صفحه 18 از 27 نخستنخست ... 89101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    روش منم برای ریدینگ، متن رو تا میتونم با دقت میخونم و بعد میرم سراغ سوال ها. اگه سوالی رو نتونستم جواب بدم، توی متن یه نگاه می کنم ولی کم تر پیش میاد جوابش رو پیدا کنم و البته وقت هم کم هست و نمیشه برگشت و دوباره خوند. (برای تافل اول سوال رو میخوندم و بعد توی متن جوابش رو میگشتم و میرفتم سراغ سوال بعد؛ پاراگراف به پاراگراف).
    استراتژی بهتری دوستان سراغ ندارند؟
    چون سوالات به ترتیب متن نیست نمیتونم مثل تافل عمل کنم و همشون رو هم نمیتونم بخونم و بعد برم سراغ متن. وقتی متن رو نخونده ام، اصلا نمیفهمم سوال ها چی میخواند...
    برای ریدینگ های فرمت short هم فقط جواب بده قبوله...
    ممنون
    شخصن مطالعه ی سؤال را پیش از مطالعه ی متن (جز در مورد سؤالات Logical Reasoning) توصیه نمی کنم چون به نظرم باعث biased شدن ذهن می شوند. خودداری کردن از این کار (نخواندن گزینه ها پیش از مطالعه ی سؤال) در کار کردن با سؤالات TC / SE به دلیلی مشابهی "اکیدن اهمیت دارد".
    بعد از مدتی تمرین آن قدر ماهر می شوید که موقع خواندن متن نکاتی را که احتمالن سؤالی از آن ها طرح خواهد شد درخواهید یافت و توجه بیش تری بدان ها خواهید نمود. جای نگرانی نیست. هنگام تمرین کردن یاد می گیرید که چه طور Active بخوانید و چه طور متن را ذهن تان سامان دهی کنید (چیزی مشابه دیاگرامی را که منهتن پیشنهاد می کند روی کاغذ بنویسید، در ذهن تان به دست خواهید آورد). بدین ترتیب جست و جوی محل محتمل حاوی پاسخ سؤال وقت زیادی را از شما نخواهد گرفت.
    موفق باشید.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

Member

دوستان عزيز بعد از خواندن لغات 1100 چه منبعي براي لغت توصيه ميكنيد كه بيشتر توي امتحان اصلي كاربرد داشته باشه. من حدود 200 تا از لغتهاي 1100 مونده تا تمومش كنم و يك ماه ديگه زمان دارم. تو اين فاصله ميخوام يك منبع لغت ديگه رو شروع كنم. از راهنماييتون خيلي ممنون ميشم

نقل قول نوشته اصلی توسط shapol46 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنوم میشم راهنمایی کنید

من افیشال رو غیر از تمرینات اخرش خوندم. الان ریزنینگ رودارم میخونم. mix practice set ها اولی رو فقط 9 تا و دومی رو فقط 12 تادرست زدم.اولی به 15 تا سوال و دومی به 19 تا رسیدم که بخونم. مشکلات هم کلی هستن.گاهی ندونستن لغت برای جا خالیا مخصوصا تو سه تا جاخالی. برای ریدینگ هم بعضی وقتا قاطی میکنم!البته بلنده رو که نمیخونم وقت نمیشه.(برای لغت هم نصف 1100 + Manhattan Es & Adv + Word Smart + Verbal Advantage که دوستان تو سایت گذاشتن تا حالا خوندم با کمتر از نصف 1500 لغات بیسیک بارونز که همپوشانی هم داره با فبلیه.). با این اوصاف هیچ گونه امیدی هست اگر الان امتحان بدم 150 بشم؟(بدون در نظر گرفتن عنصر شانس چون سوالای شانسیم تقریبا کلا اشتباهن!) ماه بعد اوایل دسامبر مثلا چقدر بنظرتون میشم و اینکه پیشنهادتون خوندن چیاست. بیگ بوک تو برنامه م هست.
    مرسی
    سلام.
    امید که همیشه هست. تا اوایل دسامبر هم هنوز خیلی وقت دارید. فکرتان را با اضطرابِ تخمین نمره آشفته نکنید. روی مطالعه تمرکز کنید و مطمئن باشید که نتیجه می گیرید.
    باید مصرانه روی سرعت تان کار کنید. برای این کار مطالعه ی بیگ بوک را به شیوه ی زمان دار پیشنهاد می کنم (در مورد زمان پیشنهادی من این پست را ببینید). شما لغت کمی نخوانده اید. 1100 را تمام کنید و اگر توانستید 800 بارونز را هم بررسی کنید (این منبع آخر باید در لغات زیادی با منابع پیش تر خوانده شده هم پوشانی داشته باشد). مهم تر از مطالعه ی لغت جدید برای شما این است که ویدیوهای مگوش را ببینید تا با استراتژی های کار با سؤالات آشنا شوید. همه ی Complete Set ها را هم برای روزهای آخر نگه ندارید. اگر در طول روز از اینترنت در قالب مرورگر Chrome زیاد استفاده می کنید استفاده از یک اکستنشن فوق العاده ی مگوش را هم پیشنهاد می کنم. این اکستشن با باز شدن هر tab جدید لغت جدیدی را پیش چشم تان می آورد. آن را می توانید از اینجا دریافت کنید.
    موفق باشید.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    سلام.
    امید که همیشه هست. تا اوایل دسامبر هم هنوز خیلی وقت دارید. فکرتان را با اضطرابِ تخمین نمره آشفته نکنید. روی مطالعه تمرکز کنید و مطمئن باشید که نتیجه می گیرید.
    باید مصرانه روی سرعت تان کار کنید. برای این کار مطالعه ی بیگ بوک را به شیوه ی زمان دار پیشنهاد می کنم (در مورد زمان پیشنهادی من این پست را ببینید). شما لغت کمی نخوانده اید. 1100 را تمام کنید و اگر توانستید 800 بارونز را هم بررسی کنید (این منبع آخر باید در لغات زیادی با منابع پیش تر خوانده شده هم پوشانی داشته باشد). مهم تر از مطالعه ی لغت جدید برای شما این است که ویدیوهای مگوش را ببینید تا با استراتژی های کار با سؤالات آشنا شوید. همه ی Complete Set ها را هم برای روزهای آخر نگه ندارید. اگر در طول روز از اینترنت در قالب مرورگر Chrome زیاد استفاده می کنید استفاده از یک اکستنشن فوق العاده ی مگوش را هم پیشنهاد می کنم. این اکستشن با باز شدن هر tab جدید لغت جدیدی را پیش چشم تان می آورد. آن را می توانید از اینجا دریافت کنید.
    موفق باشید.
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون.
    البته تصحیح کنم این لغتایی که نوشتم مجموع همشون با همه که به صورت انکی تو کتابخونه هست نه نصف از هر کدوم که کتاب 1100 رو که نگاه میکنم بنظرم تا الان 1100 کامل شده.ویدیوهای مگوش رو هم از اینجا دانلود کردم اما نمیدونم چرا وربالش نیست!

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط rtrt نمایش پست ها
    سلام. من خیلی بالای 150 نبودم. 152 بودم. ولی ریدینگ های بیگ بوک رو میانگین 7 تا 8 تا از 11 تا میزدم. چنتاشو کامل هم زدم ولی کمتر از 7 هم داشتم. خیلی به تمرکز ادم بستگی داره. البته این که وقت می گیرید خوبه. من دلیل بالاتر نیومدن نمرم همین تایم بود فقط. من بدون تایم می زدم ریدینگارو.
    برای نمره ی 150 ، وربال ادونتیج و ورد اسمارت رو هم تو لیست لغاتتون بیارید. کتاب ریزنینگ و افیشال گاید هم که هست.
    نمی شه گفت ریدینگ اسونتر از جاخالی هاست. نمی شه هم گفت سخت تره. ولی اکثرا با بابا رفتن سطح درک مطلبتون تو جاخالی ها هم موفق تر هستید.
    سلام دوست عزیز. خیلی ممنونم. یک سوال. کتاب ریزنینگ از افیشال جدا هستش؟ میشه اسم کاملشو بنویسید؟ من کتاب پرکتیس بوک ای تی اس رو هم شنیدم. آیا این کتاب رو از جای خاصی باید تهیه کرد؟ کتاب ریزنینگ چطور؟
    بعد، وربال ادونتیج 3000 کلمست. درسته؟ خیلی زیاده من شک دارم بتونم سه هفته ای بخونمش. بهتره منبع دیگه ای بخونم با این وضعیت یا هر چه قدری که رسیدم از وربال ارنتیج بخونم؟
    خیلی ممنونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    بعد، وربال ادونتیج 3000 کلمست. درسته؟ خیلی زیاده من شک دارم بتونم سه هفته ای بخونمش. بهتره منبع دیگه ای بخونم با این وضعیت یا هر چه قدری که رسیدم از وربال ارنتیج بخونم؟
    خیلی ممنونم.
    شما کدوم Verbal Advantage رو می گید 3000 کلمست؟! Verbal Advantageی که من دیدم کم تر از 500 کلمست (ده لول 50 کلمه ای که لول 10ش یه کمی کمتره)!

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sana02 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز. خیلی ممنونم. یک سوال. کتاب ریزنینگ از افیشال جدا هستش؟ میشه اسم کاملشو بنویسید؟ من کتاب پرکتیس بوک ای تی اس رو هم شنیدم. آیا این کتاب رو از جای خاصی باید تهیه کرد؟ کتاب ریزنینگ چطور؟
    خیلی ممنونم.
    سلام دوست عزیز
    همونطور ک دوستمون در بالا گفتند وربال ادونتیج 500 کلمه هست ک چون فایل صوتیشم موجوده خیلی سرعت کار رو می بره بالا. این فایل صوتی عالیه. صدای گوینده عالیه. کیف می کنید گوش کنید.
    کتاب های ای تی اس هم ترکیب این سه تا کتاب زیر هست:https://www.google.com/search?q=verb...IGkBz5HeakM%3A

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    سلام.
    موفق باشید.
    دوست عزیز (یا دیگر دوستانی که این پست رو می بینن) میشه لینک دانلود ویدیوهای مگوش رو که استراتژی برای برخورد با مسائل وربال میده رو اینجا بزارید. خیلی ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    دوست عزیز (یا دیگر دوستانی که این پست رو می بینن) میشه لینک دانلود ویدیوهای مگوش رو که استراتژی برای برخورد با مسائل وربال میده رو اینجا بزارید. خیلی ممنون.
    سلام.
    این لینک ویدئوهای با حجم 1 گیگ هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ok-amp-Video-)
    این لینک هم فکر کنم ویدئوهای تکمیلی باشه. من اینو خودم دانلود نکردم...
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...M*ag*oo*sh-GRE

من خودم با تورنت دانلود کردم و حجم اون 1.4 گیگ هست و فکر کنم کامل تر باشه. با تورنت میتونی فقط وربال رو دانلود کنی (البته به نظرم کوانتت رو بهتر و جامع تر توضیح میده).
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran4iut نمایش پست ها
    سلام.
    این لینک ویدئوهای با حجم 1 گیگ هست.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ok-amp-Video-)
    این لینک هم فکر کنم ویدئوهای تکمیلی باشه. من اینو خودم دانلود نکردم...
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...M*ag*oo*sh-GRE

من خودم با تورنت دانلود کردم و حجم اون 1.4 گیگ هست و فکر کنم کامل تر باشه. با تورنت میتونی فقط وربال رو دانلود کنی (البته به نظرم کوانتت رو بهتر و جامع تر توضیح میده).
    من اون 1 گیگ با 20 ترک رو کامل دانلود کردم ولی اکسترکت می کنم اررور میده :_( مطمانم همه بخشارو درست دانلود کردم ...چرا این جوریه؟! :-(

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)