صفحه 26 از 43 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 428

موضوع: ویزایی شینگن اسپانیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزای اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط maar نمایش پست ها
    تو این دو ماه به کسی وقت ندادن مگه میشه؟؟؟؟
    شمایی که یکشنبه رفتید معمولا وقتا رو از کی دادن؟؟؟
    بله همینطوره. اگم سفارت تشریف ببرین، روی برد زده که تا 2ماه آینده به کسی وقت نمیدن.
    نمی دونم دقیق وقتا رو از کی دادن ولی اینطور که مشخص بود، از اواخر اردیبهشت خیلی شلوغ شده. معمولا همه رو از اواخر مرداد می دادن.چند نفر رو دیدم که میگفتن توریستی میخوان برن وچون سفارتایی مثل ایتالیا و فرانسه تا اخر شهریور وقت نمیدادن، اومده بودن از طریق اسپانیا افدام کنن! این موراد هم باعث شلوغی بیشتر شده بود

با این اوضاعی که تعریف کردید، زمان رفع نقص تغییری نکرده؟ حدود ۱.۳۰ بعد از ظهر بود. اگر اطلاعی دارید بگید ممنون می‌شم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط snima نمایش پست ها
    با این اوضاعی که تعریف کردید، زمان رفع نقص تغییری نکرده؟ حدود ۱.۳۰ بعد از ظهر بود. اگر اطلاعی دارید بگید ممنون می‌شم.
    فکر نمی کنم تغییر کرده باشه. تا هفته پیش که همون 1:30 بود

راجع به سوال نفر بعدی هم، من شرایط ویزا تحصیلی رو نمی دونم دقیق و لی سوال آخرتون اگه به آژانس سپردید خودشون بهتون میگن کی بیاید و چیکار کنید ولی دیگه لازم نیست از صبح تو صف وایسید یا اسم بنویسید. چون وقت رو گرفتید دیگه. هرجور شده باید کارتون رو راه بندازن تو اون تایم

نقل قول نوشته اصلی توسط hr7 نمایش پست ها
    فکر نمی کنم تغییر کرده باشه. تا هفته پیش که همون 1:30 بود

راجع به سوال نفر بعدی هم، من شرایط ویزا تحصیلی رو نمی دونم دقیق و لی سوال آخرتون اگه به آژانس سپردید خودشون بهتون میگن کی بیاید و چیکار کنید ولی دیگه لازم نیست از صبح تو صف وایسید یا اسم بنویسید. چون وقت رو گرفتید دیگه. هرجور شده باید کارتون رو راه بندازن تو اون تایم
    ممنون. یک سوال دیگه، برای این ساعت ۱.۳۰ هم باید اسم می نوشتن؟ نوبت گرفتنش چطوری بود؟ با شما تو نوبت بودن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

سلام بین دوستان اگر کسی میدونه لطفا جواب بده
    در بین دوستانی که ویزاشون رو گرفتن (توریستی) بازه زمانی اعتبار ویزاشون چقدر بوده ؟
    ویزای توریستی من اوکی شده ولی هنوز نرفتم بگیرم مشکل اینه که میخوام اگر میشه تاریخ سفرم رو عقب بندازم نمیدونم شدنی هست یا نه ؟

Junior Member

سلام. سوالي داشتم در مورد مدارك شغلي لازم، ليست پرداخت بيمه را حتما بايد ارائه داد؟ در صورتي كه فيش حقوقي از محل كار دولتي ارائه ميشه و كسر بيمه در اون ذكر ميشه. ممنون ميشم پاسخ بديد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزایی توریستی اسپانیا

سلام دوستان. خونواده من رفتن سفارت اسپانیا درخواست ویزای توریستی دادن و قراره چند روز دیگه برن جوابشو بگیرن. میدونیم که اگه جواب مثبت باشه باید پاسپورتا رو تحویل بدن. در مورد بیمه مسافرتی‌ چی‌؟ باید بیمه رو هم از قبل بخرن که اگه جواب مثبت بود اونجا تحویل بدن؟ مشکل اینجاست که اگه جواب منفی‌ باشه دیگه نمی‌شه بیمه رو کنسل کرد. دوستانی که این پروسه رو کامل انجام دادن لطفا راهنمایی کنن. ممنون

Junior Member

سلام دوستان. خونواده من رفتن سفارت اسپانیا درخواست ویزای توریستی دادن و قراره چند روز دیگه برن جوابشو بگیرن. میدونیم که اگه جواب مثبت باشه باید پاسپورتا رو تحویل بدن. در مورد بیمه مسافرتی‌ چی‌؟ باید بیمه رو هم از قبل بخرن که اگه جواب مثبت بود اونجا تحویل بدن؟ مشکل اینجاست که اگه جواب منفی‌ باشه دیگه نمی‌شه بیمه رو کنسل کرد. دوستانی که این پروسه رو کامل انجام دادن لطفا راهنمایی کنن. ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط f_ir نمایش پست ها
    خب شما اول تلفنی پیگیر شو. اگر ج ندادن حضوری برید.
    بعد از اطلاع، آنلاین از شرکت‌ها بخرید و در مغازه‌های اطراف سفارت هم چاپش کنید.
    یا در نهایت از روبروی سفارت بخرید.
    ویرایش توسط snima : June 27th, 2017 در ساعت 10:10 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط f_ir نمایش پست ها
    سلام و درود
    در صورت استفاده نکردن از بیمه یعنی پاسپورتت را نشون بدی که معلوم بشه از کشور خارج نشدی تا شش ماه فرصت داری پولتو از بیمه سامان بگیری

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)