صفحه 9 از 15 نخستنخست 123456789101112131415 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 144

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

یه توصیه دوستانه به تمام کسانی که می خوان برای تحصیل برن کره و خصوصا کسانی که می خوان افامت هم بگیرن:قبل از رفتم حتما و حتما زبان کره ای رو یاد بگیرید یا بهتره رفتن به کره رو فراموش کنید! آخه موندن تو کره بدون دونستن زبان کره ای واقعا سخته اصلا هم خیال نکنید که توی همون محیط می تونین شیش ماهه کره ای رو یاد بگیرین! یاد گرفتنش راحت نیست و قبول دارم که سخته ولی تحصیل تو کره بدون دونستن کره ای خیلی سخت تره

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در کره جنوبی و مسائل

سلام من دانشجوی رشته ی نرم افزارم برای ادامه تحصیل تو مقطع کارشناسی میخوام برم کره چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین جواب بدین

برای گرفتن بورسیه از طرف خود کشور کره باید رزومه خیلی عالی داشته باشم؟
    هزینه زندگی تقریبا در سال چقدر میشه؟
    آیا همراه با تحصیل میتونم کار کنم؟ (اگه کره ای بلد باشم) اگه آره درآمرش چقدر میتونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط YootabAD نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی رشته ی نرم افزارم برای ادامه تحصیل تو مقطع کارشناسی میخوام برم کره چند تا سوال داشتم اگه لطف کنین جواب بدین

برای گرفتن بورسیه از طرف خود کشور کره باید رزومه خیلی عالی داشته باشم؟
    هزینه زندگی تقریبا در سال چقدر میشه؟
    آیا همراه با تحصیل میتونم کار کنم؟ (اگه کره ای بلد باشم) اگه آره درآمرش چقدر میتونه باشه؟
    سلام دوست عزیز خب مسلما هرچی که رزومتون بهتر باشه که بهتره این دیگه بستگی به این داره که بخواهید چه دانشگاهی و با چه رنکی قبول بشید. مثلا اگه توقع دارید برید SNU خب باید یه رزومه خیلی عالی داشته باشید ولی با یه رزومه معمولی هم می تونید پذیرش بگیرید ولی اگه دنبال گرفتن بورس دولتی هستید باید رزومتون خوب باشه و اگرم بخوایید از یه دانشگاه پذیرش بگیرید اون دیگه بستگی به رنک دانشگاهتون و این که بخواهید بورس کامل بشید یا فاند بگیرد و یا نیم بورس یا فقط دنبال پذیرش هستید داره! هزینه زندگی مثلا برای هر ترم شما به دلار تقریبا باید یه چیزی حدود 6000 تا 7000 می شه بله کارم می شه کرد ولی خب محدود حداکثر هفته ای 20 ساعت اونم اگه استاد اجازه بده چون معمولا استادا نمی ذارن و می گن درس بخونین! اگه کسی رو دارید که می تونه ترمی براتون حدودا 5000-6000 دلار بفرسته یا این که می تونید تا اون موقع برای خودتون پول این ترم ها رو پس انداز کنین خب مشکلی نیست! ولی اگه نه به نظر من اصلا بهش فکر هم نکنین!این حداقل هزینه هست و فقط برای چیزای واجب و نمی شه باهاش تفریح خاصی کرد. ولی اگه از دانشگاه بورس بگیرد خب از هزینه هر ترمتون یه چیزی بیش از 2000 دلار کم می شه!خب اگه صرفه جویی کنید و اونجا هم موفق بشید که بتونید کار کنید حدودا به یه 4000 دلاری دیگه هر ترم نیاز دارید با این مبلغ فقط می تونید تحصیل کنید ولی اگه به دنبال امکانات و رفاه بیشتری هستید باید بیشتر از این مبلغو در نظر داشته باشید!

Junior Member

اونطور که شنیدم برای کارشناسی شانس کمی هست اما میشه در مورد نیم بورس بیشتر توضیح بدید اینکه تو کدوم قسمت از سایت دانشگاه بیاد پیدا کنیم؟

Junior Member

سلام لطفا راهنماییم کنین .
    من دوم دبیرستانم و معدلم 19.96 با مدرک زبانی که ایشالله در آینده میگیرم .
    میتونم برم کره شنیدم سفارت کره بدون دیپلم هم دانشجو قبول میکنه. درسته؟
    و رزومه یا مقاله یا.. نیاز هست؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lotos999 نمایش پست ها
    سلام
    من یه دختر 14 ساله ام که عاشق کره و kpop هستم و میخوام خواننده kpop بشم. شاید به نظر خیلیا مسخره بیاد :|
    من میخوام به کمپانی JYP برم اونجا هیچ محدودیتی درباره سن و یا نژاد نداره. من حجاب خودم رو هم دارم. خانوادم هم با این موضوع مخالفتی ندارن
    میخوام با صمیمی ترین دوستم رم که 18 سالشه و مثل من عاشق kpop هست
    میخواستم بدونم که 1.من میتونم اونجا تحصیل کنم؟ آخه من اول دبیرستانم الان 2. اگه برم اونجا میتونم موفق بشم یعنی میتونم طرفدار کره ای داشته باشم؟
    من کره ای بلد نیستم اما JYP آموزش میده حتی چند تا از خواننده هاش هم چینی، تایوانی و ژاپنی هستن که خیلی هم کم سن و سالن و وقتی همسن من بودن رفتن تست دادن
    میتونم تبعه کره بشم؟ اگه بشم میتونم دوباره برگردم ایران زندگی کنم؟
    در مورد شرایط زندگی و تحصیل میخوام بدونم و اینکه من که حجاب دارم احتمال داره که کره ای ها از من خوششون نیاد و من موفق نشم؟
    ممنون میشم جواب بدب اما مسخرم نکنید
    سلام دوست عزیز
    شما برای تحصیل در کره بدون بورسیه باید در سفارت ایران در کره جنوبی بقیه ی تحصیلاتت رو بگذرونی اما اگه میخای بورسیه شی باید تافل و معدل بالا از مدرسه داشته باشی.
    بهت توصیه میکنم اخر شهریور حتما به سفارت کره یه زنگ بزن وازشون اططلاعاتی که میخوای رو بگیر

نقل قول نوشته اصلی توسط jiga نمایش پست ها
    سلام لطفا راهنماییم کنین .
    من دوم دبیرستانم و معدلم 19.96 با مدرک زبانی که ایشالله در آینده میگیرم .
    میتونم برم کره شنیدم سفارت کره بدون دیپلم هم دانشجو قبول میکنه. درسته؟
    و رزومه یا مقاله یا.. نیاز هست؟
    ممنون
    سلام
    درست نیست. هیچ جا بدون دیپلم قبول نمیکنن

دوستان عزیزم سلام

من به تازگی در مقطع دکتری از دانشگاه Chonnam National University وافع در شهر گوآنجو پذیرش گرفتم. رتبه این دانشگاه تغریبا معادل دانشگاه تهرانه. متاسفانه دانشگاه تنها Tuition fee ترم اول رو پرداخت می کنه، همچنین استادم متعهد به پرداخت 500$ در ماه اون هم فقط تا آخر امسال (دسامبر) شده. آیا با این شرایط امکان تحصیل بدون هزینه کردن شخصی در گوآنجو وجود داره؟! آیا این امکان وجود داره که بشه در آینده بورس بهتری گرفت و یا کار بهتری پیدا کرد؟ من همچنین رتبه 1 دکتری ایران هم هستم و این شانس رو دارم که تحصیلم رو در دانشگاه تهران ادامه بدم، هر چند هیچ شغل و درآمدی در ایران ندارم. اگر شما جای من بودید چه انتخابی می کردین؟ ممنون میشم دیدگاه دوستانی که قبلا تصمیم مشابه من رو گرفتن و با بورس ضعیف دانشگاهی تو کره درس خوندن رو بشنوم

Senior Member amirhossein.gh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsansanai نمایش پست ها
    دوستان عزیزم سلام

من به تازگی در مقطع دکتری از دانشگاه Chonnam National University وافع در شهر گوآنجو پذیرش گرفتم. رتبه این دانشگاه تغریبا معادل دانشگاه تهرانه. متاسفانه دانشگاه تنها Tuition fee ترم اول رو پرداخت می کنه، همچنین استادم متعهد به پرداخت 500$ در ماه اون هم فقط تا آخر امسال (دسامبر) شده. آیا با این شرایط امکان تحصیل بدون هزینه کردن شخصی در گوآنجو وجود داره؟! آیا این امکان وجود داره که بشه در آینده بورس بهتری گرفت و یا کار بهتری پیدا کرد؟ من همچنین رتبه 1 دکتری ایران هم هستم و این شانس رو دارم که تحصیلم رو در دانشگاه تهران ادامه بدم، هر چند هیچ شغل و درآمدی در ایران ندارم. اگر شما جای من بودید چه انتخابی می کردین؟ ممنون میشم دیدگاه دوستانی که قبلا تصمیم مشابه من رو گرفتن و با بورس ضعیف دانشگاهی تو کره درس خوندن رو بشنوم
    سلام دوست عزیز

نمیدونم این جواب رو چک میکنی یا نه
    100% دکتری رو در ایران بخون چون رتبه یک هستید
    داشنگاههای کره به هیچ وجه جای مناسبی واسه دکترا نیست
    در مورد مسایل مالی اصلا روی کارهای پاره وقت حساب نکنید و بدونید ماهی 500 شاید نصف هزینه های یه ماهتون بشه
    اصلا گزینه خوبی نیست...وقت خودتون رو با این گزینه ها تلف نکیند
    نگرانی های ما ، بیانگر عمق فاصله ما با خداست
    آینده متعلق به کسانی است که در آرزوی آن هستند و به آن ایمان دارند
    سام ایوینگ قهرمان سابق بیسبال: "هیچ چیز شرم‌آورتر از این نیست که ببینید کسی کاری را انجام می‌دهد که شما می‌گفتید غیرممکن است."

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ShirinShirin نمایش پست ها
    کره اي ها يکي از بهترين آدم هاي دنيا هستن مهربان و کمک کننده اصلا هم نژاد پرست نيستن.

من هم 3 سال در کره در شهر سئول زندگی کردم و کاملاً با این حرف شما مخالفم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)