صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 58

موضوع: اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

پیش فرض پاسخ : اقتصادی های امسال که دنبال پذیرش با بورس هستند

سلام. من لیسانس مهندسی صنایع با معدل 17.15 و فوق سیستم های اقتصادی اجتماعی با معدل 16.5 هر دو از دانشگاه امیرکبیر دارم. تافل 113 و جی آر ای، 800، 380 و 3.5. مقاله دو تا سابمیت دارم در زمینه مهندسی صنایع. برای حدود 10 دانشگاه در امریکا اپلای کردم. تا الان دو تا ریجکت از Pittsburgh و Buffalo گرفتم و یه پذیرش بدون فاند از Clemson. دانشگاه های دیگه ای که اپلای کردم اینهاست:
    این دو تا ریجکت نگران کرده منو برای گرفتن پذیرش. از طرفی به استادها هم ایمیل نزدم. به نظرتون الان به استادها ایمیل زدن فایده مثبتی داره؟ یا کلن پیشنهادی برای افزایش شانس گرفتن پذیرش دارین؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh eghdami نمایش پست ها
    سلام. من لیسانس مهندسی صنایع با معدل 17.15 و فوق سیستم های اقتصادی اجتماعی با معدل 16.5 هر دو از دانشگاه امیرکبیر دارم. تافل 113 و جی آر ای، 800، 380 و 3.5. مقاله دو تا سابمیت دارم در زمینه مهندسی صنایع. برای حدود 10 دانشگاه در امریکا اپلای کردم. تا الان دو تا ریجکت از Pittsburgh و Buffalo گرفتم و یه پذیرش بدون فاند از Clemson. دانشگاه های دیگه ای که اپلای کردم اینهاست:
    این دو تا ریجکت نگران کرده منو برای گرفتن پذیرش. از طرفی به استادها هم ایمیل نزدم. به نظرتون الان به استادها ایمیل زدن فایده مثبتی داره؟ یا کلن پیشنهادی برای افزایش شانس گرفتن پذیرش دارین؟
    الان که دیگه کاری از دستتون بر نمیاد، صبر کنید و امیدوار باشید، راستی Buffalo کی به شما جواب داده؟

ممنون از شما. یعنی الان به استادهای دانشگاه هایی که جواب ندادن هنوز، ایمیل نزنم؟ مفید نیست؟ دیشب جواب داد

Junior Member

نه خیلی کمکی به حالتون نمی کنه، شما رزومه تون خوبه، نگران نباشید، امیدوارم به زودی خبر دریافت فاند به دستتون برسه
    الان زمان کمی دارید که بتونید یک استاد را تحت تاثیر قرار بدین، از طرف دیگه سیستم آموزشی آمریکا بیشتر کمیته محور هست تا استاد محور هر چند انکار نمی کنم نظر و توصیه یک استاد می تواند به شدت تاثیر گذار باشد اما اساتید دانشگاه مقصد به راحتی حاضر نمیشن یک متقاضی را ریکام کنن، با این زمان کمی که تا اعلام نتایج مونده گمون نکنم بتونید تغییری ایجاد کنید
    اما در هر صورت ایمیل زدنتون هم خیلی هزینه ای بهتون تحمیل نمی کنه، بعضی هاشون با صبر و حوصله جواب می دن بعضی ها هم اصلا جوابی نمی دن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد نظری دانشگاه شهید بهشتی

سلام
    من تا الان پذیرش مستر دانشگاه ایلینویز توشیکاگو و بینگهمتون (توایالت نیویورک)برایم اومده، درخواست دادم واسه (ta,ra) توایران یه ترم واسه درس ریاضی ta بودم، به نظرتون الان کاری می تونم برای بالا بردن شانسم بکنم؟ در ضمن کسی اطلاعی راجع به این دانشگاها داره؟ من واقعا واسه انتخاب گیج شدم!

Senior Member ali12345 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط fransoa نمایش پست ها
    نه خیلی کمکی به حالتون نمی کنه، شما رزومه تون خوبه، نگران نباشید، امیدوارم به زودی خبر دریافت فاند به دستتون برسه
    الان زمان کمی دارید که بتونید یک استاد را تحت تاثیر قرار بدین، از طرف دیگه سیستم آموزشی آمریکا بیشتر کمیته محور هست تا استاد محور هر چند انکار نمی کنم نظر و توصیه یک استاد می تواند به شدت تاثیر گذار باشد اما اساتید دانشگاه مقصد به راحتی حاضر نمیشن یک متقاضی را ریکام کنن، با این زمان کمی که تا اعلام نتایج مونده گمون نکنم بتونید تغییری ایجاد کنید
    اما در هر صورت ایمیل زدنتون هم خیلی هزینه ای بهتون تحمیل نمی کنه، بعضی هاشون با صبر و حوصله جواب می دن بعضی ها هم اصلا جوابی نمی دن
    این قضیه کمیته محور بودن رشته اقتصاد درسته اما اگه استادی داشتین که استادی رو از اون دانشگاه مقصد می شناخت می تونست کمکتون کنه...من البته از همین شیوه استفاده کردم و جواب های مختلفی گرفتم (یه جا ریجکت یه جا پذیرش با فلوشیپ) و هنوز مطمئن نیستم استادام چقدر مؤثر بودن اما حس می کنم بی تاثیر نبودن
    ...If you're not part of the solution, you're part of the problem

رشته و دانشگاه
    Economics

اگرچه سوال شما به من مربوط نمی شد اما چون منم بوفالو اقدام کردم و بهم جواب دادن گفتم بهتون بگم.
    من 14 مارس پذیرش با فاند گرفتم. حالا نمی دونم این بوفالو همون بوفالو باشه که شما اقدام کردین!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali12345 نمایش پست ها
    اگرچه سوال شما به من مربوط نمی شد اما چون منم بوفالو اقدام کردم و بهم جواب دادن گفتم بهتون بگم.
    من 14 مارس پذیرش با فاند گرفتم. حالا نمی دونم این بوفالو همون بوفالو باشه که شما اقدام کردین!
    گویا این دانشگاه امسال به دانشجویان اقتصاد ایرانی اقبال نشون داده، با احتساب پذیرش شما میشه 2 تا پذیرش و 1 لیست انتظار!!!

رشته و دانشگاه
    Economics

نقل قول نوشته اصلی توسط fransoa نمایش پست ها
    گویا این دانشگاه امسال به دانشجویان اقتصاد ایرانی اقبال نشون داده، با احتساب پذیرش شما میشه 2 تا پذیرش و 1 لیست انتظار!!!
    من فوق لیسانس اقتصاد رو تو امریکا گرفتم، اینه که پذیرشم پذیرش مستقیم از ایران نیست متاسفانه...اما به لحاظ ملیت و محل اخذ مدرک لیسانس بله )

یه سوال: یه فردی که اپلای کرده، از کجا متوجه میشه که تو لیست انتظار یک دانشگاهه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)