صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 58

موضوع: اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

دوست گرامی
    بنده بخاطر اشتباهم معذرت می خواهم..و از جوابتونم ممنونم"اما باز یک سوال دیگه؟ایا در رنکهای پایین بدون مکاتبه با استاد شانس پذیرش هست؟
    با ارادت

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط reza59 نمایش پست ها
    دوست گرامی
    بنده بخاطر اشتباهم معذرت می خواهم..و از جوابتونم ممنونم"اما باز یک سوال دیگه؟ایا در رنکهای پایین بدون مکاتبه با استاد شانس پذیرش هست؟
    با ارادت
    خواهش می کنم . البته! همیشه بدون مکاتبه شانس پذیرش وجود دارد چه رنک بالا و چه پائین جواب دادن استاد فقط شانس رو بیشتر می کند اونم نه خیلی زیاد چون زیاد اتفاق می افتد که حتی بعد از جواب مثبت هم شما رو سرکار بگذارند
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    eghtesad shahid beheshti

سلام
    من لیسانس اقتصاد بازرگانی از دانشگاه شهید بهشتی دارم. در حال گرفتن پذیرش هستم اما برای انتخاب رشته مناسب برای فوق لیسانس دچار تردید هستم و آشنایی چندانی ندارم.از دوستان خواهش می کنم من را راهنمایی کنید.چه رشته ایی بهتر است و کاربرد بیشتری دارد؟ با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    eghtesad shahid beheshti

سلام.من لیسانس اقتصاد بازرگانی دارم و در حال گرفتن پذیرش هستم اما اطلاعات کافی در مورد گرایش های اقتصاد برای فوق لیسانس ندارم. ممنون هستم راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-تهران

سلام
    من هم ارشد اقتصاد تهران می خونم و برای سال بعد اگه قسمت باشه می خوام اپلای کنم تافل و جی ار ای هنوز ندادم فعلا روی پایان نامم کار می کنم. الان کانادا مد نظرم هست ولی به علت دوری, آب و هوای سرد, مخارج بالاتر برای تکمیل اپلای به اروپا هم فکر می کنم ولی متاسفانه اطلاعاتی راجع به دکترای اقتصاد در اروپا ندارم. کسی می تونه راهنمایی کنه و دانشگاههای اروپا رو با کانادا برای دکترای اقتصاد مقایسه کنه؟ و ایا کسی رو می شناسید که در اروپا داره دکترای اقتصاد می گیره؟

ظاهراً بچه های اقتصادی اینجا بیشتر از اینکه تولید کننده باشن مصرف کننده هستن.مجبورم باز هم من کمی در این مورد صحبت کنم.برای دکترای اقتصاد حتماً فایل آقای قدوسی رو در مورد ادامه تحصیل در اروپا مطالعه کنید.(در مورد راهنمای پذیرش دکترای اقتصاد هستش) من امسال روی اروپا هم بررسی زیادی انجام دادم.واقعیت اینه که سیستم اقتصادی که ما خوندیم زیاد برای اروپا جالب نیست.دانشگاهی در فرانسه هست که سیستم تدریس و تحقیقش مطابق آمریکاست که اپلیکنت های آمریکایی زیادی هم داره و من اونجا هم استثنائاً فرستادم.هلند هم دانشگاه های خوبی مثل Tilburg و Tinbergen داره که برای بورس GRE های بالا می خوان.در سوئد SSE و SU حرف زیادی برای گفتن در جهان دارن.انگلستان هم دانشگاه های فوق العاده ای داره که برای راهیابی بهشون من راه تهیه پروپوزال و برقراری ارتباط با استاد ها رو پیشنهاد می کنم.این فعلاً از این...
    Before the Dawn

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-تهران

هفته پیش که اومدم این سایت فکر می کردم بخش اقتصادش فعال باشه. ولی تا الان فقط ادوایزر اطلاعات خوبی داده. توی قسمت رشته های فنی رو نگاه می کردم چندین نفر رو دیدم که که الان خارج هستن ولی هنوز میان این سایت و کمک میدن به بچه ها واقعا قسمت اقتصاد این سایت بی حاله یا اینکه کسایی که کارشون تموم میشه گذرشون به این سایت نمی افته!
    فایل آقای قدوسی هم خوندم فقط ایشون معرفی کردن ولی نگفتن کجاها واسه اپلای بهتره. ممنون که این چند مورد رو پیشنهاد کردین. رو اینا بررسی می کنم.
    ویرایش توسط eyelay : March 4th, 2010 در ساعت 01:15 AM

Banned
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Eng. Sharif Univ. of Tech.

سلام
    این اولین پست منه.
    من لیسانس و فوق لیسانس هوافضا از شریف دارم.
    TOEFL PBT: 630
    GRE: Q:760 V: 430 W: 3.0
    با 7 مقاله کنفرانس خارجی، 2 مقاله چاپ شده ژورنال و یکی مقاله ارسالی به ژورنال
    امسال برای دکترای Business Administration تو دانشگاه Colorado at Boulder اقدام کردم و بین سه نفر اومدم بالا فعلا! تصمیم نهایی رو به زودی می گیرن. برام دعا کنین.
    یه دلیل مهم که می خوام برم BA اینه که تو هوافضا اینقدر محدودیت هست که نگو و نپرس. می خوام راحت شم! زمینه کاریم الگوریتمهای بهینه سازی هستش.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

از بین این همه عزیز اقتصادی که دنبال پذیرش با فاند هستند ، کسی نبوده که تا الان یه پذیرشی چیزی بگیره و بیاد بگه تا دل بقیه هم خوش بشه !؟!؟؟! ...

Junior Member

سلام به همه دوستان
    به خاطر شل بودن بخش بچه های اقتصاد و به دلیل اینکه اطلاع دقیق دارم خیلی ها دارن اپلای میکنن- حداقل بر اساس مشاهدات خودم از دانشکده- خواستم این پست رو بالا بیارم تا بچه ها هم یه مشارکتی داشته باشن؛ علی الحساب چند تا آدرس میدم که میتونه خیلی مفید باشه و برای تصمیم گیری برای دانشگاه های مقصد هم امیدوارم دوستان با همکاری هم کمک کنن تا تصمیم بهتری بگیریم.

سایت ideas.repec.org/top رو حتما نگاه کنید که توش همه جور رنکینگی برای اقتصادی ها پیدا میشه مثلا میتونید رنکینگ دانشگاه ها رو بر حسب شاخه های مختلف اقتصاد یا بر حسب منطقه جغرافیایی ببینید

econwiki.com یک منبع ارزشمند در مورد پروفایل کسایی که برای دکترای اقتصاد اپلای کردن ارائه میده و به علاوه یه نسخه از سایت معروف econphd.net رو هم میزبانی میکنه؛

بزودی اطلاعات خلاصه شده ای از تمامی این منابع رو اینجا یا یک پست دیگه اپلود میکنم فقط امیدوارم بچه های دیگه هم یه مشارکتی بکنن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)