صفحه 417 از 506 نخستنخست ... 317367407408409410411412413414415416417418419420421422423424425426427467 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,161 تا 4,170 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

سلام ببخشید برای ویزای فرصت مطالعاتی اسپانیا، ویزا مولتیپل مید؟

Junior Member

کسی میدونه من برای دخترم که 5 سالشه میتونم ویزای پیوست بگیرم و باخودم ببرمش؟ ایا برا دخترم اقدام کنم احتمال ویزا شدنم ضعیف میشه و ممکنه رد بشم؟ اگر دخترم نبرم ویزا طوری هس که طول شش ماه بتونم یکی دوبار بیام و برگردم؟
    ممنونم از دوستان عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط Msaffari نمایش پست ها
    برای مدرک مالی بر اساس سایت پلیس شما ماهانه باید 523 یورو نشون بدی که ضربدر 12 کن میشه مقدار مورد نیازت حالا کمی زیادتر بود بهتر.
    اگر دوره ۴ ساله باشه، نشون داشتن پشتیبانی مالی برای یک سال کافیه؟ یعنی چیز حدود ۳۰ میلیون تومان؟

Junior Member

سلام دوستان، با ويزاي تحصيلي من بعد از حدود سه ماه دوندگي موافقت شد و از اول دسامبر اومدم بارسلونا. با توجه به اينكه كارت أقامت ندارم و ويزاي تحصيليم سه ماهه و مولتي هست و تا ١٧ مارچ اعتبار داره، اگه براي تعطيلات كريسمس به ايران بيام، ممكن هست براي برگشت به اسپانيا به مشكل بر بخورم؟ ممنون ميشم اگه راهنماييم كنيد؟

سلام دوستان.
    ادرس سایت سفارت اسپانیا چیه؟ من تو گوگل سرچ میکنم اما سایت باز نمیشه

Junior Member

سلام. می خوام برای مستر یکی از دانشگاههای بارسلونا در رشته بیوانفورماتیک اقدام کنم. البته رشته به زبان کاستیانو (اسپانیایی) تدریس می شه. شرایط:
    1. مهندسی کامپیوتر از دانشگاه یکی از کشورهای آمریکای لاتین با معدل بالای 15 و نیم
    2. اقامت دایمی در آمریکای لاتین که الان در ایران به سر می برم
    3. اسپانیایی تسلط کامل
    4. آیلتس 5
    5. مدارک مالی: حساب 100 میلیون به بالا و دو سند خونه در ایران و دو دنگ مغازه ای در آمریکای جنوبی
    6. سابقه کار مرتبط با رشته به صورت قراردادی و بدون بیمه
    7. نامه ریکامندیشن از یک استاد و یک دکتر در رشته بیولوژی در انگلیس
    8. متاهل و دارای فرزند متولد آمریکای لاتین ولی فقط خودم برای رفتن اقدام خواهم کرد و قصد ماندن ندارم
    9. دو درخواست ویزای ریجکت شده یکی ویزای دانشجویی انگلیس که دو سال پیش بود و دیگری و درخواست ویزای توریستی کانادا که چند ماه پیش ریجکت شده
    با توجه به تجربیاتتون امکان گرفتن ویزا چند درصد است. کلا تو این مدت وضع ویزای دانشجویی چطوره؟
    1. برای نامه کار باید چه مواردی توش قید کنم، مثلا اینکه اینجا کار می کنم و دارم فعلا می رم و بر می گردم؟ میزان حقوقم هم باید قید بشه؟کلا نامه چه طوری باشه که نشون بده من بر می گردم ایران؟ آیا نامه ریکامندیشن از مدیران شرکت هم لازمه و تاثیری داره؟
    2. برای عدم سو پیشینه من فقط در یک سال گذشته در ایران به سر بردم. آیا باید برای یک سال گذشته از ایران نامه بگیرم و مابقی را از کشوری که زندگی می کردم؟

با تشکر
    ویرایش توسط el1360 : January 10th, 2017 در ساعت 10:42 AM

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    اونطور که متوجه شدم برای گرفتن ویزای دانشجویی باید مدارک مالی ارایه بدیم ، من این امکان رو ندارم که همچین حسابی رو داشته باشم
    ولی اقوام نزدیک (عمه-عمو-پسرعمه) در مادرید دارم . این امکان وجود داره که گواهی بدن که از من حمایت مالی خواهند کرد تا دیگه نیازی به گواهی حساب بانکی آنچنانی در ایران نباشه؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

سلام خدمت همه دوستان عزیز
    اونطور که متوجه شدم برای گرفتن ویزای دانشجویی باید مدارک مالی ارایه بدیم ، من این امکان رو ندارم که همچین حسابی رو داشته باشم
    ولی اقوام نزدیک (عمه-عمو-پسرعمه) در مادرید دارم . این امکان وجود داره که گواهی بدن که از من حمایت مالی خواهند کرد تا دیگه نیازی به گواهی حساب بانکی آنچنانی در ایران نباشه؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

برای ویزای دانشجویی میزان مانده حساب وقتی پرینت میگیریم باید چقدر باشه؟ برای هر ماه چقدر باید توی حسابم باشه؟
    ویرایش توسط chiaz : January 23rd, 2017 در ساعت 08:20 PM

Junior Member

من نمیدونم اینا که نمیخان ویزا بدن چرا پذیرش الکی میدن؟؟؟من از بهترین دانشگاهشون(پلی تکنیک بارسلونا) پذیرش گرفتم رشته برق-الکترونیک قدرت تمکن مالی ۵۸ میلیون تومانسند خونهتازه برای همسر و بچه هم الان اقدام نکردمثبت اختراع و کتاببعد از ۲۵ روز صبر میگن ریجکت شدی!!!!اصلا معلوم نیست معیاراشون چیهاز من میشنوید یه کشوری رو انتخاب کنید که حساب کتاب داشته باشهاسپانیا با این تفاسیر کاملا بدون منطق داره ریجکت میکنه😨

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)