صفحه 12 از 27 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

من وربال 152 گرفتم آزمون 20دسامبر 2014. به نظرم تا 155 به راحتی میشه با یکمی تمرکز و تمرین بدست آورد
    به نظر من بهترین منابع لغت کتاب 1100 کلمه و 500 کلمه ضروری + 500 کلمه پیشرفته Manhattan هست.
    در آخر میتونید 300 کلمه بارونز را هم مرور کنید.
    اما بهترین منبع به طور کل برای افرادی که وقت کم دارند فقط و فقط خود کتاب های ETS هست. تمام کلمات تمرین ها و آزمون های اون رو یاد بگیرید. با درصد احتمال بالایی همون کلمات در آزمون تکرار میشه.
    در آزمون های سری جدید تنها دامنه لغت شما سنجیده نمیشه، بیشتر منطق جملات هست که بسیار مهم هست. ممکنه شما معنی تمام گزینه ها را به درستی بدونید اما به دلیل اینکه منطق جمله را متوجه نشدید گزینه یا گزینه های اشتباه را بزنید. بنابراین پس از یادگیری لغت حتما تست های نمونه را با تعمق کافی تمرین کنید
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط lazla نمایش پست ها
    من 1100 و کاپلان رو خوندم! 2 ماه دیگه هم وقت دارم!!! دیگه چی میشه خوند؟؟؟ 3500 یا وربال ادونج یا ورد اسمارت؟؟؟؟
    نظر من رو وربال ادونتیجه. و یا 500 کلمه پیشرفته منهتن.

Junior Member

500 کلمه منهتن هم حله) 800 تای بارونز چی؟؟؟ارزش وقت صرف کردن داره یا لغت بسه تست بزنم؟؟؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lazla نمایش پست ها
    500 کلمه منهتن هم حله) 800 تای بارونز چی؟؟؟ارزش وقت صرف کردن داره یا لغت بسه تست بزنم؟؟؟؟؟

800 تاش برا سری جدید GRE بدرد نمیخوره. تست بزنی بهتره

Junior Member

سلام
    من تازه شروع کردم لغت خوندن. از 3500 بارونز که در اختیار داشتم شروع کردم . برای دسامبر 2015 هم می خوام امتحان بدم. حدودا 2 ساعت روزی می تونم وقت بذارم: سوالاتم اینه
    1. بنظرتون انتخاب درستی داشتم که از بارونز شروع کردم؟
    2. خیلی کند پیش میرم کلمات مشابه و در هر صفحه بغیر از خود کلمات مثال ها را هم بدقت می خونم. شما چه راهکاری دارید که لغات در ذهن طولانی مدت ثبت بشه
    3. پیشنهادی برای من دارید؟ خوشحال میشم
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_s_sh نمایش پست ها
    سلام
    من تازه شروع کردم لغت خوندن. از 3500 بارونز که در اختیار داشتم شروع کردم . برای دسامبر 2015 هم می خوام امتحان بدم. حدودا 2 ساعت روزی می تونم وقت بذارم: سوالاتم اینه
    1. بنظرتون انتخاب درستی داشتم که از بارونز شروع کردم؟
    2. خیلی کند پیش میرم کلمات مشابه و در هر صفحه بغیر از خود کلمات مثال ها را هم بدقت می خونم. شما چه راهکاری دارید که لغات در ذهن طولانی مدت ثبت بشه
    3. پیشنهادی برای من دارید؟ خوشحال میشم
    سپاس
    سلام، بنظر بنده بیشتر از لغت روی متن ها سرمایه گذاری کنید، و اینکه بهتر است بجای 3500 تا 1000 تا لغت بخونید ولی کامل اون ها رو بلد باشید بدون شک و شبهه! برای لغت فکر کنم مگوش رو بهتر هست که بخونید، سطح بندی هم داره، به ترتیب اهمیت تا جایی که میتونید حفظ کنید، نرم افزارش برای گوشی هم هست، بسیار توصیه میشه

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان!
    بنده 1100 رو برای تافل خوانده بودم! تقریبا به دردم نخورد در تافل ولی کلا فول فول هستم به همه لغات این کتاب. قبلا کتاب 604 لغت را حدود 19 درس از 40 درسش رو خوندم. من همه این تاپیک ها رو مرور کردم ولی کسی از این کتاب حتی اسمی هم نبرده! این کتاب سطح اش از 1100 نیز بالاتر است. آیا به نظر شما این کتاب در جی آر ای به درد می خورد؟
    یه سوال دیگه به نظر شما من چند ماهه می تونم خودم رو به امتحان جی آر ای برسونم باتوجه به اینکه 1100 را بلد هستم. چونکه از تافل تجربه کردم که تنظیم وقت امتحان خیلی مهم است. من اگر 3-4 هفته دیرتر امتحان تافل را می دادم مطمئنم که از نمره خودم (93) بیشتر می گرفتم (کمی بیشتر تمرین می کردم). در ضمن بنده می خواهم به صورت فول تایم بخوانم (هر چند که خواندن زبان انگلیسی به صورت فول تایم موجب سردردی شدید در من می شود ولی چاره ای ندارم).

Member pegah84ir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE - AUT

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    بنده 1100 رو برای تافل خوانده بودم! تقریبا به دردم نخورد در تافل ولی کلا فول فول هستم به همه لغات این کتاب. قبلا کتاب 604 لغت را حدود 19 درس از 40 درسش رو خوندم. من همه این تاپیک ها رو مرور کردم ولی کسی از این کتاب حتی اسمی هم نبرده! این کتاب سطح اش از 1100 نیز بالاتر است. آیا به نظر شما این کتاب در جی آر ای به درد می خورد؟
    یه سوال دیگه به نظر شما من چند ماهه می تونم خودم رو به امتحان جی آر ای برسونم باتوجه به اینکه 1100 را بلد هستم. چونکه از تافل تجربه کردم که تنظیم وقت امتحان خیلی مهم است. من اگر 3-4 هفته دیرتر امتحان تافل را می دادم مطمئنم که از نمره خودم (93) بیشتر می گرفتم (کمی بیشتر تمرین می کردم). در ضمن بنده می خواهم به صورت فول تایم بخوانم (هر چند که خواندن زبان انگلیسی به صورت فول تایم موجب سردردی شدید در من می شود ولی چاره ای ندارم).
    به نظر من یه مروری به لغات پرینستون داشته باشین
    نرم افزار ankiکه روی اندروید نصب میشه این لغات رو داره
    و به جز اون تکنیک مگوش که میگه اول کلمه رو خودتون حتما حتما حدس بزنین و بعد به گزینه ها نگاه کنین (ویدئو های مگوش توضیح کامل داده)

من توی 3 هفته فقط با نگاه کردن نصف ویدیو ها نمرم از 143 رسید به 150
    از 1100 حدود 700 تا لغت با مترادف ها شو خونده بودم ولی لغات پرینستون و ویدئو های مگوش بیشتر کمکم کرد

Member mhmd123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering-Power

نقل قول نوشته اصلی توسط esimhan نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    سلام
    ببینید هر کتاب لغتی رو که در سطح GRE باشه بهتون کمک میکنه. پیشنهادم اینه که حالا که کتاب 604 رو شروع کردین سعی کنید همون رو تموم کنید. کتاب های لغت GRE کلی لغات مشترک دارن بطوریکه شما اگه 2 تا از این کتاب ها رو بخونید تقریبا بالای 80 درصد لغات این کتاب ها رو بلدید. بعدش سعی کنید تمرکزتون رو بذارید رو ریدینگ. شما برای جواب دادن به سوال های مربوط به لغت هم به توانایی بالای ریدینگ احتیاج دارین چون متن سوال ها خیلی طولانی هستن و صرفا یادگیری لغت نمیتونه نمره بالا رو تضمین کنه. برای ریدینگ کتاب Big Book خیلی میتونه مفید باشه. (البته فقط بخش ریدینگش). در آخر هم میتونید از نرم افزارهای مختلف GRE که تو کتابخونه سایت هست استفاده کنید. مهمترین کار واسه گرفتن نمره بالا در وربال اینه که شما تونایی های خودتون و سبک سوالات رو کامل بشناسید. تو آزمون های تمرینی خودتون سعی کنید از سوالاتی که درست یا غلط میزنید درصد بگیرید. مثلا چند درصد از سوالات لغت 3 گزینه ای رو درست میزنید یا چقدر سوالات مربوط به متون طولانی رو درست میزنید. این کار باعث میشه تا شما پس از مدتی دستتون بیاد که تو چه قسمت هایی قوی و کجاها ضعیف هستین. اینجوری میتونید بعضی سوالات که احتمال درست زدنشون پایینه رو حذف کنید و وقتتون رو بذارید رو مباحثی که قوی هستین.
    اگر برای خوندن لغت وقت اضافی آوردین، بهتون کتاب Verbal Advantage رو پیشنهاد میکنم چون هم توضیحات مربوط به لغات کامل هستن و هم فایل صوتی کتاب موجوده و میتونید همیشه اونا رو گوش بدید و مرور کنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط GodFather1 نمایش پست ها
    سلام. من دنبال یک سوال تو فروم گشتم ولی جوابی پیدا نکردم. میخوام بدونم که دوستان چطوری به سوالات ریدینگ جواب میدن؟ اول ریدینگ را کامل میخونن و بعد میرن سراغ سوالها و یا اول یک نگاهی به سوالا میاندازن تا حدود ریدینگ دستشان بیاد، بعد میرن سراغ ریدینگ وفا هر روش دیگه‌ای که دارین.

با سلام

برای تافل من اول سوالا رو میخوندم و بعد میرفتم سراغ ریدینگ چون به نسبت ساده هست ریدینگاش. اما به نظرم واسه جی آر ای اینکارو نمیشه انجام داد چون ریدینگاش پیچیده و نکته دار هستن. من اول متن های ریدینگ جی آر ای رو skim و بعد scan میکردم اونوقت میرفتم سراغ سوالاش. البته باید خیلی سریع انجام بشه skim & scan. در صورت عدم آشنایی با این دو تکنیک، از این سایت کمک بگیرید:

http://www.howtolearn.com/2013/02/sk...-your-reading/

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)