صفحه 15 از 27 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

چطوری میتونم نمره مو از 151 به نزدیکای 160 برسونم؟ جمعه امتحان دادم وربالو 151 شدم..حدود سه ماه پراکنده خوندم..1100 و ورد گروپ آخر کپلانو کامل خوندم..وربال ادونتجو تا لول 7 خوندم...روزای آخرم تستای خود ETS هم آفیشال گاید هم وربال ریزنینگو لغتهاشونو خوندم..با توجه به ددلاین دانشگاهها میتونم دو ماه دیگه م بخونم...

Junior Member

دوستان دو تا سوال
    اول 1100 و 800 تای بارونز رو تایید میکنید یا نه؟
    دوم منظور از 1100 همون 1100 معروف هست یا ی 1100 دیگه مخصوص جی ار ای؟
    ممنون از دوستانی که وربال خوب شدن حتما جواب بدن. سوال خیلیاس

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidina نمایش پست ها
    دوستان دو تا سوال
    اول 1100 و 800 تای بارونز رو تایید میکنید یا نه؟
    دوم منظور از 1100 همون 1100 معروف هست یا ی 1100 دیگه مخصوص جی ار ای؟
    ممنون از دوستانی که وربال خوب شدن حتما جواب بدن. سوال خیلیاس
    1100 به نظر من ابتدایی و اساسی ترین کتاب برای وربال هست و باید حتما خونده بشه.

800 بارونز رو حدود 100 تای اولش رو خوندم و خوشم نیومد و گذاشتم کنار.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    حسابداری ازاد تبریز

دوستان من این منابع رو برای وربال انتخاب کردم...نمره ی حداقل 160 می خوام
    نظرتون رو بگید لطفن...من 1100 رو اصلا انتخاب نکردم... این منابع رو یکی از دوستام که نمره ی عالی شده بود گفته
    نظر لدفن

1- Vocabulary for high school students
    2- Vocabulary for college bound students3- لغات كتاب Barron's و Kaplan و كتاب ETS.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط accountant نمایش پست ها
    دوستان من این منابع رو برای وربال انتخاب کردم...نمره ی حداقل 160 می خوام
    نظرتون رو بگید لطفن...من 1100 رو اصلا انتخاب نکردم... این منابع رو یکی از دوستام که نمره ی عالی شده بود گفته
    نظر لدفن

1- Vocabulary for high school students
    2- Vocabulary for college bound students3- لغات كتاب Barron's و Kaplan و كتاب ETS.
    سلام

این منابع برای "حداقل" 160 کافی نیستند...
    از دید من، حاشیه امنیت لازم برای کسب چنین نمره ای ایجاب می کنه که برید سراغ 3500 Barron's...

براتون آرزوی موفقیت دارم

Junior Member

درووودددد بر دوستان عزیز،
    من دقیقا 50 روز دیگه امتحان جی ار ایی دارم و واقعاااا نمیدونم از کجا باید شروع کنم، فقط تجربه یک بار شرکت در آزمون جی ار ایی رو پارسال فقط با دو هفته خوندن دارم ( که وربال رو شدم 143). واقعاااا نیاز دارم که نمره حداقل 150 رو در وربالم بگیرم، با توجه به زمان محدودی که دارم خواستم ازتون خواهش کنم اگر براتون مقدوره بهترین منابعی که من میتونم توی این مدت کم مطالعه کنم و بهترین نتیجه رو بگیرم بهم معرفی کنید. خوشحال میشم مثل همیشه از تجربیات خوبتون استفاده کنم (فقط باید اضافه کم من یک ماه پیش تافل دادم و تا با الان متاسفانه لغات بیشتری از اون امتحان نخوندم).
    با تشکر

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sara96 نمایش پست ها
    درووودددد بر دوستان عزیز،
    من دقیقا 50 روز دیگه امتحان جی ار ایی دارم و واقعاااا نمیدونم از کجا باید شروع کنم، فقط تجربه یک بار شرکت در آزمون جی ار ایی رو پارسال فقط با دو هفته خوندن دارم ( که وربال رو شدم 143). واقعاااا نیاز دارم که نمره حداقل 150 رو در وربالم بگیرم، با توجه به زمان محدودی که دارم خواستم ازتون خواهش کنم اگر براتون مقدوره بهترین منابعی که من میتونم توی این مدت کم مطالعه کنم و بهترین نتیجه رو بگیرم بهم معرفی کنید. خوشحال میشم مثل همیشه از تجربیات خوبتون استفاده کنم (فقط باید اضافه کم من یک ماه پیش تافل دادم و تا با الان متاسفانه لغات بیشتری از اون امتحان نخوندم).
    با تشکر
    سلام.
    برای وربال حداقل 150 شما نیازمند سطح بالایی از لغت به علاوه درک مطلب بالا هستید.
    برای لغت کتاب 1100 مینیمم جی ار ایی هست. خودش دوماهی وقت میخواد. بعدش وربال ادونتیج و 800 و ورد اسمارت ک اینا کمتر وقت می طلبن. ولی 1100 زمان بر هست.
    بعد از لغت درک مطلب رو باید روش کار کنید. ریدینگ های بیگ بوک همشو بزنید.
    چون شما زمانتون محدود هست و واسه اینکه استرس نگیرید من میگم لغت فقط 1100 رو بردارید و شروع کنید ولی ریدینگای بیگ بوک رو همشو بزنید. بعدش اگه فرصت کردید 19 سری اکچوال تست رو هم کار کنید.
    موفق باشید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام.
    من لغت 1100 و 400 تای اول 1000 منهتن رو خونده ام (از سطح اسنشیال، که البته بیشترش تکراری بود). بیش نیمی از بیگ بوک رو هم کار کرده ام که البته حدود 50% درست میزنم در زمان محدود...
    برای شروع تست های TC/SC از چه منبعی شروع کنم، بعد از دیدن ویدئوهای مگوش؟
    منهتن 5 پندی، مگوش، یا فقط ای تی اس کافیه؟
    یادمه یکی از دوستان باتجربه ميگفت برای این دو دسته سوال، لغت تعیین کننده هست؛ به نظرتون الان دیگه وقتشه، یا بذارم بعد تموم کردن منهتن1000؟
    در ضمن اواسط نوامبر امتحان دارم...
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    من لغت 1100 و 400 تای اول 1000 منهتن رو خونده ام (از سطح اسنشیال، که البته بیشترش تکراری بود). بیش نیمی از بیگ بوک رو هم کار کرده ام که البته حدود 50% درست میزنم در زمان محدود...
    یادمه یکی از دوستان باتجربه ميگفت برای این دو دسته سوال، لغت تعیین کننده هست؛ به نظرتون الان دیگه وقتشه، یا بذارم بعد تموم کردن منهتن1000؟
    ممنون
    سلام.
    من راستش منهتن رو نخوندم ولی چون لینک دادین که جواب بدم، در حد تجربه ی خودم جواب می دم. حالا باز بقیه هم نظراتشون رو بگن.
    نمیدونم منهتن در چه سطحی از لغت هست چون من خودم بعد از 1100 بیگ بوک و اکچوال تست رو کار کردم کامل. همراه با این دوتا کتاب وربال ادونتیج و ورد اسمارت و 800 رو خوندم برای لغت. عملا برای این دو قسمت (SC و TC) فقط افیشال گاید، ریزونینگ و بارونز(کتاب های جامعی که خوندم اینا بود) رو کار کردم. به علاوه ی فیلم های مگوش.
    درک مطلب خیلی مهمه همه جا هم تاکید به ریدینگه جی ار ایی هست. البته نمیدونم چرا. شاید واقعا ریدینگ وربال سخت تر از دو قسمته دیگه اس.
    موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام.
    ممنون
    وقت گذاشتن روی سؤالات TC / SE منهتن اشتباه محض است. من دایره لغت بسیار وسیعی دارم و نمره ی وربال 163 هم گرفتم. با این حال در سؤالات پنج پوندی و پرکتیس بوک های منهتن با خیل قابل توجهی از لغات نا آشنا و بی نهایت کم کاربرد مواجه می شدم. روی thegradcafe کسانی که وربال 168 هم گرفته اند نظر مشابهی دارند. وقت تان را روی سؤالات غیر متنی منهتن تلف نکنید.

این که به سراغ مگوش بروید یا نه به زمانی که برای مطالعه دارید بستگی دارد. لغات مگوش با لغات منهتن و سایر منایع هم پوشانی خیلی زیادی ندارند و اگر از قبل دایره لغت وسیعی نداشته باشید حین کار با سؤالات مگوش با تعداد قابل توجهی واژه ی جدید رو به رو خواهید شد. اما در ویدیوهای مگوش شیوه ی کار با سؤالات دارای لغات نا آشنا به شما آموزش داده می شود. بهترین راه این است که خودتان برای آزمایش به سراغ سؤالات مگوش بروید و ببینید با دانش لغت فعلی تان در کار با آن ها تا چه حد با مشکل مواجه می شوید. موفقیت در سؤالات غیر متنی GRE علاوه بر دایره لغت گسترده نیازمند دید comprehensive و به کارگیری استراتژی های درست حل سؤال نیز هست.
    ویرایش توسط maryfarahani : September 29th, 2015 در ساعت 08:09 PM دلیل: رفع ابهام

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)