صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 58

موضوع: اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

soheil.mz
    Guest

پیش فرض اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

سلام.
    من امسال دارم برای دکترای اقتصاد تو کانادا و آمریکا اقدام می کنم 8).
    چون دیدم توی سایت بچه های اقتصادی خیلی غیر فعالند :. گفتم شاید به این
    طریق کسایی که می خواهند امسال پذیرش بگیرند، اطلاعاتشون رو با هم به اشتراک بگذارند.

soheil.mz
    Guest

پیش فرض پاسخ : اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

من خودم لیسانس م.کامپیوتر(سخت افزار) دانشگاه شاهد خوندم با معدل 14.7
    فوق لیسانس دانشگاه علامه طباطبایی. الان GPA من 3.8 است(17.5)
    تافل 98 شدم و GRE 800 260 3
    از لحاظ مقاله هم اوضاعم تقریبا خیلی خوبه.
    امیدوارم دوستان هم نظر بدن تا اقتصادی ها از این کرختی در بیان ;D.

Junior Member

سلام سهيل
    كاره بسيار نيكي كرده ايد، شايد يكي از دلايل موفقيت چينيها در گرفتن پذيرش از دانشگاههاي آمريكا به اشتراك گذاشتن اطلاعات باشه و شنيده ام كه هر چيني كه پذيرش ميگيره و ميره متعهد ميشه كه يه كاري حتي كوچكرو براي بقيه انجام بده. به طور مثال حتما متوجه شده ايد كه تقريبا تمامه فايلهاي GRE كه WORD در دسترسه همه ماست و خيلي هم خوب كار شده كاره همين چينيهاست و حتي رتبه يندي USNEWS كه پوليه و چينيها زحمتشو كشيدن و فرمه كاملشو رو وب گذاشتن و الان در دسترسه ماست.
    نكته جالبش اينه كه چينيها تعدادشون اينقدر زياده كه اگر قراره رقابتي براي رفتن باشه رقابت بين چينيها قابل مقايسه با رقابت بين بچه هاي ايراني نيست . شايد تعداد كل ايرانيهائي كه در سال از تمامي رشته ها و تمامي دانشگاههاي ايران براي تمامي كشورهاي دنيا اپلاي ميكنن به اندازه تعداد دانشجوهاي فقط يكي از دانشگاههاي چين كه دارند اپلاي ميكنند نباشه!!
    انصافا كمكي كه امثاله حامد قدوسي و علي سرزعيم و ساير دوستان كه رفته اند در مورد اپلاي كردن داده اند چقدر براي بقيه مفيد بوده، پس دوستان: ديگران كاشتند ما خورديم، ما بكاريم ...

بنده ليسانسه اقتصاد علامه بوده و فوقمو شريف خوندم
    تافل و GRE دادم ولي هنوز جوابش نيومده و امسال اپلاي ميكنم
    دو سال سابقه كاره مطالعاتي داشته و دارم تلاش ميكنم يه مقاله تو يكي از ژورنالهاي معتبر خارجي اكسپت كنم. البته يه مقالم در يه كنفرانس در سيدني قبول شده.

منتظر ساير دوستان هستيم

Junior Member

Hi,
    I am a Econ PhD students here in USA, It is hard to tell if you are gonna get addmission or not, all I can say is that "recomendation is very important
    this year, 700 applicants applied to my school so it is quite competitive
    Good Luck

drma
    Guest

سلام من لیسانس اقتصاد نظری از شهید بهشتی و فوق لیسانس اقتصاد از تهران مرکز هستم<به نظر شما برای ادامه تحصیل در کانادا چه فرصت هایی دارمو دوستان لطف کنن منو راهنمایی کنن ممنون میشم منتظر پاسخ شما هستم

masoudkhatir
    Guest

سلام دوستان
    من دارم فوق اقتصاد کشاورزی میخونم تو دانشگاه تربیت مدرس
    به نظرتون میتونم برای دکترای اقتصاد اقدام کنم ؟ یعنی به نظرتون مفید هست ؟؟

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

تا اونجا که من می دونم اقتصاد منابع طبیعی و کشاورزی و محیط زیست خیلی جالبه چرا دکترای اقتصاد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

کسی از finance چیزی میدونه؟fund می دن؟چه دانشگاه هایی(آمریکا)؟gre چه قدر می خواد؟ من لیسانس برقم و شنیدم رشته هایی که پایه ریاضی قوی داره رو راحت تر قبول می کنن درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط econesr نمایش پست ها
    سلام سهيل
    كاره بسيار نيكي كرده ايد، شايد يكي از دلايل موفقيت چينيها در گرفتن پذيرش از دانشگاههاي آمريكا به اشتراك گذاشتن اطلاعات باشه و شنيده ام كه هر چيني كه پذيرش ميگيره و ميره متعهد ميشه كه يه كاري حتي كوچكرو براي بقيه انجام بده. به طور مثال حتما متوجه شده ايد كه تقريبا تمامه فايلهاي GRE كه WORD در دسترسه همه ماست و خيلي هم خوب كار شده كاره همين چينيهاست و حتي رتبه يندي USNEWS كه پوليه و چينيها زحمتشو كشيدن و فرمه كاملشو رو وب گذاشتن و الان در دسترسه ماست.
    نكته جالبش اينه كه چينيها تعدادشون اينقدر زياده كه اگر قراره رقابتي براي رفتن باشه رقابت بين چينيها قابل مقايسه با رقابت بين بچه هاي ايراني نيست . شايد تعداد كل ايرانيهائي كه در سال از تمامي رشته ها و تمامي دانشگاههاي ايران براي تمامي كشورهاي دنيا اپلاي ميكنن به اندازه تعداد دانشجوهاي فقط يكي از دانشگاههاي چين كه دارند اپلاي ميكنند نباشه!!
    انصافا كمكي كه امثاله حامد قدوسي و علي سرزعيم و ساير دوستان كه رفته اند در مورد اپلاي كردن داده اند چقدر براي بقيه مفيد بوده، پس دوستان: ديگران كاشتند ما خورديم، ما بكاريم ...

بنده ليسانسه اقتصاد علامه بوده و فوقمو شريف خوندم
    تافل و GRE دادم ولي هنوز جوابش نيومده و امسال اپلاي ميكنم
    دو سال سابقه كاره مطالعاتي داشته و دارم تلاش ميكنم يه مقاله تو يكي از ژورنالهاي معتبر خارجي اكسپت كنم. البته يه مقالم در يه كنفرانس در سيدني قبول شده.

منتظر ساير دوستان هستيم
    دوست من سلام
    شما ازجامع و مفيد بودن نوشته آقاي علي سرزعيم سخن گفتيد. من جستجو كردم ولي فايل را پيدا نكردم. مي شه لطف كنيد اينجا آپلودش كنيد؟
    ممنون از لطف شما

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    دوست من سلام
    شما ازجامع و مفيد بودن نوشته آقاي علي سرزعيم سخن گفتيد. من جستجو كردم ولي فايل را پيدا نكردم. مي شه لطف كنيد اينجا آپلودش كنيد؟
    ممنون از لطف شما
    http://iraneconomy.wordpress.com/200...4%D9%88%D8%B1/

http://iraneconomy.wordpress.com/200...-%D8%B3%DB%8C/

http://iraneconomy.wordpress.com/200...4%DB%8C%D8%A7/

http://iraneconomy.wordpress.com/200...7%D9%84%DB%8C/

http://iraneconomy.wordpress.com/200...6%D8%B4%DA%AF/
    ویرایش توسط maryamgoli : October 12th, 2009 در ساعت 01:45 PM دلیل: نوشتارهای پینگلیش موجود در پست حذف شد.

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)