صفحه 10 از 27 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Member

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط ebi2284 نمایش پست ها
    دوستان عزیز ذهن های مشتاق فردا سلام
    من یه 8 ماهیه تمام وقتو زندگیمو گذاشتم برا gre تا الان 800تا 1100 تا وربال و ورد اسمارتو قورت دادم بارونز و پرینستونو خوندم ویدیوهای مگوش رو هم کار کردم ریاضیاتم اکیه
    قسمت جای خالیا رو هم الان 70 80 درصد میزنم اما ریدینگو هرچی زور میزنم از 50 بالا نمیاد بیشتر از 500 تا تست زدم نمیدونم چکار کنم میشه لطفا راهنمایی کنید؟پوستم کنده شده یه ساله روزی متوسط 6 ساعت میخونم که بالای 320 بگیرم دوس ندارم این قسمت به نمرم آسیب بزنه
    سلام من نظرم رو میگم ریدینگ جی آر ای حرفه ای هست مثل زندگی میمونه با ایده و نظر نویسنده متن باید جلو رفت به خصوص تو اون ریدینگ طولانی شما در نظر بگیر هر لحظه ممکنه نویسنده موضوع متنش رو با یه سیگنال عوض کنه پس باید به مهارت خاصی در ریدینگ رسیده باشید تا بتونید این موردی رو که من گفتم انجام بدید .
    به خصوص که اکثرا یکی از اون سوال ها در ارتباط با موضوع متن هست و یکیشم در ارتباط با attitude نویسنده در خصوص چیزی یا متن !

ترکیب جی آر ای فقط به لغت حفظ کردن نیست حفظ حفظ حفظ کن نشد بنظر من حقیر راه مناسب ! ما Reading Comprehension / Verbal Reasoning / Verbal multiple Questions داریم مثلا برای یه Section معمولا 2/3 تا Verbal Reasoning میاد بقیه اش هم بین دو مورد دیگه تقسیم میشه پس خودش یه هنر که شما به چالش کشیده بشی ! بشینی فکر کنی در مورد Logic منطق سوالات ، شما در متن ها به تعداد دفعات میبینی از یه سری اصطلاحات خاص استفاده میشه .

من سبک کارم و روشش فرق میکنه تکنینکی هم که استفاده کردم با توجه به دایره لغاتم بود لغات الان در ذهن من دسته بندی شده و طبق اون پیش میرم من صرفا فقط لغت حفظ نکردم لغات خاصی حفظ کردم که هر لغت تعداد مثلا 5 Synonym داشت در مورد ریدینگ هم همینطور تمرین خاصی انجام دادم و کم کم تکونی اساسی خوردم تو این بخش .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زیست شناسی سلولی و مولکولی از دانشگاه فردوسی مشهد

سلام دوستان عزیزم
    من verbal G.R.E را 81% زدم ، 159. writing لعنتی رو هنوز 3 میشم.
    روش من:
    1. vocab ( از سایت memrize.com) بهترین شکل یادگیری لغات به صورت جدا وجود دارد.
    2. از روزنامه هائی مثل New York Times کمک بگیرید. ببینید، ما باید مثل یک تحصیل کردۀ آمریکائی توان خواندن و نوشتن و تحلیل داشته باشیم. بنابراین وقت بزارید برای G.R.E ، روزنامه های روتین اونها را بخونید و یاد بگیرید کلمات رو در متن.
    3.در نهایت ، بعد از آنکه قبلیت پیدا کردید، در سایت Magoosh.com حتما ً ثبت نام کنید. میشه 99$ ، اگر میخواهید بالای 50% در verbal نمره بیاورید ، بدون magoosh سخت میشود به این هدف دست یافت. magoosh magoosh و magoosh خیلی جدی بگیریدش.

Junior Member

سلام دوستان
    من پارسال امتحان جا آر ای دادم ولی نمرم خوب نشد. وربال 141، کوانت 160 و رایتینگ 3
    امسال میخوام دوباره امتحان بدم و میخوام نمره وربالم حداقل 150 بشه. الان شروع به خوندنه 1100 کردم. به نظر شما چیا بخونم؟ در ضمن پایان نامه ارشدم هم باید تموم کنم برای همین زیاد نمی تونم وقت بذارم.
    به طور مختصر و مفید چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید که هم نمرم خوب شه هم زیاد وقت نخواد؟

ممنون

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mogwai نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من پارسال امتحان جا آر ای دادم ولی نمرم خوب نشد. وربال 141، کوانت 160 و رایتینگ 3
    امسال میخوام دوباره امتحان بدم و میخوام نمره وربالم حداقل 150 بشه. الان شروع به خوندنه 1100 کردم. به نظر شما چیا بخونم؟ در ضمن پایان نامه ارشدم هم باید تموم کنم برای همین زیاد نمی تونم وقت بذارم.
    به طور مختصر و مفید چه برنامه ای رو پیشنهاد می کنید که هم نمرم خوب شه هم زیاد وقت نخواد؟

ممنون
    نابرده رنج گنج میسر نمیشود دوست عزیز ! جمله آخر شما جالب هست ( هم نمرتون خوب شه و هم وقت زیاد نذارم ) ؟
    اول از همه من از لحاظ آماری فقط میگم حدودی :
    8x44=352
    8x25=200
    40x10=400
    بدون حساب کردن هم معنی ها یا هم خانواده ها با اونا کلا 1500 میشه
    لغات اصلی بود ، لغات ساقه و بدنه هم حساب کنی کم و بیش حدودا
    1000 تا حداکثر ! حالا منظور م چی بود از این آمار و ارقام برای کسب نمره 155 وربال حدودا شما باید 2500 لغت تسلط داشته باشید حالا ممکنه خیلی هاش جدید باشه و کمی هم تکراری توش باشه ، شک نکن دونستن این لغات که من حداکثرش رو گفتم سر جلسه امتحان 150/155 دو دستته !
    یادت باشه امتحان اگر 2 تا سکشن باشه وربال ریزنینگ 2x2 تو امتحان میاد بقیش هم تقسیم میشه وربال و Reading Comprehension پس بخش عظیم هم برمیگرده به سبک خوندن و درک مطلب شما از ریدینگ و تکنیک های خاص خودش
    حالا با تمام این تعاریف دانستن لغات و تمرین مناسب شما قادر هستید 155 بگیرید حداقل وگرنه 130/140 بیشتر نمیشه اگر وقت نذاری و حداقل ها رو رعایت نکنی !!!!!!

Junior Member

ممنون به خاطره راهنمایی تون

یه سوال داشتم. برای اینکه بخش وربال بالای 150 بشه شما چه کتابایی رو پیشنهاد می کنید؟؟
    به غیر از 1100 چه کتابی رو معرفی می کنید؟؟
    زمان مناسب به نظر شما چقدر خواهد بود (چند روزه و چند ساعت در هفته البته خب به صورت متوسط)؟

Junior Member

از بس اطلاعات زیاده مجبورم اینجا بپرسم.1. دوستانی که وربالشون بالای 150 شده مخصوصا، چه کتابی رو خریدین؟ کدومش کمک میکنه بخش وربال رو بالاتر شی. از نظر تکینیک هایی که ارائه میده؟2. و دوستان، شما برای راحتی چشمشون با صفحه کامپیوتر چیکار کردند؟ چه تکنیکی به کار گرفتن؟ من واقعا بزرگتــــرین مشکلم همینه. نمی تونم طولانی مدت بخونم. تمرین کردن هم کمکم نکرد، چشمام اذیت میشه. خط ها را بالا پایین قاطی میکنم، اصلا مثل کاغذ تمرکز ندارم. شما کمکی دارین؟

Junior Member

سلام
    وقتتون بخیر
    من می خواستم بپرسم که هنگام خوندن ریدینگ های جی آر ای ( در واقع تمرین برای قسمت درک مطلب) به چی باید توجه کرد؟ در آوردن لغت ها یه بحثه، منظورم اینه واسه آنالیز متن چیارو باید از توش بیرون کشید. وقتی مثلا توی یه متنی 3 تا از 4 تا سوال و غلط میزنه باید چجوری با متن برخورد کرد ؟

ممنون

Moderator
    mehrdad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science UAlbany

کتاب ۱۱۰۰ فقط واسه حفظ کردن کلمه خوبه؟ چون درس هاش خیلی کوتاه هستن و نکته خاصی نداره! اگه اینجوریه دیگه چه کتابی باید خوند؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad_m نمایش پست ها
    کتاب ۱۱۰۰ فقط واسه حفظ کردن کلمه خوبه؟ چون درس هاش خیلی کوتاه هستن و نکته خاصی نداره! اگه اینجوریه دیگه چه کتابی باید خوند؟
    سلام
    کلا برای لغت علاوه بر خوندن تست زدن مهمه. تست های مگوش در کتابخونه موجوده. میتوندی 800 بارونز و وربال ادونتیج رو بزارید تو برنامه بعد از این کتاب.
    شادزی
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Utah State University

سلام بر همگی،

من (ielts 7 (reading 7, speaking 7, writing 7, listening 6.5 دارم و 15 روز دیگه GRE دارم.
    تا الان برای quant ، توضیحات barons و ets را خوندم.
    برای verbal ، لغات برزابادی و ets را خوندم.
    برای writing هنوز کاری نکردم.

من verbal 50% ، Quant 70% باید بگیرم.
    می شه یک مشاوره بدین من این 15 روز چه کار کنم که بهترین بازدهی را داشته باشه.

تشکر.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)