صفحه 3 از 15 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member sahar12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IT .ahwaz

پیش فرض پاسخ : زندگی در کره جنوبی |مشاهدات |اقدامات مهم |مسائل متفرقه

سلام این اولین پست منه یه سوال دارم

کره ایها واقعا اینقدر که به نظر میان آدمای نجیبن؟یعنی به نسبت اروپاییها بی بند و بار نیستن.از لحاظ امنیت برای خانمها کشور امنیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar12345 نمایش پست ها

کره ایها واقعا اینقدر که به نظر میان آدمای نجیبن؟یعنی به نسبت اروپاییها بی بند و بار نیستن.از لحاظ امنیت برای خانمها کشور امنیه؟
    همه جا بی بند و باری هستش. ولی کره ای ها آره یک مقدار بهترن و نجیب هستن. امنیت برای خانم ها هم عالیه اینجا. هیچ مشکلی ندارین اینجا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar12345 نمایش پست ها

درود

انقدر بی بندوبار نیستن که اعصابت خورد میشه!!!
    به شکل خیلی بدی به دخترها مخصوصا خارجی اصلا نگاه نمیکنن. بالاخر باید یکی نگاه کنه! خلاصه این موضوع که کسی بهت کاری نداره خیلی برای دخترها آزار دهندست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

پیش فرض پاسخ : تحصیل در کره جنوبی

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    شبیه به اظهارات شما رو در اینترنت به وفور خوندم...مستند ها یا دوربین مخفی هایی هم از نژادپرستی کره ای ها و بی احترامی شون به ملت های از دید خودشون پایینتر از خودشون هم دیدم. مثلا یه دوربین مخفی بود که یه آمریکایی یه نقشه دستش بود و آدرس می خواست هر کی حتی اگه انگلیسی هم بلد نبود میامد جلو و سعی می کرد کارشو راه بندازه و کلی با احترام و لخند یارو رو تحویل میگرفتن و حتی دو تا دختره چسبیدن بهش که بیا ما می رسونیمت و...بعد در سکانس بعد یه فیلیپینی اومد و همون کار رو تکرار کردن...انگار طرف اصلا وجود حارجی نداشت!! هر چی میرفت سمت مردم حتی بهش نگاه هم نمی کردن...البته در نهایت یک دو تا بهش جواب دادن ولی تفاوت در برخوردشون واقعا وحشتناک بود...یا مثلا در یه کلاب به یکی گفتن چون تو هندی هستی نمی ذاریم بری تو...(به همین باحالی!) هندیه با چند تا دوستای اروپاییش یا آمریکاییش بود و کلی خجالت کشید و تنها کاری که ازش بر اومده بود همین بود که صحنه رو ضبط کرده بود گذاشته بود توی یو تیوب...ممکنه بگید در اروپا یا امریکا هم نژادپرستی هست ولی باید بگم اگر هست هم طرف جرئت نمی کنه اینقدر وقیحانه تو روی طرف بگه چون رسما جرم هست. (کره قوانین ضد نژادپرستی نداره و این موارد قابل پیگرد قانونی نیست)

بهر حال بچه هایی که با هدف مشخص میرن کره مسلما از این مسائل نمی ترسن و می دونن هر جا یه سختی های خاص خودشو داره...ولی امیدوارم بچه های کم و سن و سال (عموما خانومها) که تو این تاپیک زیادمیان و پست هاشون نشون میده تصویر ذهنیشون از کره یه جای فانتزی هست (شاید بدلیل K-pop و K-Drama) یه مقدار به این حرف ها بیشتر دقت کنن.

پی نوشت: می دونم الان دوستان ساکن کره ممکنه بخوان پست من رو اصلاح کنن و بگن ما اینارو ندیدم و خلافش رو دیدیم...اوکی!! من هم میدونم همه جا خوب وبد هست و خیلی ها هم نحربه بد نداشتن...ولی بالاخره نباید چیزهایی بدی هم که می دونیم رو نگیم و سانسور کنیم...

لینک مطالب بالا رو هم بذارم:
    دوربین مخفی آدرس پرسیدن:
    http://www.youtube.com/watch?v=DdusXidFkyY
    راه ندادن یک هندی به کلاب:
    http://www.youtube.com/watch?v=Bs7pC4cMF0U

چه خوب شد که لینک ویدئو هارو گذاشتید. دوستان لطفاً قبل از اینکه نگرشی در شما شکل بگیره خودتون برید ویدئو هارو ببینید. البته ویدئو اول واسه من باز نشد. اما در مورد دومی که در مورد اون بنده ی خدای هندی بود، باید بگم کره ایه خیلی خوب و مودبانه باهاش حرف زد اتفاقاً. هیچ بی احترامی نکرد. ماجرا از این قراره که روز قبلش یکسری هندی یا پاکستانی میان دعوا راه میندازن توی کلاب. بعد رئیسشون دستور میده که دیگه پاکستانی ها و هندی ها اجازه ورود به کلاب رو ندارن. کره ایه هم مدام میگفت که رئیسمون اجازه نمیده. تقصیر من نیست. هندیه سماجت میکرد و پی در پی سوال می پرسید که چرا راهم نمیدید؟ توضیح بدید! و این حرف ها، و در حالیکه صف رو بند آورده بود، با این حال اون مسول کره ای بازم واسش توضیح میداد و مودبانه باهاش صحبت می کرد.

حالا تصور کنید همین موضوع در میهن اسلامی عزیزمون اتفاق می افتاد، حداقلش این بود وقتی طرف میدید صف رو بند آورده و داره ازش فیلم میگیره، فحشی مشتی لگدی چیزی نثار هندیه میکرد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط woody نمایش پست ها
    شبیه به اظهارات شما رو در اینترنت به وفور خوندم...مستند ها یا دوربین مخفی هایی هم از نژادپرستی کره ای ها و بی احترامی شون به ملت های از دید خودشون پایینتر از خودشون هم دیدم. مثلا یه دوربین مخفی بود که یه آمریکایی یه نقشه دستش بود و آدرس می خواست هر کی حتی اگه انگلیسی هم بلد نبود میامد جلو و سعی می کرد کارشو راه بندازه و کلی با احترام و لخند یارو رو تحویل میگرفتن و حتی دو تا دختره چسبیدن بهش که بیا ما می رسونیمت و...بعد در سکانس بعد یه فیلیپینی اومد و همون کار رو تکرار کردن...انگار طرف اصلا وجود حارجی نداشت!! هر چی میرفت سمت مردم حتی بهش نگاه هم نمی کردن...البته در نهایت یک دو تا بهش جواب دادن ولی تفاوت در برخوردشون واقعا وحشتناک بود...یا مثلا در یه کلاب به یکی گفتن چون تو هندی هستی نمی ذاریم بری تو...(به همین باحالی!) هندیه با چند تا دوستای اروپاییش یا آمریکاییش بود و کلی خجالت کشید و تنها کاری که ازش بر اومده بود همین بود که صحنه رو ضبط کرده بود گذاشته بود توی یو تیوب...ممکنه بگید در اروپا یا امریکا هم نژادپرستی هست ولی باید بگم اگر هست هم طرف جرئت نمی کنه اینقدر وقیحانه تو روی طرف بگه چون رسما جرم هست. (کره قوانین ضد نژادپرستی نداره و این موارد قابل پیگرد قانونی نیست)

بهر حال بچه هایی که با هدف مشخص میرن کره مسلما از این مسائل نمی ترسن و می دونن هر جا یه سختی های خاص خودشو داره...ولی امیدوارم بچه های کم و سن و سال (عموما خانومها) که تو این تاپیک زیادمیان و پست هاشون نشون میده تصویر ذهنیشون از کره یه جای فانتزی هست (شاید بدلیل K-pop و K-Drama) یه مقدار به این حرف ها بیشتر دقت کنن.

پی نوشت: می دونم الان دوستان ساکن کره ممکنه بخوان پست من رو اصلاح کنن و بگن ما اینارو ندیدم و خلافش رو دیدیم...اوکی!! من هم میدونم همه جا خوب وبد هست و خیلی ها هم نحربه بد نداشتن...ولی بالاخره نباید چیزهایی بدی هم که می دونیم رو نگیم و سانسور کنیم...

لینک مطالب بالا رو هم بذارم:
    دوربین مخفی آدرس پرسیدن:
    http://www.youtube.com/watch?v=DdusXidFkyY
    راه ندادن یک هندی به کلاب:
    http://www.youtube.com/watch?v=Bs7pC4cMF0U

کاملا درسته.
    البته استثنا هم زیاد هست بینشون.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_AA نمایش پست ها
    درود

انقدر بی بندوبار نیستن که اعصابت خورد میشه!!!
    به شکل خیلی بدی به دخترها مخصوصا خارجی اصلا نگاه نمیکنن. بالاخر باید یکی نگاه کنه! خلاصه این موضوع که کسی بهت کاری نداره خیلی برای دخترها آزار دهندست!
    صد در صد تایید میشه. اصولا مردهای شرق آسیا (ژاپنی چینی کره ای...) هیچ تمایلی به نژادی غیر از شرق آسیا ندارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط raznahan نمایش پست ها
    کاملا درسته.
    البته استثنا هم زیاد هست بینشون.
    بله من الان که خودم آمدم اینجا میتونم تجربه خودم رو با پستی که اون موقع گذاشتم مقایسه کنم. من خودم به شخصه با هر دو نوع این آدمها بر خورد داشتم و نوع مهربونش خیلی بیشتر بود و به عنوان مثال یه بار در سرمای زیر منفی 10درجه طرف از مغازه اش اومد بیرون و دو تا کوچه با من اومد که راهم رو پیدا کنم...یا یه بار دیگه طرف خودش هم نمی دونست و برام ده دقیقه سرچ کرد و راه رو بهم نشون داد یا خیلی موارد دیگه...موارد بی اعتنایی هم بوده ولی خیلی خیلی کمتر (شاید کلا یک یا دو مورد)

ترشرویی و بر و بر زل زدن های آزار دهنده هم از مردهای سن بالا دیدم که این فقط زمانی اتفاق می افته که دوست دختر کره ای تون کنارتون باشه و اگر تنها باشید این مورد رو ندارید.

اما در کل به نظر من میشه گفت مردم خوبی هستند.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام. من از استادی 1500000 وون فاند گرفتم و شهرش دائجو هستش. این مبلغ برای زندگی دو نفر(من و همسرم) کافیه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام به همه دوستان. من چند تا سوال داشتم .ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1 - توی کشور کره با زنان و دختران با حجاب چه برخوردی دارن؟
    2- امنیت این کشور برای زنان و دختران تا چه اندازه است؟
    3- ارتباطشون با ایرانی ها چطوریه؟
    4 - توی کره محله های مسلمان نشین هست برای تهیه مواد غذایی ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی و جامع درباره زندگی و تحصیل در کره جنوبی

سلام به همه دوستان. من چند تا سوال داشتم .ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1 - توی کشور کره با زنان و دختران با حجاب چه برخوردی دارن؟
    2- امنیت این کشور برای زنان و دختران تا چه اندازه است؟
    3- ارتباطشون با ایرانی ها چطوریه؟
    4 - توی کره محله های مسلمان نشین هست برای تهیه مواد غذایی ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)