صفحه 215 از 506 نخستنخست ... 115165205206207208209210211212213214215216217218219220221222223224225265315 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,141 تا 2,150 , از مجموع 5051

موضوع: ویزای دانشجویی اسپانیا

Senior Member YPhoenix آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronics

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز و پرسشهای متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من نمی فهمم که معنی این جملتون چیه؟
    اعتبار فارسیشون 1ماهه و اعتبار ترجمشون 6 ماهه؟
    و یک مطلب دیگه اینکه تایید گواهی عدم سو پیشینه و پزشکی برای صدور ویزا لازم نیست.بلکه تایید اونها رو میشه بعد از صدور ویزا هم انجام داد چون بعدا یعنی برای دانشگاه لازمه که تایید شه نه برای سفارت
    سلام به شما
    1 ماه اعتبار یعنی تا 1 ماه بعد از صدور فرصت دارید ازش استفاده (داخلی) یا ترجمه کنید. 6 ماه یعنی پس از ترجمه، 6 ماه اعتبار داره و اگر روزی که میخواید برید سفارت 6 ماه از تاریخ صدور گواهیتون گذشته باید جدید بگیرید.
    این مساله رو مطمئنید؟ پس خود سفارت واسه ویزا هیچی تایید شده نمیخواد؟ من از روی فرم مدارکی که خود سفارت میده نوشتم. (نوشته بود که گواهی ها تایید شده باشند و اون موقع بچه ها همگی تایید شده می آوردن)
    اگه دوستان این مساله رو میدونن و توضیح بدن ممنون.
    پیروز باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

پیش فرض پاسخ : مدارک مورد نیاز و پرسشهای متداول

نقل قول نوشته اصلی توسط YPhoenix نمایش پست ها
    سلام به شما
    1 ماه اعتبار یعنی تا 1 ماه بعد از صدور فرصت دارید ازش استفاده (داخلی) یا ترجمه کنید. 6 ماه یعنی پس از ترجمه، 6 ماه اعتبار داره و اگر روزی که میخواید برید سفارت 6 ماه از تاریخ صدور گواهیتون گذشته باید جدید بگیرید.
    این مساله رو مطمئنید؟ پس خود سفارت واسه ویزا هیچی تایید شده نمیخواد؟ من از روی فرم مدارکی که خود سفارت میده نوشتم. (نوشته بود که گواهی ها تایید شده باشند و اون موقع بچه ها همگی تایید شده می آوردن)
    اگه دوستان این مساله رو میدونن و توضیح بدن ممنون.
    پیروز باشید
    سلام ممنون از پاسختون من گواهی سوپیشینه و سلامت پزشکی ام مال 17/02/1012 هستش .احتمالن تا نامه پذیرشم بیاد میشه اواخر جولای یعنی حدود 5 ماه از ترجمه شون می گذره یعنی دیگه لازم نیست دوباره برای گرفتن اونها اقدام کنم؟ یا اینا براشون مهمه تا وقتی که طرف میره اسپانیا هنوز این گواهی ها اعتبار داشته باشن؟ در ضمن 2 نسخه لازم نیست سفارت کپی اینها رو هم قبول میکنه و اصلش رو می تونید با خودتون ببرید اسپانیا.
    اون مطلب رو هم بله مطمینم دوست خود من گواهی سو پیشینه شو نرسید تایید کنه تا روز تایید مدارکش وبنابراین سوپیشینه ش رو بدون تایید داد به سفارت و ویزاشم گرفت منتها یه هفته قبل از پروازش اومد و اون گواهیشو تایید کرد .چون تو اسپانیا تایید شدش لازمه و نه برای سفارت.با ز اگر می ترسید می تونید تا قبل از تحویل مدارکتون اونا رو تایید کنید ولی می دونم برا سفارت لازم نیست
    راستی شما در چه مرحله ای هستین تحویل مدرک؟ اوضاع این روزای سفارت چطوره؟
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : ویزای دانشجویی اسپانیا

بچه ها برا ترم سپتامبر حدودا کی باید رفت سفارت و مدارک رو تحویل داد?

یه سوال دیگه اگه اینجا مستر مون رو گرفته باشیم و دوباره برای یه مستر دیگه اونجا پذیرش داشته باشیم.آیا ترجمه و بردن مدارک مستری که تو ایران گرفتیم مفیده یا بی تاثیره؟

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط azin_b نمایش پست ها
    بچه ها برا ترم سپتامبر حدودا کی باید رفت سفارت و مدارک رو تحویل داد?

یه سوال دیگه اگه اینجا مستر مون رو گرفته باشیم و دوباره برای یه مستر دیگه اونجا پذیرش داشته باشیم.آیا ترجمه و بردن مدارک مستری که تو ایران گرفتیم مفیده یا بی تاثیره؟
    سلام مجدد
    از همین الان!
    کلا هرآنچه ملاک پذیرش شما بوده باید ترجمه و تایید بشه و به دانشگاه تحویل. اما بعضی دوستان تونستن چندتا از کورسهای مستر ایران رو اونجا (اسپانیا نبودن) معادل سازی کنن. اما سخت گیرن. پس در صورتی که پذیرش از شما واحدها رو قبول کنه و معادل سازی کنه، مفیده.
    یه حالت دیگه هم هست و اونم واسه نشون دادن background خوبه واسه یه سری موقعیتای جنبی. مثلا من مصاحبه میدادم واسه پذیرش، استاد فرمودن هرچی خوندی و مرتبطه با مدارک بیار که اینجا تو گرفتن فاند، کمک هزینه، موقعیت و ... به درد میخورن.
    راستی!!!!کی گفته من میترسم؟؟؟؟ ما جوونای جبهه و جنگیم!!!
    من ایشالا این هفته میام تایید مدارک و هفته دیگه تحویل... اوضاع هم معمولی... شکر سلام میرسونن.
    موفق باشید
    هر کجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است. چه اهمیت دارد گاه اگر می رویند قارچ های غربت...؟
    ITA: 07/2015, Submission: 07/2015, RPRF: 09/2015, Background check: 11/2015, PPR: 01/2016, Visa Issued: 01/2016, Landed: 06/2016

Junior Member

سلام دوستان
    من برای دکترا اقدام کرده بودم. پذیرش و بورس هم گرفته بودم. با خانواده (همسر و فرزندم) اقدام کردم
    مدارکی که ارائه دادم عبارتند از:
    - فرمهای تقاضا برای خودم و خانواده ام
    - گواهی عدم سوء پیشینه و ترجمه اسپانیایی
    - گواهی پزشکی و تایید نظام پزشکی و ترجمه اسپانیایی
    - پروپزال تکمیل کردم
    - حساب بانکی پرینت گرفتم و تایید کردم و ترجمه به انگلیسی ( حسابم خیلی هم پول نداشت)
    - دعوت نامه ( میزان بورس، زمان ورود، برای خانواده شماره پاسپورت و ...)
    - ترجمه مدارک شغلی، فیش حقوقی، سند خونه، شناسنامه ها، سند ازدواج، مدارک تحصیلی، ریزنمرات
    خب من برعکس اینکه میگن نمیشه با خانواده اقدام کرد، اقدام کردم و شد. نمیدونم. اما یکی از دوستان خوبم پیشنهاد کرد که با خانواده اقدام کنم. اونم همینکارو کرده بود. یعنی تحویل مدارک رو با خانواده انجام داده بود.
    کار من سه ماه طول کشید چون من برای فرانسه هم برای ارائه مقاله اقدام کرده بودم و ریجکت شدم. همین یک ماه منو عقب انداخت. البته می گفتن اصلا نمیتونی اقدام کنی اما مدارک رو ازم قبول کردن و شد.
    بعدش با کنسول مصاحبه انگلیسی شدم. بعدش هم جواب ویزام مثبت بود.
    زیاد امیدی نداشتم. مخصوصا تو این فرومها موارد منفی زیاد قید میشه. اما می بینید که شد. برای همه اتون آرزوی خیر و موفقیت دارم

رشته و دانشگاه
    Electronics

نقل قول نوشته اصلی توسط erajabi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای دکترا اقدام کرده بودم. پذیرش و بورس هم گرفته بودم. با خانواده (همسر و فرزندم) اقدام کردم
    - پروپزال تکمیل کردم
    ...
    سلام و تبریک
    فقط یه سوال، واسه خانواده، چه مدارکی تحویل دادید؟ عدم سوئ پیشینه و پزشکی؟
    ممنون

Junior Member

سلام من به یک مشکلی برخوردم من واسه هفته دیگه 1شنبه می خوام برم مدارک رو تحویل بدم الان پرینت گردش مالی پدر هم گرفتم ولی بانک مانده نداد و گفت واسه 2روز دیگه می ده ولی پدرم مجبور بود بیشتر پول رو از حساب برداره و نشد منتظر بمونیم واسه مانده تا از بانک مرکزی اقدام کنند الان من نمی تونم همون پرینت گردش حساب رو ببرم و حتما گواهی حساب لازمه؟ یکم استرس و عجله دارم اگه کسی بتونه زود راهنماییم کنه ممنون می شم

سلام مجدد
    از همین الان!
    کلا هرآنچه ملاک پذیرش شما بوده باید ترجمه و تایید بشه و به دانشگاه تحویل. اما بعضی دوستان تونستن چندتا از کورسهای مستر ایران رو اونجا (اسپانیا نبودن) معادل سازی کنن. اما سخت گیرن. پس در صورتی که پذیرش از شما واحدها رو قبول کنه و معادل سازی کنه، مفیده.
    یه حالت دیگه هم هست و اونم واسه نشون دادن background خوبه واسه یه سری موقعیتای جنبی. مثلا من مصاحبه میدادم واسه پذیرش، استاد فرمودن هرچی خوندی و مرتبطه با مدارک بیار که اینجا تو گرفتن فاند، کمک هزینه، موقعیت و ... به درد میخورن.
    راستی!!!!کی گفته من میترسم؟؟؟؟ ما جوونای جبهه و جنگیم!!!
    من ایشالا این هفته میام تایید مدارک و هفته دیگه تحویل... اوضاع هم معمولی... شکر سلام میرسونن.
    موفق باشید
    سلام و ممنون از پاسختون
    راستش من هنوز نامه پذیرشم نیومده یعنی امیدوارم تا 17 جولای به دستم برسه که زودتر برم سفارت.
    ایشالا که شما هم موفق باشید و دلکوک

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط erajabi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    - پروپزال تکمیل کردم
    - حساب بانکی پرینت گرفتم و تایید کردم و ترجمه به انگلیسی ( حسابم خیلی هم پول نداشت)
    - دعوت نامه ( میزان بورس، زمان ورود، برای خانواده شماره پاسپورت و ...)
    - ترجمه مدارک شغلی، فیش حقوقی، سند خونه، شناسنامه ها، سند ازدواج، مدارک تحصیلی، ریزنمرات
    خب من برعکس اینکه میگن نمیشه با خانواده اقدام کرد، اقدام کردم و شد. نمیدونم. اما یکی از دوستان خوبم پیشنهاد کرد که با خانواده اقدام کنم. اونم همینکارو کرده بود. یعنی تحویل مدارک رو با خانواده انجام داده بود.
    کار من سه ماه طول کشید چون من برای فرانسه هم برای ارائه مقاله اقدام کرده بودم و ریجکت شدم. همین یک ماه منو عقب انداخت. البته می گفتن اصلا نمیتونی اقدام کنی اما مدارک رو ازم قبول کردن و شد.
    بعدش با کنسول مصاحبه انگلیسی شدم. بعدش هم جواب ویزام مثبت بود.
    زیاد امیدی نداشتم. مخصوصا تو این فرومها موارد منفی زیاد قید میشه. اما می بینید که شد. برای همه اتون آرزوی خیر و موفقیت دارم

سلام
    شما حساب بانکی انگلیسی دادین به سفارت ؟ گفتن حتما اسپانییای باشه !!!!!!!!!!
    و اینکه بعد از ویزای ریجکت تحصیلی چند وقت بعد میتوان اقدام کرد ؟

Banned

سلام و تبریک
    فقط یه سوال، واسه خانواده، چه مدارکی تحویل دادید؟ عدم سوئ پیشینه و پزشکی؟
    ممنون

تو مصاحبه چی بپرسیدن ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)