صفحه 193 از 506 نخستنخست ... 93143183184185186187188189190191192193194195196197198199200201202203243293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,921 تا 1,930 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    سلام دوست من،مرسی. ميشه لطف کنيد اين سؤال من هم جواب بديد که اگه برای ويزا از اسپانيا رجکت بگيرمآيا ميتونم برای يه کشور ديگه مثله فنلاند اقدام کنم ؟آيا مهر ريجکت يه امتياز منفی حساب ميشه ؟ آيا محدوديت زمانی وجود داره اگه بخوام برای فنلاند هم اقدام کنم؟آيا اين چيزی که گفتم امکان پذير هست ؟موفق باشيد
    سلام
    خواهش میکنم
    راستش ما چیزی به نام مهر ریجکت نداریم. فقط مهر تحویل مدارک تو پاس می خوره که اگه ویزا نگیری همون می مونه و کشور دیگه مت.جه میش که شما به هر دلیلی موفق نشدی ویزا بگیری.
    نکته مهم فاصله بین درخواست ویزاهاست و نمره منفی وجود نداره. یکی از دوستان من که مدتی تو یکی از سفارتای اروپایی بود گفت بهتره مدتی (مثلا 3 ماه)فاصله بینش باشه. اما من خودم هم جواب درستی واسه این سوال نگرفتم. این مورد تو تاپیک ویزای Schengen در حال پیگیری هست. فنلاند خیلی راحت تره به نظر من جدی تر بهش فکر کنین. (اما خودتون می دونید و من دخالت نمیکنم)
    پیروز باشید

سلام دوست من،مرسی. ميشه لطف کنيد اين سؤال من هم جواب بديد که اگه برای ويزا از اسپانيا رجکت بگيرمآيا ميتونم برای يه کشور ديگه مثله فنلاند اقدام کنم ؟آيا مهر ريجکت يه امتياز منفی حساب ميشه ؟ آيا محدوديت زمانی وجود داره اگه بخوام برای فنلاند هم اقدام کنم؟آيا اين چيزی که گفتم امکان پذير هست ؟موفق باشيد
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم تمام درخواستهای ویزای کشورهای عضو شنگن در دو مرحله بررسی می شوند:
    1- در یک محل متمرکز برای تمام کشورهای عضو درخواست بررسی میشه و سابقه شما در اونجا ثبت می شه.
    2- یک بار هم توسط کشور مقصد بررسی میشه.
    اگر شما در مرحله 1 ریجکت بشین، از هر کشور دیگری هم اگر برای شنگن دوباره اقدام کنین، این سابقه تاثیر داره.
    ولی اگر در مرحله 2 ریجکت بشین، فقط وقتی دوباره برای این کشور اقدام کنین ممکنه که تاثیر داشته باشه.
    البته مساله مهر دریافت مدارک هم که YPhoenix گفت رو باید در نظر بگیرین.

در ضمن من پاییز 1390 برای ویزا اقدام کردم و زمستان هم ویزا رو گرفتم. در مورد شخص بنده که در چند مورد مربوط به مدارک که کم کاری از من بود، سفارت نه تنها مشکلی پیش نیاورد، بلکه حتی همکاری هم کرد.
    در نهایت از هرکشوری که تصمیم گرفتین کار رو انجام بدین، به خدا توکل کنین.

خدانگهدار

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

سلام دوستان،
    مرسی از پاسخ،

راستش من دوباره 199 صفحه مربوط به اين تاپيک رو خوندم. ميخوام سعی کنم از اين داده هايی که داريم
    يه مدل در بيارم که متوجه بشيم در چه شرايطی چه قدر آمار قبولی يا رييجکت داشتيم

متأسفانه بايد بگم با يک سيستم پيچيده و غير خطی سر و کار داريم.

از يک جهتی هم دوستانی که با موفقيت ويزا گرفتند نتايج و شرايط خودشون رو اينجا نگفتند و رو اين داده هايی که اينجا داريم نميشه تصميم گرفت.
    به هر حال من منتظره جواب از فنلاند و المان هستم و هنوز هم تصميمی نگرفتم

اگه دوستان نظر ديگه اي دارند بفرماييد تا بتونيم اين سيستم رو بهتر شناسايی کنيم.

رشته و دانشگاه
    Electronics

سلام دوستان،
    مرسی از پاسخ،

راستش من دوباره 199 صفحه مربوط به اين تاپيک رو خوندم. ميخوام سعی کنم از اين داده هايی که داريم

از يک جهتی هم دوستانی که با موفقيت ويزا گرفتند نتايج و شرايط خودشون رو اينجا نگفتند و رو اين داده هايی که اينجا داريم نميشه تصميم گرفت.

[QUOTE=alireza9900;679013]سلام دوستان،
    مرسی از پاسخ،

خیلی موافقم باهاتون.
    متاسفانه خیلی از دوستان کم لطفی کردن و شرایط ویزا گرفتنشون رو به اشتراک نذاشتن.
    بیایین یه کمپین درست کنیم تا این دوستان "تحت پیگرد قرار بگیرن"!!!
    که چرا باعث تشویش اذهان جوونای مردم میشن!!!
    دوستانی که از پل رد میشین خوااااااهشا یادتون نره شما هم یه روز این سر پل بودین...

سلام دوستان

من از سوئد برای ویزای‌ دانشجویی اسپانیا اقدام کرده بودم. در تاریخ ۲۱ مارچ مدارک خودمو به عنوان دانشجو به همراه مدارک خانمم به عنوان همراه به سفارت اسپانیا در استکهلم دادم.
    دیروز ۴ آپریل (بعد از ۲ هفته) زنگ زدم سفارت اسپانیا تو استکهلم و گفتن که جوابتون اومده. در حال حاضر من اسپانیا هستم بخاطر ویزای‌ شینگن که دارم.

اینجا من حدود ۳برابر اون پولی‌ که میخواستن نامه مالی نشون دادم و هیچ مشکلی‌ هم برام پیش نیومد
    شاید سفارت تو تهران با پول زیاد اذیت می‌کنه. که این خیلی‌ عجیبه !!

البته تجربه من شاید خیلی کمک نکنه به کسانی‌ که از ایران میخان واسه ویزا اقدام کنن اما شاید به دارد اونایی بخور که بیرون از ایران میخوان اقدام کنن
    در ضمن، ویزایی که صادر شده برامون 1ساله هستش. این شماره NIE رو تو اداره پلیس باید بگیرم یا می تونم از سفارت بگیرم؟ فقط باید دوباره دوتایی پاشیم بریم سوئد که ویزامونو بگیریم. هر چقد هم چک و چونه زدم که برام سخته بیام دوباره اونجا و اگه میشه یک جا تو اسپانیا بفرست، گفت نه که نه! باید بیایید اینجا. البته این قانون شینگن را همه جه رعایت می کنند. چون سفارت سوئد و دانمارک هم که من سال قبل ویزا داشتم گفتند هردومون باید بریم و دیگه به قیم ویزارو نمیدن.

خیلی خیلی خیلی خونگرم و دوستانه برخورد می کنند. حدود 10 تا سوال ازش پرسیدم و همرو با خونسردی کامل جواب داد و منتظر میشد ببینه من متوجه شدم یا نه اگه نه بازم توضیح بده!! حالا ما مسلمونیم یا اونا؟ بگذریم ...

منم با نظر بعضی‌ از دوستان موافقم که کسانی‌ که به مشکل بر میخورن اینجا پیغام میذارن و کسانی‌ که کارشون اوکی شده میرن و هیچ فیدبک نمیدن. اگه همه فیدبک بدن بهتره. شاید اینجوری که واقعا همه فکر می‌کنین نیست.
    اعتقاد اولو آخر من اینکه: تکمیل مدارک بدون سر سوزن اشتباه بطور حتم ویزا دریافت می‌شه. حالا اینکه شما میگین سلیقه ای برخورد میشه تو سفارت تو تهران نمیتونم راجع به این قضیه نظر بیشتری بدم. اما چیزی که هست ویزا در اروپا سلیقه ای نیست و بر اساس معیارهای قانون شنگن به درخواست کنند اعطا می‌شه و کسی‌ حق دخالت فکر شخصی خارج از این قوانین رو نداره

موفق باشین

Junior Member

پیش فرض مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط bluebit نمایش پست ها
    سلام دوستان

من از سوئد برای ویزای‌ دانشجویی اسپانیا اقدام کرده بودم. در تاریخ ۲۱ مارچ مدارک خودمو به عنوان دانشجو به همراه مدارک خانمم به عنوان همراه به سفارت اسپانیا در استکهلم دادم.
    دیروز ۴ آپریل (بعد از ۲ هفته) زنگ زدم سفارت اسپانیا تو استکهلم و گفتن که جوابتون اومده. در حال حاضر من اسپانیا هستم بخاطر ویزای‌ شینگن که دارم.

اینجا من حدود ۳برابر اون پولی‌ که میخواستن نامه مالی نشون دادم و هیچ مشکلی‌ هم برام پیش نیومد
    شاید سفارت تو تهران با پول زیاد اذیت می‌کنه. که این خیلی‌ عجیبه !!

البته تجربه من شاید خیلی کمک نکنه به کسانی‌ که از ایران میخان واسه ویزا اقدام کنن اما شاید به دارد اونایی بخور که بیرون از ایران میخوان اقدام کنن
    در ضمن، ویزایی که صادر شده برامون 1ساله هستش. این شماره NIE رو تو اداره پلیس باید بگیرم یا می تونم از سفارت بگیرم؟ فقط باید دوباره دوتایی پاشیم بریم سوئد که ویزامونو بگیریم. هر چقد هم چک و چونه زدم که برام سخته بیام دوباره اونجا و اگه میشه یک جا تو اسپانیا بفرست، گفت نه که نه! باید بیایید اینجا. البته این قانون شینگن را همه جه رعایت می کنند. چون سفارت سوئد و دانمارک هم که من سال قبل ویزا داشتم گفتند هردومون باید بریم و دیگه به قیم ویزارو نمیدن.

خیلی خیلی خیلی خونگرم و دوستانه برخورد می کنند. حدود 10 تا سوال ازش پرسیدم و همرو با خونسردی کامل جواب داد و منتظر میشد ببینه من متوجه شدم یا نه اگه نه بازم توضیح بده!! حالا ما مسلمونیم یا اونا؟ بگذریم ...

منم با نظر بعضی‌ از دوستان موافقم که کسانی‌ که به مشکل بر میخورن اینجا پیغام میذارن و کسانی‌ که کارشون اوکی شده میرن و هیچ فیدبک نمیدن. اگه همه فیدبک بدن بهتره. شاید اینجوری که واقعا همه فکر می‌کنین نیست.
    اعتقاد اولو آخر من اینکه: تکمیل مدارک بدون سر سوزن اشتباه بطور حتم ویزا دریافت می‌شه. حالا اینکه شما میگین سلیقه ای برخورد میشه تو سفارت تو تهران نمیتونم راجع به این قضیه نظر بیشتری بدم. اما چیزی که هست ویزا در اروپا سلیقه ای نیست و بر اساس معیارهای قانون شنگن به درخواست کنند اعطا می‌شه و کسی‌ حق دخالت فکر شخصی خارج از این قوانین رو نداره

موفق باشین
    سلام
    میشه لطف کنید بگید چه مدارکی برای همسرتون به سفارت ارائه دادید؟

بله اقای علیرضا کاملا درست می فرمایین
    من شرایط خودم رو که می دونم هیچ چیزی کم نذاشتم برای مدارکی که سفارت می خواد و خیلی سریع یعنی 1 هفته ای ریجکت شدم و بنا به گفته officer نظر شخص کنسول هست که اول از همه تاثیر داره.حالا اینکه کنسول سلیقه ای عمل می کنه یا نه رو نمی دونم در مورد خودم می تونم بگم لابد اینطور بوده.از طرفی تو اون برها ای که من سفارت می رفتم ادمهایی با شرایط شبیه من ویزا گرفتن و خیلی ها هم نگرفتن.من خودم واقعا هیچ قانون مشخصی برای این سفارت خونه پیدا نکردم .شما هم بهتره به همون المان و فنلاند بیشتر فکر کنید
    موفق باشید

[/QUOTE]

ApplyAbroad Hero ehsan1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Génie des Matériaux-Université du Québec(Material Eng. Msc)

كسي ميدونه اگه قبلا ويزاي شينگن داشته باشيم در گرفتن ويزا تاثير داره؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan1983 نمایش پست ها
    كسي ميدونه اگه قبلا ويزاي شينگن داشته باشيم در گرفتن ويزا تاثير داره؟
    سلام دوست عزیز
    آره کلا داشتن ویزای شنگن قبلی تو گرفتن بعدی تاثیر داره.
    (از قول یک کارمند سفارت یک کشور مهم شنگن)

Junior Member

دوستان عزیز سلام
    من پریا هستم. الان ده ماه است که برای ادامه تحصیل به کشور اسپانیا اومدم.
    خوشحال می شم اگر بتونم به سوالات شما در خصوص اخذ ویزای دانشجویی و یا همراه جواب بدم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)