صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 39 , از مجموع 39

موضوع: مكان امتحان ielts tehran

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مكان امتحان ielts tehran

انجام شد.

اما ظاهراً با توضیحی که payesh داد برای امتحان 12Feb آزمون IELTS Tehran، محل ساختمان سازمان سنجش انتخاب شده ...

در همین 1-2 روز با گرفتن اخبار جدید تر آدرس ها را به روز میکنیم تا دوستان به مشکلی برنخورند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Some14Myself
    یه خواهش از مدیران عزیز :
    لطفآ اگر آدرس یا سوالی در مورد ایلتس سنجش هست رو از این تاپیک بردارید ... چندتا از دوستان که حق هم دارن بهم پ.خ دادند که یه ذره موضوع براشون گیج کننده شده ...
    البته آدرس هایی که من دادم مربوط می شه به ielts tehran ولی گویا باز برای امتحان فوریه این آدرس ها تغییر پیدا کرده ..
    دوستان دقت کنند که آدرس رو بر اساس تاریخ اعلام شده درست برن ...
    اگه هم مثل من کسی تاریخ نگفته یعنی امتحان برگزار شده و تموم شده ..

آدرس هایی که من اعلام کردم برای 31 jan بوده ...
    .Great works are performed, not by strength, but by perseverance

Junior Member amir12 آواتار ها

این اواخر بیشتر توی ساختمان جدید بعد از پل حافظ (جمهوری) روبروی بورس برگزار میشه. البته بهتره همیشه از خودشون سئوال کنید.
    ویرایش توسط amir12 : May 4th, 2010 در ساعت 12:20 PM دلیل: اضافه کردن
    انسان نمیتواند به آسمان نیندیشد! چگونه میتواند؟!
    دکتر شریعتی

Junior Member

درسته امتحان 4 دسامبر هم همان ساختمان جدید بعد از پل حافظ برگذار شد.

Junior Member

سلام امتحان اسپیکینگ را برای من نوشته میدان ارژانتین خیابان خلید استانبولی خ 21 او پلاک 6 من تهرانی نیستم ادرس سرراستی هست یا بهتره خیلی زودتر برم تا پیداش کنم .... برای ازمون کتبی همین ادرس هایی که اعلام کردین هست یا جای جدیدی برگزار می شه ... من بعد از فرم پر کردن هم ادرس خاصی ندیدم

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط star66u نمایش پست ها
    سلام امتحان اسپیکینگ را برای من نوشته میدان ارژانتین خیابان خلید استانبولی خ 21 او پلاک 6 من تهرانی نیستم ادرس سرراستی هست یا بهتره خیلی زودتر برم تا پیداش کنم .... برای ازمون کتبی همین ادرس هایی که اعلام کردین هست یا جای جدیدی برگزار می شه ... من بعد از فرم پر کردن هم ادرس خاصی ندیدم
    اگر برید خیابان عباس آباد (دکتر بهشتی) ابتدای خالد استانبولی تاکسی بگیرید (شیب خیابان تا خیابان 21 برای راه رفتن زیاده) خ21 را سمت راست می بینید. پلاکشون نزدیک انتهای کوچه هست. اگر از خود میدان ارژانتین برید یک فضای سبز جلوی خ21 هست (تو نقشه معلومه). ساختمونشون هم یک تابلو داره. آدرس بعدی رو روز اسپیکینگ میدن.

Junior Member

دوستانی که قبلاً امتحان آیلتس تو مرکز Ielts tehran داده اند ممکنه لطف کنند و از روی TRF شون centre number رو به من بگند؟ ممنون میشم هر چه سریع تر این شماره رو بفرستید، چون تا دو روز دیگه این شماره رو باید به یه مرکز تو استرالیا بدم.

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط t_g_a نمایش پست ها
    دوستانی که قبلاً امتحان آیلتس تو مرکز Ielts tehran داده اند ممکنه لطف کنند و از روی TRF شون centre number رو به من بگند؟ ممنون میشم هر چه سریع تر این شماره رو بفرستید، چون تا دو روز دیگه این شماره رو باید به یه مرکز تو استرالیا بدم.
    IR010 متعلق به تهران آیلتس هست.

سلام .. کسی از دوستان میدونه که امتحان شنبه 15 سپتامبر آیلتس تهران کجا و چه ساعتی برگزار میشه؟ چون من موقعی که برای امتحان اسپیکینگ رفتم، فکر میکنم طرف فراموش کرد به من بگه. منم چون اولین بارمه که آیلتس میدم نمیدونستم باید همونجا میپرسیدم چون تو سایت هیچی ننوشته... اگر دوستان منو راهنمایی کنن خیلی ممنون میشم..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

سلام. امتحان ۷ فوریه ۲۰۱۵ اسپیکینگ در محل خود آیلتس تهران بود(واقا سخت پیداش کردیم.همه گیج شده بودن.هیچ تابلویی نداره.روی زنگ آیفونش نوشته IELTS) آزمون اصلیش توی خیابان فاطمی توی سازمان آب تهران تالار آبگینه بود

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)