صفحه 6 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member ariyang آواتار ها

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام دوستان
    من شنیدم کره کشور ای که فساد توش زیاده واقعا اینطوریه؟

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من شنیدم کره کشور ای که فساد توش زیاده واقعا اینطوریه؟
    خیر. امنیت در کره جنوبی قابل مقایسه با هیچ کشوری توی دنیا نیست. دوستای اروپایی و آمریکایی من از این امنیت انگشت به دهان هستن.یه خانوم فرانسوی به من می گفت ما بعد از ساعت 10 جرات نداریم توی خیابون های فرانسه قدم بزنیم. چندین بار من ساعت 3 صبح توی خیابون های خلوت قدم زدم و حتی دخترهایی رو دیدم که با ظاهر خیلی خیلی آزاد و بعضا مست، دارن اونجا قدم می زنن . هیچ کس هیچ کاری بهشون نداره. اما اون فسادی که شما شنیدی مربوطه به روابطی که با قبول طرفین هست. برای مثال سن روابط اونجوری به شدت پایین اومده. خب این ربطی به امنیت نداره و کسی به زور اینکارو نمی کنه.
    ولی در کل به دلیل خیلی از فاکتورهای دیگه اصلا و ابدا تحصیل توی کره رو به هیچکس پیشنهاد نمی کنم. هر کس که اومده کره دنبال یه راهی هست که بره آمریکا یا کانادا.اگه همین الان فرصتشو داری دیگه وقت خودتو توی کره تلف نکن

راستش من دوستی داشتم که حدود یکسال و نیمه که در کره زندگی میکنه و خیلی راضیه میگه بستگی به خودت داره چه جوری باهات برخورد شه..!!!

Junior Member

> دوستان درود

> من نیاز به راهنمایی دارم

> بنده مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دارم و اینکه یکی از کشورهایی که قصد دارم اقدامت بگیرم همین کشور کره جنوبی هستش هیچ گونه اطلاعاتی در مورد اقدامت و پذیرش و چه کارهایی باید انجام بدیم اطلاع ندارم.
    > من قصد دارم برای کار به کره جنوبی برم و اصلا دیگه قصد ادامه تحصیل رو ندارم ،

> بنده دارای مداراکی در زمینه شبکه و برنامه نویسی و ... هستم میخواستم ببینم اینها به من کمک میکنه که بتونم اقدامت بگیرم و در کشور کره جنوبی اقدام به کار و کسب درامد کنم. البته این مدارک در سطح Expert هستن.

> بنده 60 میلیون نیز پول دارم ایا به نظر شما کشور کره جنوبی برای زندگی خوب هستش یا خیر ؟

Junior Member saberakhavan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک دانشگاه

سلام باشگاه های ورزشی بخصوص تکواندو در کره چطوره می شه با هاشون ارتباط برقرار کرد؟؟؟

Junior Member

Question پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام
    من یه دختر 14 ساله ام که عاشق کره و kpop هستم و میخوام خواننده kpop بشم. شاید به نظر خیلیا مسخره بیاد :|
    من میخوام به کمپانی JYP برم اونجا هیچ محدودیتی درباره سن و یا نژاد نداره. من حجاب خودم رو هم دارم. خانوادم هم با این موضوع مخالفتی ندارن
    میخوام با صمیمی ترین دوستم رم که 18 سالشه و مثل من عاشق kpop هست
    میخواستم بدونم که 1.من میتونم اونجا تحصیل کنم؟ آخه من اول دبیرستانم الان 2. اگه برم اونجا میتونم موفق بشم یعنی میتونم طرفدار کره ای داشته باشم؟
    من کره ای بلد نیستم اما JYP آموزش میده حتی چند تا از خواننده هاش هم چینی، تایوانی و ژاپنی هستن که خیلی هم کم سن و سالن و وقتی همسن من بودن رفتن تست دادن
    میتونم تبعه کره بشم؟ اگه بشم میتونم دوباره برگردم ایران زندگی کنم؟
    در مورد شرایط زندگی و تحصیل میخوام بدونم و اینکه من که حجاب دارم احتمال داره که کره ای ها از من خوششون نیاد و من موفق نشم؟
    ممنون میشم جواب بدب اما مسخرم نکنید

سلام
    دوست عزیز نمیدونم چقدر راجع به کمپانی jyp اطلاعات داری ولی تا جایی که من میدونم هم محدودیته سنی داره و هم نژادی اصولا گروه های k-pop افرادی رو انتخاب میکنن که شباهت به خودشون داشته باشه . در اینصورت پذیرفتن شما کمی غیر ممکن به نظر میرسه چون درواقع k-pop یه جور سیاست برای دولت کره جنوبی به حساب مباد که موجش فقط کشور مارو نگرفته ودر واقع کره اینجور فانتزی که تو ذهن شما نقش بسته نیستش و تقصیری هم ندارید خیلی ها همین فکر رو میکنن در مورد تبعه بودن هم نمیشه به راحتی گرفت و شما امکانه تحصیل در دبیرستان های اونجا رو ندارید...حرف زیاده و بیشتر از این نمیشه اینجا توضیح داد...لطفا بیشتر در این باره مطاله کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mnyld نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سوالم اینه که آیا کره هم مثل آمریکا به رشته های حساس گیر میده؟ مثل آمریکا نباشه که گیر بدن و از ویزا ریجکت کنن؟ ددلاین دانشگاه ها خیلی نزدیکه، ممنون میشم زودی راهنماییم کنید و تکلیف مشخص بشه.
    مرسی
    میدونم که نباید سوالمو اینجا مطرح میکردم، راستش تو بخش مربوطه سوالمو پرسیدم ولی چون کلا بخش مربوط به کره یکم ساکته، گفتم شاید دوستان سوالمو نبینن. آخه اضطراریه.
    well, what do you mean exactly by sensitive? I have seen Iranians studying in aerospace field. I am not sure about the nuclear.

نقل قول نوشته اصلی توسط lotos999 نمایش پست ها
    سلام
    من یه دختر 14 ساله ام که عاشق کره و kpop هستم و میخوام خواننده kpop بشم. شاید به نظر خیلیا مسخره بیاد :|
    من میخوام به کمپانی JYP برم اونجا هیچ محدودیتی درباره سن و یا نژاد نداره. من حجاب خودم رو هم دارم. خانوادم هم با این موضوع مخالفتی ندارن
    میخوام با صمیمی ترین دوستم رم که 18 سالشه و مثل من عاشق kpop هست
    میخواستم بدونم که 1.من میتونم اونجا تحصیل کنم؟ آخه من اول دبیرستانم الان 2. اگه برم اونجا میتونم موفق بشم یعنی میتونم طرفدار کره ای داشته باشم؟
    من کره ای بلد نیستم اما JYP آموزش میده حتی چند تا از خواننده هاش هم چینی، تایوانی و ژاپنی هستن که خیلی هم کم سن و سالن و وقتی همسن من بودن رفتن تست دادن
    میتونم تبعه کره بشم؟ اگه بشم میتونم دوباره برگردم ایران زندگی کنم؟
    در مورد شرایط زندگی و تحصیل میخوام بدونم و اینکه من که حجاب دارم احتمال داره که کره ای ها از من خوششون نیاد و من موفق نشم؟
    ممنون میشم جواب بدب اما مسخرم نکنید
    Please understand dear lotos, korea is not a wonderland, as nowhere is. I remember when I came here two k-pop background dancers had just killed themselves and the news was everywhere. the reason was sexual harrasment and frequent rapes by directors and producers. the rapers mostly walk out freely from court as they claim it to be consensual sex (it is so common to sleep with director to dance in videoes that it is hard to reject this claim) so my lil sis, if you can sing well sing in Iran and get famous there online, then move to daubai or turkey or whereever in europe or US that there are some iranians (or just ask this quesion in a music forum!). korea in general, as k-pop, is a sickly competititve, cruel, money worshipping, family/race oriented society with absoulte minimum similarity to our culture and minset. I have seen many girls even older than you, in their 20s, coming here being in love with kpop and all the k-crap and ended up speaking zero korean (yes it is damn hard) having zero korean firends after two years and leaving korea with no wonderful memories.
    there is a chance however that your plan works, miracles do hahppen. so it is up to you if you want to plan on miracles.

نقل قول نوشته اصلی توسط AH64D نمایش پست ها
    > دوستان درود

> من نیاز به راهنمایی دارم

> بنده مدرک فوق لیسانس مهندسی کامپیوتر - نرم افزار دارم و اینکه یکی از کشورهایی که قصد دارم اقدامت بگیرم همین کشور کره جنوبی هستش هیچ گونه اطلاعاتی در مورد اقدامت و پذیرش و چه کارهایی باید انجام بدیم اطلاع ندارم.
    > من قصد دارم برای کار به کره جنوبی برم و اصلا دیگه قصد ادامه تحصیل رو ندارم ،

> بنده دارای مداراکی در زمینه شبکه و برنامه نویسی و ... هستم میخواستم ببینم اینها به من کمک میکنه که بتونم اقدامت بگیرم و در کشور کره جنوبی اقدام به کار و کسب درامد کنم. البته این مدارک در سطح Expert هستن.

> بنده 60 میلیون نیز پول دارم ایا به نظر شما کشور کره جنوبی برای زندگی خوب هستش یا خیر ؟

There are plenty of indians coming here to work in IT industry as they are pais less than koreans with similar experties. so yes, you can try your luck.
    if you work here for some yeares (3-4) and speak korean to a certain level you can get the permanent residency but NOT korean citizenship/passport.
    korea is good or bad is not a question one could answer for another! but I can tell you more than 90% of iranians here plan to leave after finishing theis studies. there are also 10% who like it here for one reason or another. so "statistically speaking" there is higher chance you wont feel comfortable livign here for a long time. the reason is firts and mostly the language. then culture and hard working condition

Please take my comment just as a mere advise, not the absolure fact

good luck.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)