صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 58

موضوع: اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

پیش فرض پاسخ : اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

سلام جوون
    حاجت روا بشي. ديگه داشتم نا اميد مي شدم. شما كه اينقدر زحمت كشيديد آدرس هاي مرتبط را گذاشتيد. مي شه لطف كنيد لينك اصلي رو هم بگذاريد؟؟ اين لنك ها رو كه رفتم وقتي باز مي كرد ، كلي طول كشيد تا آپ شد و بعد هم فونت ها و صفحه آراريي به هم خورده بود .

يك دنيا ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط 7aseman نمایش پست ها
    سلام جوون
    حاجت روا بشي. ديگه داشتم نا اميد مي شدم. شما كه اينقدر زحمت كشيديد آدرس هاي مرتبط را گذاشتيد. مي شه لطف كنيد لينك اصلي رو هم بگذاريد؟؟ اين لنك ها رو كه رفتم وقتي باز مي كرد ، كلي طول كشيد تا آپ شد و بعد هم فونت ها و صفحه آراريي به هم خورده بود .

يك دنيا ممنون
    سلام مشدی
    آقا من شرمنده اینجارو معمولا دیگه چک نمیکم
    خوب خوش تیپ ته اون آدرسارو بزن میرسی به لینک اصلی من یادم نیست چی فرستادم
    حالا نتونستی یه پی ام بده بهم
    من ایمیلم اینه
    econ.esr@gmail
    مخلص شما
    امید

Junior Member

با سلام .من فوق اقتصاد از تهران مرکز(ازاد) دارم.معدلم 15- و TOEFL101 وGRE هم امتحان دادم که میدونم نمرم خوب میشه..به نظر شما با این شرایط شانس پذیرش از امریکا یا کانادا دارم(برای دکترا)..با چی میتونم معدل پایین و دانشگام رو جبران کنم...

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh12 نمایش پست ها
    با سلام .من فوق اقتصاد از تهران مرکز(ازاد) دارم.معدلم 15- و TOEFL101 وGRE هم امتحان دادم که میدونم نمرم خوب میشه..به نظر شما با این شرایط شانس پذیرش از امریکا یا کانادا دارم(برای دکترا)..با چی میتونم معدل پایین و دانشگام رو جبران کنم...
    معدل در درجه دومه شما نمره ریاضیات بالا داشته باشی شانست زیاده خصوصا در جبر خطی و آمار احتمال و یا ریاضیات اقتصاد
    اگر نمرات اینا پائینه شانست کمه تو رنک زیر 50

مقاله هم مهمه و توصیه نامه از استادائی که بشناسنشون مثل .....

Junior Member

سلام ..منم به دنبال پذیرش اقتصاد تو امریکا یا کانادا هستم..کسی هست که بخواد اشتراکی مقاله بدیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط naghmeh12 نمایش پست ها
    سلام ..منم به دنبال پذیرش اقتصاد تو امریکا یا کانادا هستم..کسی هست که بخواد اشتراکی مقاله بدیم؟
    سلام
    فكر كنم اگر سوالتون رو تو قسمت مقاله مطرح كنيد زودتر به جواب مي رسيد.

Junior Member

سلام"
    ممنون از پاسختون..ولی واقعا رنک منک واسم مهم نیست..فقط از هر جا شد توی امریکا میخوام پذیرش بگیرم..با اون شرایط میتونم..میشه اسم چند تا دانشگاه واسه apply بهم پیشنهاد بدین؟

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

به نظر من شما از رنک 35-40 شروع کنید به اساتیدی که زمینه کارشون به تز فوق شما شبیه هست ایمیل بزنید بزودی متوجه می شوید تا رنک 150 حدود 20-30 دانشگاه بیشتر باقی نمی مونه بعد مثلا 35-65 سه تا 65-95 سه تا 95-115 سه تا 115-150 سه تا میشه دوازده تا که به نظر مناسب میرسه
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahraaa نمایش پست ها
    به نظر من شما از رنک 35-40 شروع کنید به اساتیدی که زمینه کارشون به تز فوق شما شبیه هست ایمیل بزنید بزودی متوجه می شوید تا رنک 150 حدود 20-30 دانشگاه بیشتر باقی نمی مونه بعد مثلا 35-65 سه تا 65-95 سه تا 95-115 سه تا 115-150 سه تا میشه دوازده تا که به نظر مناسب میرسه
    سلا خانم زهرا..
    من بدنبال پذیرش دکترای اقتصاد برای سال اینده هستم..دیدم در پاسخ یکی از دوستان نوشتین که با استاد راهنما قبل از apply مکاتبه کنه..اما من شنیدم که واسه پذیرش دکترا ی اقتصاد باید مستقیما با دانشگاه مکاتبه کرد..اگه میشه در این مورد راهنماییم کنین..ایا خودتون پذیرش گرفتین؟ با تشکر فراوان"
    رضا"

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

1-اولا من از id همسرم استفاده می کنم من اسمم علی هست

2- من فقط پارسال اپلای کردم پذیرش اقتصاد نگرفتم البته از مهندسی می خواستم برم اقتصاد و برام رنک دانشگاه مهم بود البته پارسال اوضاع خوب هم نبود(اپلایم رزومه بیس بود)

3-بله با چند تا استاد مکاتبه کردم همشون نمره ریاضی -اقتصاد خرد- اقتصاد کلان می خواهند تا بهتون فکر کنند

4-متاسفانه دوتا دانشگاه که حتی امکان خوبی برای پذیرش داشتم رد شدم به علت رقابت شدید روی GRE

5-البته برای برخی دانشکده های مشهور حرف شما صحیح است البته نه 100٪ چون مثال نقضش رو دیدم
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)