صفحه 7 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام من دانشجو کارشناسی رشته معماری هستم و می خواهم برای ادامه تحصیل برای فوق لیسانس برم کره جنوبی و زبان کره ای رو هم در حد یه کره ای واقعا بلدم و میتونم مثل اونا روون و با لهجه اونا حرف بزنم ولی می خواستم بدونم اگهبرم اونجا و پیش دانشجو هاشون و بگم که ایرانی هستم چه برخوردی خواهند داشت و مردمش چه طور با توجه به این که مثل خودشون کره ای حرف بزنم وقتی قیافه من ایرانی رو ببینن چه بر خوردی دارن و می شه اونجا با خیال راحت زندگی کرد؟ و یه سؤال دیگه توی دانشگاه های کره مثلا SNU و یا یونسی در مقطع فوق لیسانس به همون زبان کره ای درس داده می شه و در دکترا چه طور و درس خوندن اونجا برای قبولی از فوق لیسانس به دکترا توی کره چقدر سخت تر از ایران هست البته زبان کره ای رو هم بدون هیچ مشکلی بلدم لطفا راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام واقعا وضع این قدر بده البته من زبان کره ای رو بلدم حتی می تونم مثل یه کره ای حرف بزنم و با فرهنگشون هم آشنا هستم در ضمن عشق جومونگ و سامسونگ و هیواندا نیستم ولی خواستم بدونم اگه به اونا بگم ابرانی هستم می شه با دانشجو هاشون دوست شد ؟

سلام خواستم بدونم تو کره جنوبی وضعیت مالی مردم در چه حدیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadsalark نمایش پست ها
    سلام واقعا وضع این قدر بده البته من زبان کره ای رو بلدم حتی می تونم مثل یه کره ای حرف بزنم و با فرهنگشون هم آشنا هستم در ضمن عشق جومونگ و سامسونگ و هیواندا نیستم ولی خواستم بدونم اگه به اونا بگم ابرانی هستم می شه با دانشجو هاشون دوست شد ؟
    korea is not a wonderland but it is not land of barbaric hostile people either! you speak the language like a koean? if that is true you will make many good friends my man! I guaranty that

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadsalark نمایش پست ها
    سلام خواستم بدونم تو کره جنوبی وضعیت مالی مردم در چه حدیه ؟
    for example in $ per month:
    prof: 8k to 10k
    teachers: 4k to 10k
    university lecturer : 2.5k to 4k
    Research engineers in big companies 4k to 8k
    normal engineers in small company 4k
    dish washer 1.5 k
    PhD studentship: 0.7k to 1.5k

Junior Member

سلام شما هایی که برای ادامه تحصیل به کره رفتید یا رفته بودید بورسیه بودید؟ اگه آره بورسیه کدوم دولت؟ ایران یا کره؟ اگه بورسیه بودید چقدر از هزینه هاتون رو دولت میداد و چقدرش رو خودتون میدادید؟ و اگر بورسیه نبودید چقدر باید پس انداز اولیه داشتید تا از پس مخارج خودتون و دانشگاهتون توی کره بر میومدید؟
    لطفا انگلیسی جواب ندید

آقا دم شما گرم ! چون من تا حالا دیده بودم قیمت همه چیز توی کره از ایران خیلی گرون تره منظورم امکانات کلی برای زندگی بود نه موارد خاص ! فکر می کردم زندگی اونجا هم سخته ! ولی با این درآمد میشه از پس هزینه ها براومد! راستی دوست عزیز خود شما الآن کدوم کشور هستید؟ در شمن به نظر شما ادامه تحصیل و در صورت امکان گرفتن اقامت دائم در کره کار درسته ؟ یعنی در حالت کلی وضع اقامت برای افراد خارجی که توی همون کشور تحصیل کردن و با سواد هستن نسبت به بقیه در چه حدیه ؟ آخه منم در مورد مشکلات زندگی افراد خارجی خصوصا ایرانی ها توی اروپا زیاد شنیدم تا اونجایی هم که می دونم توی آمریکا بد نیست ولی در مورد کره اطلاعات زیادی ندارم ممنون می شم راهنماییم کنید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere74 نمایش پست ها
    کسی اینجا نیست که ب سوالات پاسخ بده؟
    کلاً دو نوع بورس برای رفتن به کره می تونید استفاده کنید حالت اول بورس دولت کره است که هزینه زندگی و دانشگاه و بلیط اکونومی سفر رو بهتون میده اما یکسال کلاس زبان کره ای میذارن و بعد ازتون امتحان می گیرن که اگه قبول نشید از دانشگاه اخراج میشید و نمی تونید ادامه تحصیل بدید، یک نوع هم بورس هر دانشگاه هست که مثل سایر کشورها اگر رزومه خوبی داشته باشید و استاد پیدا کنید هزینه تحصیل و شهریه دانشگاه رو پرداخت می کنه ولی دیگه نیازی به یادگرفتن زبان کره ای نیست و به انگلیسی تحصیل می کنید، مبلغ دقیق اش رو می تونید توی وب سایت هر دانشگاه ببینید. در مورد بورس دولت ایران اطلاعی ندارم. به نظرم دلیل اینکه کسی جواب سؤالاتون رو نداد بخاطر اینه که جای مناسبی سؤال رو نپرسیدید! عنوان تاپیک رو مجدداً ملاحظه کنید. موفق باشید

Junior Member

ممنون.
    دانشجو های ایرانی که توی کره هستند تا حالا پیش اومده که باهم توی کره در ارتباط باشن و هرچند وقت یکبار دور هم جمع بشن یا اگه مشکلی براشون پیش اومد از هم کمک بگیرن؟ اصلا کلا همدیگرو اونجا میبینن یا نه؟
    وضعیت خوابگاه ها اونجا چطوره؟ مثل خوابگاه های ایران میمونه یا از شرایط بهتری برخوردارن یا اینکه وضعیت بدتری دارن؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط khatere74 نمایش پست ها
    ممنون.
    دانشجو های ایرانی که توی کره هستند تا حالا پیش اومده که باهم توی کره در ارتباط باشن و هرچند وقت یکبار دور هم جمع بشن یا اگه مشکلی براشون پیش اومد از هم کمک بگیرن؟ اصلا کلا همدیگرو اونجا میبینن یا نه؟
    وضعیت خوابگاه ها اونجا چطوره؟ مثل خوابگاه های ایران میمونه یا از شرایط بهتری برخوردارن یا اینکه وضعیت بدتری دارن؟
    سلام، والا من اطلاعات جزئی ندارم چون خودم تازه امسال پذیرش گرفتم و چون منتظر نتایج آمریکا هستم شاید صد در صد هم نرم کره. از دوستانی که اونجا هستند بهتر می تونند راهنمایی کنند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)