صفحه 4 از 15 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط mrjamal62 نمایش پست ها
    سلام. من از استادی 1500000 وون فاند گرفتم و شهرش دائجو هستش. این مبلغ برای زندگی دو نفر(من و همسرم) کافیه؟
    بستگی به سطح زندگتون داره. خونه قراره اجاره کنین؟ یا از دانشگاه بهتون میدن؟ فکر میکنم خونه برای دو نفر رو باید ماهی 500-600 هزار وو اجاره به علاوه یکی دو میلیون پیش بدین. خرج خورد و خوراک هم بستگی به خودتون داره. من یک زن و شوهر میشناسم که ماهی 500 هزار تون خرج میکنن. ولی خب سطح زندگی داریم تا زندگی. ولی فکر می کنم میتونین زندگی راحتی داشته باشین ولی خب پول زیادی واسه پس انداز کردن براتون نمیمونه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh412 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. من چند تا سوال داشتم .ممنون می شم راهنمایی کنید.
    1 - توی کشور کره با زنان و دختران با حجاب چه برخوردی دارن؟
    2- امنیت این کشور برای زنان و دختران تا چه اندازه است؟
    3- ارتباطشون با ایرانی ها چطوریه؟
    4 - توی کره محله های مسلمان نشین هست برای تهیه مواد غذایی ؟
    برخورد خاصی ندارن. مشکلی هم براتون پیش نمیاد.
    امنیت هم به مراتب بهتر از آمریکا و خیلی جاهای دیگه هست.
    ارتباطشون با ایرانیها هم خوبه. البته به خود شما هم خیلی بستگی داره.
    میشه پیدا کرد. تو سیول که خیلی زیاده و شهر های دیگه کمتر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط raznahan نمایش پست ها
    بستگی به سطح زندگتون داره. خونه قراره اجاره کنین؟ یا از دانشگاه بهتون میدن؟ فکر میکنم خونه برای دو نفر رو باید ماهی 500-600 هزار وو اجاره به علاوه یکی دو میلیون پیش بدین. خرج خورد و خوراک هم بستگی به خودتون داره. من یک زن و شوهر میشناسم که ماهی 500 هزار تون خرج میکنن. ولی خب سطح زندگی داریم تا زندگی. ولی فکر می کنم میتونین زندگی راحتی داشته باشین ولی خب پول زیادی واسه پس انداز کردن براتون نمیمونه.
    یادم رفت بگم این قیمت خونه که گفتم برای گوانگجو بود. تو سیول رو خبر ندارم. یکم باید بیشتر باشه.

پیش فرض پاسخ : زندگی در کره جنوبی |مشاهدات |اقدامات مهم |مسائل متفرقه

نقل قول نوشته اصلی توسط raznahan نمایش پست ها
    سلام به دوستان،
    خواستم بگم که همه اینایی که گفتین درسته، به غیر از این قضیه نژاد پرستی. کلا کره ای ها نژاد پرست هستن خیلی هم زیاد. البته نه به معنی که با هاتون مشکل پیدا کنن و کاری کنن. کلا آدم های غرب زده هستند و تا یک آمریکایی میبینن دست و پاشون رو گم می کنن. به همه اینها نژاد پرستی گفته میشه. کلا اگر خوش غیافه باشی اینجا خیلی بیشتر تحویلت میگیرن(مخصوصا ایرانیها) چون خیلی هاشون اول فکر می کنن ایران تو اروپاست (به خاطر غیافه هامون). ولی اکثر مواقع آدم های خوبی هستند. البته خیلی مواقع هم یکم تو رو در بایستی برات کار انجام میدن. دوست صمیمی هم میشه پیدا کرد ولی کم اتفاق میفته. کره ای ها کلا آدم های تازه به دوران رسیده ای هستند و خیلی خیلی به سر و وضعشون میرسن. همه مارک باز.
    فرهنگشون از تکنولوژیشون خیلی عقب تره(ما ایرانی ها خیلی بهتریم). کلا آدم های تر و تمیزی نیستن موقع غذا خوردن مخصوصا! اعتقادی هم به دست شستن بعد از دستشویی ندارن(پسراشون رو میدونم) دوست دختر هم میشه پیدا کرد اگر خوش غیافه باشین:دی
    این‏که سطح بهداشت عمومی پایینه یعنی در چه حد دقیقا؟می شه تحمل کرد؟آخه چیزی که آدم میبینه از خیابونها و محیط دانشگاه که خیلی تمیزتر از ایرانه...
    و راجع به دستشویی عذر میخوام اما از پاک بود در اسلام هم که بگذریم دستشویی رفتن بدون آب برای ایرانی ها خیلی کار جالبی نیست...داخل دستشویی آب نیست درسته؟خوابگاه ها چطور؟
    کاریش می شه کرد؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط setarehh92 نمایش پست ها
    این‏که سطح بهداشت عمومی پایینه یعنی در چه حد دقیقا؟می شه تحمل کرد؟آخه چیزی که آدم میبینه از خیابونها و محیط دانشگاه که خیلی تمیزتر از ایرانه...
    و راجع به دستشویی عذر میخوام اما از پاک بود در اسلام هم که بگذریم دستشویی رفتن بدون آب برای ایرانی ها خیلی کار جالبی نیست...داخل دستشویی آب نیست درسته؟خوابگاه ها چطور؟
    کاریش می شه کرد؟!
    وات؟ من سه ساله خیلی از شهرهای کره را گشتم و زندگی کردم به جرئت میتونم بگم کره ای ها یکی از تمیزترین و شیک پوشترین انسان های کره زمین هستند. تا به حال کسی که موهاش چرب باشه ندیدم. البته واسه ما ایرانی که که شلخته و بی اهمیت هستیم سخته تحملش!

این چیزی بود که بچه ها گفتن!من خودم تا حالا نرفتم اما اینا رو که شنیدم برا اپلای یه مقدار دلسرد شدم! جواب بقیه سوالاتم رو هم بدید ممنون میشم!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ‌معرفي‌ دانشگاه‌ها |رنکینگ |ارزش یابی مدارک |هزینه ها| در كشور كره‌ جنوبي‌

لطفا هزینه تحصیل در رشته دندان پزشکی رو بنویسید ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    MIT, Mechanical Engineering

سلام دوستان یک سوال
    با همه این خوبی ها و بدی هایی که دوستان گفتند به نظرتون ارزش داره آدم مستر یک دانشگاه خوب در ایران مثل شریف رو با مستر یه دانشگاه خوب کره ای مثل snu عوض کنه به امید اینکه برای دکترا بتونه از یه دانشگاه تاپ آمریکا مثلا MIT پذیرش بگیره؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان کسی که برای دکتری میاد کره و اوایل کره ای نمی دونه میتونه با مردم ارتباط بگیره؟ یعنی انگلیسی رو خوب می دونن؟ سوال دیگه هم اینکه میشه در طول دوره دکتری کره ای یاد گرفت؟ یعنی زبونشون در حدی هست که بشه 5-4 ساله اونو در کنار درس یاد گرفت؟

Junior Member josh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضي و فيزيك .نفت (حفاري) دانشگاه دولتي باهنر شيراز

سلام
    آقایون با این همه مشکلات اجتماعی که دوستان گفتند به نظرتون اگر یک ایرانی به اونجا بره می تواند اونجا بمونه یا نه
    خدایی من که از فرهنگ شون خوشم اومده البته این مطالبی که بالا ذکر شد برداشت هر فرد که بستگی به اون فرد داره
    و در مورد دست به آب می تونید یک بسته ماده ی تمیز کننده همراه خودتون ببرید
    فقط یک چیز بزاریدش توی ساکتون چون وقتی می خواید از خیابان ها رد بشید کسی بهتون خیره نشه
    چون خبر دارید از ایران که خارج می شید دیگه کسی بسته ای چیزی نمی خره
    اخرین بار دو سال پیش بود که یکی از دوستانم به قطر رفته بود بعد از شش ماه اقوامشون برای دیدن شون به قطر میرن و این پدر دوست ما از دنیا بی خبر میره پیش یک دکه ی هندونه فروشی یک سه و چهارتایی هندونه می خره
    توی همین حال پلیس محله می بینتش و به اداره ی پلیس می برتش که نگو این پلیس خیال کرده بابای دوست ما می خواسته خود کشی کنه باچه بد بختی آزادش کردن
    پس مواظب باشید
    هیچ جا مثل ایران نمی شه
    درضمن محرم برتمام مسلمانان شیعه تسلیت عرض می کنیم
    ویرایش توسط josh : November 6th, 2013 در ساعت 08:05 PM
    قاسم را به شهادت رساندن *** حال کیست که حسین را یاری دهد؟

امام : آه احساس می کنم کمرم شکست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)