صفحه 214 از 506 نخستنخست ... 114164204205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224264314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,131 تا 2,140 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Banned

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

دلیل و انگیزه برگشت را چی باید نوشت ؟ متاهل بودن دلیل میشه واسه بازگشت ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام
    Welcome back!
    دیگه نمیشه هر روز رفت. فقط یکشنبه ها واسه ویزای دانشجوییه. فعلا که نوبت هم نمیخواد...
    موفق باشید
    سلام فونیکس عزیز
    ممنون از پاسختون و ولکامتون.
    حالا که جواب دادین یه سوال دیگه هم دارم واینکه گواهی سو پیشینه و سلامت پزشکی که ماله بهمن و اسفند سال پیش باشه قبوله یا باید از نو بگیرم.؟؟هر دوتای این گواهی ها رو هم تایید سفارتشونو دارم
    یه سوال دیگه هنوز هزینه درخواست ویزا 70 یورو هست یا زیاد شده و ایا هنوز فقط یورو میگیرن و تومن قبول نیست؟
    ممنون
    موفق باشید
    اها بازم یه سوال یعنی من مثلا همین 1 شنبه بدون نوبت گرفتن پاشم برم سفارت مدارکمو برا بررسی و صدور ویزا تحویل میگیرن؟اخه خیلی عجیبه قدیما 2 ماه 2 ماه نوبت میدادن!!!!!

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

نقل قول نوشته اصلی توسط snaipshot نمایش پست ها
    دوستان کسی پاسخ این سوالات رو میشه بده؟؟؟!!
    تا اونجا که من می دونم مدرک موقت رو نمیشه ترجمه کرد پس راهی وجود نداره که بشه بدون دانشنامه درخواست ویزا داد

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط sabzak نمایش پست ها
    تا اونجا که من می دونم مدرک موقت رو نمیشه ترجمه کرد پس راهی وجود نداره که بشه بدون دانشنامه درخواست ویزا داد
    سلام
    درسته. کلا سفارت خونه ها به هیچ عنوان مدارک موقت رو قبول نمیکنن. شما پیش بینی اینو بکنید که کی میتونید مدرکتون بگیرید. واسه بهمن باید دی ماه کل مدارکتون رو داده باشید سفارت. شاید دیر باشه. البته بستگی به شروع ترمتون هم داره.
    در کل وضعیت ویزا تو تیر و مرداد بهتره. پس عجله نکنید.
    موفق باشید.
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام فونیکس عزیز
    ممنون از پاسختون و ولکامتون.
    حالا که جواب دادین یه سوال دیگه هم دارم واینکه گواهی سو پیشینه و سلامت پزشکی که ماله بهمن و اسفند سال پیش باشه قبوله یا باید از نو بگیرم.؟؟هر دوتای این گواهی ها رو هم تایید سفارتشونو دارم
    یه سوال دیگه هنوز هزینه درخواست ویزا 70 یورو هست یا زیاد شده و ایا هنوز فقط یورو میگیرن و تومن قبول نیست؟
    ممنون
    موفق باشید
    اها بازم یه سوال یعنی من مثلا همین 1 شنبه بدون نوبت گرفتن پاشم برم سفارت مدارکمو برا بررسی و صدور ویزا تحویل میگیرن؟اخه خیلی عجیبه قدیما 2 ماه 2 ماه نوبت میدادن!!!!!
    سلام
    خواهش دوست عزیز
    گواهی ها رو باید دوباره بگیرید. حتما.
    هزینه ها رو تو تایک سوالات متداول نوشتم. به یورو اسکناس میگیرن.
    آره مشکلی نیست. اینطور که دوستان میگن... آخه سفارت الان دیگه فقط ویزای دانشجویی رو بررسی میکنه، سایر ویزاهای اسپانیا جای دیگست.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member sabzak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CFD- Fraunhofer Institute,Germany

هزینه درخواست ویزا 60 یورو ئه که به یورو می گیرن!
    و اینکه اگه میخوای یکشنبه وقتت زیاد تلف نشه پنجشنبه بعدازظهر برو و اسمت رو توی لیست روی در سفارت بنویس

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط snaipshot نمایش پست ها
    دوستان کسی پاسخ این سوالات رو میشه بده؟؟؟!!
    سلام
    داشتن ویزاهای شنگن، آمریکا و انگلستان در پاسپورت امتیاز خوبیه واسه ویزای اقامت و دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT Management

سلام.من از دانشگاه upc در مقطع دکترا برای سپتامبر پذیرش دارم.مدارک تحصیلی من و گواهی سوپیشینه اماده است.برای گواهی سلامت از کجا باید اقدام کنم؟سوال دوم:چه قدر برای وقت گرفتن و جواب دادن انها زمان صرف میشود؟تقریبی
    الان باید شروع کنم؟چون از ایتالیا هم پذیرش دارم ریجکت شدن در یک کشور در گرفتن ویزا از کشور بعدی تاثیر دارد؟ممنون

Junior Member

پیش فرض مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Carolina نمایش پست ها
    سلام دوستان

من با دارالترجمه آقای نوبهار که شماره اون رو توی تاپیک تحصیل در اسپانیا یکی از بچه ها گذاشته بود تماس گرفتم
    گفتن ترجمه هر مدرک یک نسخه 20000 و دو نسخه 26000 تومن

آدرس: خیابان دکتر بهشتی - بعد از چهارراه اندیشه - سمت راست - پلاک 47 - واحد 4

تلفن: 88763841 - 88763413

من هنوز مدارکم رو نفرستادم
    اگر کسی فرستاد و راضی بود لطفا به بقیه هم اطلاع بده

ممنون
    سلام دوست عزیز
    من مدارکمو همین دارالترجمه بردم ...یک هفته ای آماده کرد...بردم سفارت تایید هم شد...

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز و پرسشهای متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    توضیح پیرامون گواهی های پزشکی و عدم سوئ پیشینه

- گواهی پزشک نشاندهنده سلامت شما از دید قوانین بین المللی می باشد یعنی دارای بیماریهایی همچون HIV، هپاتیت و بیماریهای عفونی حاد نیستید. پس پزشک (عمومی، داخلی،... مهم نیست ولی دندون پزشک یا روانکاو و ... نباشه!!!) یا با شناخت شما گواهی رو صادر می کنه و یا با درخواست یه آزمایش (خون) گواهی می کنه. متن گواهی هم از این قراره:

گواهی میشود طبق معاینات انجام شده، آقای/خانم ... فرزند ... به شماره شناسنامه ... عاری از هرگونه بیماری می باشد که طبق قوانین بین المللی نیاز به قرنطینه دارند.

روی سربرگ پزشک با مهر نظام پزشکی ایشون و پس از تایید نظام پزشکی استان میفرستید واسه ترجمه.

- گواهی عدم سوئ پیشینه رو باید از واحد انگشت نگاری-تشخیص هویت شهر محل اقامتتون اقدام کنید. با مدارک لازم که عموما اصل و کپی شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت، کارت پایان خدمت و 3 تا عکس هستند تشریف میبرید و فرمشو پر میکنید و بعد از انگشت نگاری و تحویل مدارک، نتیجه بین 7 تا 12 روزه پست میشه به آدرستون.

*** اگر عجله دارید میتونید 1 یا 2 روز بعدش برید تشخیص هویت شهرتون و حضورا نتیجه رو دریافت کنید.***

این دوتا مدرک رو یک نسخه باید ترجمه کنید و به سفارت تحویل بدین و یک نسخه هم ترجمه و تایید سفارت بکنید و با خودتون ببرید اسپانیا. اعتبار فارسیشون 1 ماهه و اعتبار ترجمشون 6 ماه.
    سلام دوست عزیز
    من نمی فهمم که معنی این جملتون چیه؟
    اعتبار فارسیشون 1ماهه و اعتبار ترجمشون 6 ماهه؟
    و یک مطلب دیگه اینکه تایید گواهی عدم سو پیشینه و پزشکی برای صدور ویزا لازم نیست.بلکه تایید اونها رو میشه بعد از صدور ویزا هم انجام داد چون بعدا یعنی برای دانشگاه لازمه که تایید شه نه برای سفارت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)