صفحه 196 از 506 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246296 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

ممنونم مهدی جان
    یعنی برای گواهی سلامت نیازی به آزمایش نیست؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdibagheri نمایش پست ها
    سلام

برای گواهی سلامت باید پزشک عمومی یا متخصص عبارت زیر رو در سربرگش بنویسه و مهر کنه. بعدش باید این برگه رو ببری سازمان نظام پزشکی در امیر آباد تهران تایید کنن. البته باید یک مبلغی رو به حسابشون پرداخت کنی اونجا. بعدش اونا که تایید کردن باید ترجمش کنی.
    بیمه نامه مسافرتی رو هم تقریبا از همه شرکت های بیمه، غیر از بیمه ایران که به دلیل دولتی بودن تحریم شده، می تونی تهیه کنی. که حداکثر مدت این بیمه نامه سه ماهه هست.

عبارت لازم برای گواهی پزشکی:

بدينوسيله گواهي ميگردد
    پيرو معاينات باليني آقاي از نظر جسماني و رواني از سلامت كامل برخوردار و دارای هيچگونه عارضه يا بيماري روانی، مسری و یا واگیردار نمی باشند.

خدانگهدار

نقل قول نوشته اصلی توسط ogie نمایش پست ها
    ممنونم مهدی جان
    یعنی برای گواهی سلامت نیازی به آزمایش نیست؟
    با تشکر
    سلام
    چرا انجام آزمایشات لازم هستند، اما بستگی به نظر پزشکی که بهش مراجعه کردین، دارند.

خدا نگهدار

بچه ها سلام لطفا اگر کسی الان هست جواب بده من یکم گیج شدم تایم هم کم دارم. 30 آبریل وقت تحویل مدارکم است. باید رزرو بلیط رفت و برگشت را برای ماه جولای براشون الان ببرم. قبلا وقتی می گفتن ویزا آمادست بلیط و بیمه نامه مسافرتی می خواستن ازمون. الان تو سایت یه چیز دیگه زده من ویزام کاری نیست واسه دوره یک ماهست یکی جواب بده لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    بچه ها سلام لطفا اگر کسی الان هست جواب بده من یکم گیج شدم تایم هم کم دارم. 30 آبریل وقت تحویل مدارکم است. باید رزرو بلیط رفت و برگشت را برای ماه جولای براشون الان ببرم. قبلا وقتی می گفتن ویزا آمادست بلیط و بیمه نامه مسافرتی می خواستن ازمون. الان تو سایت یه چیز دیگه زده من ویزام کاری نیست واسه دوره یک ماهست یکی جواب بده لطفا
    سلام
    می تونین بلیط را از طریق یک آژانس رزرو کنین و پرینتش رو بگیرین. البته ممکنه آژانس ها پرینت رو براحتی بهتون ندن .

خدانگهدار

Junior Member

سلام دوستان. ببخشید من پارسال که رفتم برای گرفتن وقت برای تحویل مدارک، سفارت علاوه بر پاسپورت یک نامه پذیرش از دانشگاه را خواست تا وقت ملاقات بده. الان ظاهرا گرفتن وقت تحویل مدارک از طریق سایت شده. درسته؟ برای گرفتن وقت همچنان باید نامه پذیرش هم ارائه بشه یا در این زمان نیازی نیست؟ ومعمولا اگر الان اقدام بکنیم کی سفارت وقت میده برای تحویل مدارک؟ تحویل مدارک که دیگه آنلاین نیست و باید به طور دستی ببریم؟ ممنون از لطف شما.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط esili نمایش پست ها
    سلام دوستان. ببخشید من پارسال که رفتم برای گرفتن وقت برای تحویل مدارک، سفارت علاوه بر پاسپورت یک نامه پذیرش از دانشگاه را خواست تا وقت ملاقات بده. الان ظاهرا گرفتن وقت تحویل مدارک از طریق سایت شده. درسته؟ برای گرفتن وقت همچنان باید نامه پذیرش هم ارائه بشه یا در این زمان نیازی نیست؟ ومعمولا اگر الان اقدام بکنیم کی سفارت وقت میده برای تحویل مدارک؟ تحویل مدارک که دیگه آنلاین نیست و باید به طور دستی ببریم؟ ممنون از لطف شما.
    بله وقت گرفتن از طریق سایت هست و نیازی به تامه پذیرش نیست... ولی خیلی زود وقت میده بنابر این باید همه مدارکتون آماده باشه. تحویل مدارک هم دستی هست.
    فقط چیزی که هنوز مبهم اسن اینه که تو سایت برا ویزای دانشجویی کدوم نوع ویزا را باید انتخاب کزد برا پر کردن فرم.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member

سلام. ممنون از توضیحاتتون. پس دیگه مثل قبل نیست که مثلا الان اقدام کنیم برای دو ماه بعد وقت بدهند؟ مدارک را آماده کنم و مثلا یک هفته قبل برای وقت سفارت اقدام کنم؟ ببخشید این مدارک پزشکی تا چه مدت اعتبار داره؟ من پارسال گرفتم و ترجمه کردم و ریجکت شدم . حالا باید دوباره مجدد بگیرم یا مدارک پارسال کفایت میکنه؟

سلام یک سوال کسی می دونه اگر گواهی اشتغال را نبریم تو پروسه ویزا چه تاثیری داره من مترجم هستم و تقریبا هر ماه یک مبلغی به حسابم واریز میشه ولی جاهایی که کار می کنم به من گواهی اشتغال نمیدن هر چند گردش حسابم نشون می ده ماهانه به حسابم پول واریز میشه میشه گفت مترجم آزادم.
    کسی میتونه راهنمایی کنه کن چکار میتونم بکنم واسه 30 این ماه تحویل مدارک دارم و رسما نمی دونم چکار کنم ویزایی هم که میخوام 33 روز بیشتر نیست

سلام

وقت تحویل مدارک ظاهرا چند روزه شده. سعی کنید بیشتر مراحل وقت گرفتن در سایت رو خوب بررسی کنید تا اگر به مدرک خاصی نیاز داشتین همزمان با مدارک دیگه اونا رو هم آماده کنین.
    مدارک پزشکی بیشتر از چند ماه اعتبار ندارن و باید دوباره اقدام کنید.
    در ضمن برای اطمینان بد نیست با سفارت تماس تلفنی هم بگیرین. ظاهرا اخیرا به تلفن جواب میدن.

خدانگهدار

نقل قول نوشته اصلی توسط esili نمایش پست ها
    سلام. ممنون از توضیحاتتون. پس دیگه مثل قبل نیست که مثلا الان اقدام کنیم برای دو ماه بعد وقت بدهند؟ مدارک را آماده کنم و مثلا یک هفته قبل برای وقت سفارت اقدام کنم؟ ببخشید این مدارک پزشکی تا چه مدت اعتبار داره؟ من پارسال گرفتم و ترجمه کردم و ریجکت شدم . حالا باید دوباره مجدد بگیرم یا مدارک پارسال کفایت میکنه؟

سلام
    ببینین هدف از گواهی اشتغال اینه که مطمئن تر بشن که شما اینجا کار دارین و درآمد دارین و احتمالش کمه که وقتی رسیدین به کشورشون، غیره قانونی بخواهین بمونین. ولی نمیشه گفت گه اگر ارائه ندینش حتما ریجکت میشین. ممکنه عوامل دیگه جبرانش بکنن. در واقع ظاهرا سیستم اینطوریه که مدارک مختلف تقریبا هرکدوم یک امتیاز دارن و اگر امتیاز مجموع مناسب باشه، قبول می کنن. ولی این فرمول امتیاز دهی خیلی مشخص نیست.
    مثلا مدارک تمکن مالیتون مناسب، متاهل بودن و اینکه همسرتون اینجا باشه و با شما نیاد، اینا موارد مثبت در تصمیم گیری برای ویزا هستن.

خدانگهدار

نقل قول نوشته اصلی توسط chica irani نمایش پست ها
    سلام یک سوال کسی می دونه اگر گواهی اشتغال را نبریم تو پروسه ویزا چه تاثیری داره من مترجم هستم و تقریبا هر ماه یک مبلغی به حسابم واریز میشه ولی جاهایی که کار می کنم به من گواهی اشتغال نمیدن هر چند گردش حسابم نشون می ده ماهانه به حسابم پول واریز میشه میشه گفت مترجم آزادم.
    کسی میتونه راهنمایی کنه کن چکار میتونم بکنم واسه 30 این ماه تحویل مدارک دارم و رسما نمی دونم چکار کنم ویزایی هم که میخوام 33 روز بیشتر نیست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)