اینک من با مادرم میخام برم و همیچکدوممون تاحالا تجربه مسافرت دونفره در کره رو نداشتیم و من هم خیلی از تکنولوژی خوشم نمیاد و برای همین بش وارد نیسم این مشکلی برای من پیش نمیاره؟؟ووالبته من شنیدم تو ی یونی های کره قسمتی هس ک زبان رو اموزش میدن ک زبان کره دراولویته و مدرک معتبری هم میدن و بعد میتونم تاپیکم رو بگیرم ولی مشکل من اینه ینی اگ پیش زمینه ای درمورد زبان کره و فرهنگ اونها نداشته باشم واقن ب مشکل برمیخورم؟؟از نظر مالی چطور؟شنیدم کار پیدا کردن اسونه.و بعد اینک ینی دوست پیدا کردن انقد سخته؟؟؟من تنهای خیلی برام سخته.لدفن یکی ج بده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_joon5857 نمایش پست ها
    سلام من 18سالمه و زبان کره ای رو بلد نیسم از ی خانم ک خودش و همسرش حدود5سال اونجا تحصیل و زندگی کردن موارد مثبتی شنیدم در مورد تحصیل و زندگی در اونجا. من علاوه بر علاقه ب kpopو kdramaواقن قصد تحصیل دارم ولی با چیزای ک شنیدم درمورد نژاد پرستی یکم تردید دارم و اینک من با مادرم میخام برم و همیچکدوممون تاحالا تجربه مسافرت دونفره در کره رو نداشتیم و من هم خیلی از تکنولوژی خوشم نمیاد و برای همین بش وارد نیسم این مشکلی برای من پیش نمیاره؟؟ووالبته من شنیدم تو ی یونی های کره قسمتی هس ک زبان رو اموزش میدن ک زبان کره دراولویته و مدرک معتبری هم میدن و بعد میتونم تاپیکم رو بگیرم ولی مشکل من اینه ینی اگ پیش زمینه ای درمورد زبان کره و فرهنگ اونها نداشته باشم واقن ب مشکل برمیخورم؟؟از نظر مالی چطور؟شنیدم کار پیدا کردن اسونه.و بعد اینک ینی دوست پیدا کردن انقد سخته؟؟؟من تنهای خیلی برام سخته.لدفن یکی ج بده
    دانشگاه تهران دوره های هفت ترمي کره ای ميزاره ،هر ترم سه ماهه،به نظرم بد نیست حداقل تا وقتی که نرفتید کره اینجا زبان رو (تا هر وقت که هستین)یاد بگیرید
    اونجا استادا تجربه سفر یا زندگی تو کره رو معمولا داشتن
    مدیر گروه زبان کره ای هم که کلا دو رگه است😃

Junior Member

سلام
    من میخواستم کمی اطلاعات در مورد پست بهم بدید.
    اینکه اگر من چیزی پست کنم حتما میرسه؟
    و اینکه به تنقلات و شکلات و آجیل و این چیزا ایراد می گیرن یا نه ممنون میشم اگر جواب بدین.

Junior Member

سلام دوستان
    اگر قصدمون اقامت و کار دائم بعد از اخذ دکترا از کشور محل تحصیل باشه.بنظر شما بین سنگاپور و کره کدام راحتتر و مناسب تر هست برای گرفتن این موارد؟

Junior Member

Question پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

با سلام به دوستان
    من ۱۷ سالمه و ریاضی فیزیک میخونم سال سوم دبیرستان و میخوام رشته معماری بخونم می خواستم بدونم ادامه تحصیل برای فوق لیسانس در چین بهتره یا کره و با مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ یک میلیون وون کره جنوبی تا چه مدت میشه از هزینه های کره بر اومد و برای در یک دانشگاه معمولی که سخت گیر نباشن چه سطح نمره ای لازمه و ایا حتما باید کره ای یاد بگیریم یا ایلتس واسه دانشگاه های اونجا خوبه .و ایا برای بعد از اتمام تحصیل میشه همونجا کار کرد.و سوال اخر راسته که میگن با ایرانی ها بد رفتار می کنن؟
    ممنون از دوستان منتظر جواب اون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad0 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    من ۱۷ سالمه و ریاضی فیزیک میخونم سال سوم دبیرستان و میخوام رشته معماری بخونم می خواستم بدونم ادامه تحصیل برای فوق لیسانس در چین بهتره یا کره و با مبلغ ۱۰۰۰۰۰۰ یک میلیون وون کره جنوبی تا چه مدت میشه از هزینه های کره بر اومد و برای در یک دانشگاه معمولی که سخت گیر نباشن چه سطح نمره ای لازمه و ایا حتما باید کره ای یاد بگیریم یا ایلتس واسه دانشگاه های اونجا خوبه .و ایا برای بعد از اتمام تحصیل میشه همونجا کار کرد.و سوال اخر راسته که میگن با ایرانی ها بد رفتار می کنن؟
    ممنون از دوستان منتظر جواب اون هستم
    دوست عزیز شما هنوز جا داری برای پیشرفت و چیز یاد گرفتن. از الان به فکر کره رفتن و این داستان ها نباش.
    اینجا خیر خاصی نیست... توی ایران خیلی بهتر و راحت تر میتونی مدرک کارشناسی بگیری.
    با یک میلیون وون هم میشه یک ماه اینجا زندگی کرد، درست یک ماه.
    نه با ایرانیا بد رفتار نمیکنن، حداقل من ندیدم... مگه خود کره ایا کین که بخوان بد رفتار کنن!!!
    اینجا فقط مشکل سرد بودن آدماس... و اینکه به راحتی نمیشه باهاشون ارتباط برقرار کرد.
    رفتارشون خیلی غیر واقعی و تقلبی پر از اغراقه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)