صفحه 19 از 27 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط SayeRoshan نمایش پست ها
    من اون 1 گیگ با 20 ترک رو کامل دانلود کردم ولی اکسترکت می کنم اررور میده :_( مطمانم همه بخشارو درست دانلود کردم ...چرا این جوریه؟! :-(
    منم مشکل شما را داشتم یکی از دوستان راهنمایی کردن. اول این که باید همه رو با هم سلکت بعد اکستراکت کنید نه جدا جدا و نکته دوم اسم هیچ کدوم رو تغییر نداده باشید یا مثلا دو بار دانلود کرده باشید که اسمش یک -2 اضافه گرفتهباشه در این صورت ارور میده.

سلام
    اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید
    راستش خیلی ترسیدم از این GRE به ویژه وربال!!! چون حفظ کردن لغت خیلی سختمه!! تافل رو تازه دادم (90شدم) و برای GRE نمیدونم از کجا شروع کنم! کلاسای دکتر برزآبادی رو رفتم! نمیدونم همون لغتا کافیه یا باید 1100 و غیره رو هم بخونم؟؟ من برای تافل فقط TPOها رو خوندم!
    هنوز جرات نکردم برای امتحان ثبت نام کنم؛ برنامه ام بود که تا یک ماه دیگه امتحان بدم، اما بعیده که تا اون موقع بتونم آماده بشم! شاید مثلن دو ماه دیگه؟!؟
    میشه بگید که از کجا شروع کنم برای لغت و کلن سوالای وربال (و اگر میشه کوانت)؟ چه منابعی رو بخونم؟

Junior Member Lili111 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط el_hedayati نمایش پست ها
    سلام
    اگر ممکنه من رو راهنمایی کنید
    راستش خیلی ترسیدم از این GRE به ویژه وربال!!! چون حفظ کردن لغت خیلی سختمه!! تافل رو تازه دادم (90شدم) و برای GRE نمیدونم از کجا شروع کنم! کلاسای دکتر برزآبادی رو رفتم! نمیدونم همون لغتا کافیه یا باید 1100 و غیره رو هم بخونم؟؟ من برای تافل فقط TPOها رو خوندم!
    هنوز جرات نکردم برای امتحان ثبت نام کنم؛ برنامه ام بود که تا یک ماه دیگه امتحان بدم، اما بعیده که تا اون موقع بتونم آماده بشم! شاید مثلن دو ماه دیگه؟!؟
    میشه بگید که از کجا شروع کنم برای لغت و کلن سوالای وربال (و اگر میشه کوانت)؟ چه منابعی رو بخونم؟
    من وربال ۱۵۰ شدم، فکر می کنم زبانم تقریبا در سطح شما باشه. (هنوز تافل ندادم که دقیقا بدنم چطوره). بنظرم روی ریدینگ بیشتر کار کنید بهتر از اینه که یه سره لغت حفظ کنید. تو امتحان به من ریدینگ لانگ خورد. معمولا بچه ها کوانت لانگ دارن. در مورد کلاس ها و جزوات دکتر برزآبادی، باید بگم به درد من نخورد. شاید تنها بخش «نسبتا» مفیدش بخش رایتینگش بود.
    راستی یه تکنیکی تو کتاب کرکینگ بود که کلا تو جواب دادن ریدینگ خوبه بنظرم. اونم حذف کردن جواب های غلط هست. یعنی وقتی نمی تونید جواب درست رو شناسایی کنید، جواب های غلط رو حذف کنید. اینجوری یک یا حداکثر دو جواب باقی می مونه که راحتتر می تونید نمره بگیرید. یعنی شانس اینکه درست رو بزنید بالا می برید. کتاب توصیه می کرد، توی کاغذ چرکنویس سریع بنویسید ای، بی، سی، دی... (بدون توضیحاتشون)، بعد هر کدوم که مطمئنید غلط هست رو روش ضربدر بزنید، اونایی که شک دارید رو علامتی شبیه کلاه آ بزارید کنارش. اگه هم چیزی بنظرتون درست اومد دورش دایره بکشید. اینجوری مجبور نمی شید همه گزینه ها رو چند بار بخونید تا تصمیم بگیرید بالاخره کدوم رو انتخاب کنید. در وقت و انرژیتون صرفه جویی میشه و شانس اینکه جواب درست رو بزنید بالاتر میره.
    تکنیک کلی ریدینگ هم هست که «معمولا» جواب های اکستریم، غلط هستند، مثلا اونایی که میگن «فقط»، « حتما»...
    امیدوارم تونسته باشم منظورم رو منتقل کنم و شما و بقیه دوستان نمرات خیلی بالاتر و بهتری بگیرید.
    ویرایش توسط Lili111 : November 8th, 2015 در ساعت 03:11 PM دلیل: اضافه کردن تکنیک های ریدینگ

liliعزیز ممنونم از پاسخت
    میشه بگی به ترتیب از چه کتابهایی بخونم (vocab, verbal, coant)

سلام دوستان
    لطفآ راهنمای کنید من خیلی گیج شدم من کتابهای ۱۱۰۰ را کامل ، ۳۰۰ تا از ۸۰۰ بارونس و ۴۰۰ اسسنتیال را خوندم ولی هنوز که تست های ماگوش را میزنم بازم لغات برام جدیدن و نمی تونم جواب بدم نمیدونم تستها سخت هستند یا من هنوز لغات نمیدونم .
    کلا برای تمرین وربال باید چی کار کرد ؟ این تستهای ماگوش یا غیره شبیهه امتحان هست یا کلا برای تمرین درک مطلب؟

لطفآ راهنماییم کنید که بازم لغات بخونم یا کار دیگه بکنم کلا ۱ ماه هم وقت دارم.

ممنووننننن

Banned
    رشته و دانشگاه
    UMass Amherst

سلام دوستان.
    به نظرتون بعد زدن تست های ای تی اس ریزنینگ و کتاب کلی ای تی اس، بهتره دوباره همون ها رو مرور کنم، یا تست های جدید پرکتیس بوک های ای تی اس را بزنم؟
    چهار روز دیگه امتحان دارم و اگه میشه لطفا زود جواب بدین.
    بسیار ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط alidio نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    به نظرتون بعد زدن تست های ای تی اس ریزنینگ و کتاب کلی ای تی اس، بهتره دوباره همون ها رو مرور کنم، یا تست های جدید پرکتیس بوک های ای تی اس را بزنم؟
    چهار روز دیگه امتحان دارم و اگه میشه لطفا زود جواب بدین.
    بسیار ممنونم
    اگر هدفتون بالای ۱۶۰ نیست این نظر منه:

بهتره روزهای اخر یکم ریلکس بشید و از حجم خوندنتون کم کنید. می تونید کلماتی که تا الان خوندین رو مرور کنید. هرچقدر که ریلکس تر باشید نتیجتون بهتر میشه.
    من ۱۰ روز اخر (شاید یک مقدار هم زیاد بنظر برسه) بیشتر سوال ریاضی حل کردم و کلمات رو مرور می کردم

جدا ازین بهتره استراتژی تون رو تعیین کنید برای پاسخ به سوالات.

من متن لانگ و سوالاتی که سه تا جای خالی داره رو شانسی میزدم. بعضی متن هایی که دو یا سه سوال داره رو میشه جواب داد و سوالاتی که یک جای خالی داره.

یعنی اول سوالاتی که یک جای خالی داشتن رو میزدم بعد متنهای کوتاه که یک سوال دارن بعد دو سه سوالی ها و بعدش اون هایی که گفتم رو شانسی میزدم.

در دو سه دقیقه مانده اون سوالاتی رو که مارک کرده بودم رو یک نگاهی انداختم.

درنهایت بنظر من خوندن بیشتر ازین فقط استرس رو زیاد میکنه.
    مباد ان که گدا معتبر شود. که شد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

من 27 اکتبر امتحان دادم و وربال 152 شدم (تست های پاورپرپ رو 154 به بالا شدم و چند روز مونده به امتحان از خوش شانسی مسمومیت شدید گرفتم که تا خود جلسه بیچاره ام کرد!). بچه ها واقعا وربال بالای 150 آوردن شاخ غول شکستن نیست. من مفید یک ماه خوندم (همزمان دانشگاه و پروژه هم داشتم).به توصیه ی دوستان 800 و 1100 و advantage رو شروع کردم ولی خوب از زمان کمی که داشتم معلوم بود راه به جایی نمی برم برای همین نشستم گلچین لغات تکراری در GRE مگوش رو خوندم (که البته اون هم نصفه نیمه موند).به نظر من چیزی که وربال منو نجات داد فوکوس روی ریدینگ ها و البته تخصصم در ریشه یابی کلمه ها بود (یعنی از روی یک قسمت کلمه که برام آشنا بود معنی اش رو حدس میزدم و به طرز معجزه آسایی اکثر مواقع درست در میومد ).سر جلسه هم بسیار مدیرت زمان داشتم طوری که وقت کنم و برگردم یک دور از اول سوال های علامت زده و اگر شد حتی علامت نزده ها رو چک کنم (که واقعا سر سوالای ریدینگ نجاتم داد).
    به طور خلاصه به کسانی که وقت کمی دارند و بیس زبانی خیلی ضعیفی هم ندارند توصیه می کنم به جای حفظ چند صد تا لغت که تو ذهنتونم نمی مونه اول روی time management کار کنید که وقت کنید حسابی روی ریدینگ ها کار کنید (من یادمه یکی از ریدینگ های سر جلسه ام که خیلی طولانی بود رو مجبور شدم دو بار کامل از اول تا آخر بخونم تا اصلا بفهمم راجع به چیه و آخرشم وقت اضافه آوردم!).بعد هم روی سرعت تست زنی و "سیاست تست زنی" کار کنید. من یک بار که از روی جمله ی سوال می خوندم نمی فهمیدم، گزینه شانسی میزدم و میرفتم بعدی و اگر وقت اضافه می آوردم بر می گشتم.
    اما دوستانی که وقت کافی دارند (که بعید میدونم الان کسی وقت کافی داشته باشه) حتما 1100 (نه 800!) و verbal advantage و آخر سر مگوش رو (که دوره ای میشه از 1100 و وربال براشون) بخونن و اگر خوب مستر بشن بالای 150 که خوبه شما روی 165 به بال حساب کنید!

سلام
    کتابهایی مثل 1100 و... برای هر لغت چندتا هم معنی ارائه میدن
    دونستن اونا چقدر مهمه در مقایسه با معنی کلمه؟
    ایاارزش داره مثلا 1100 و تمام مترادفهاشو حفظ کنم ولی نرسم 800 و کامل بخونم؟
    کتابهای 1100 و وربال ادونتج چند درصد لغتهای امتحانو پوشش میده و اولویت بعدی بعد از این دوتا کتاب چی هست؟
    خیلی ممنون

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

سلام. من کلمات 1100 و وربال و اسمارت و 800 و همچنین تعداد 500 کلمه از 3500 را خوندم و می خوام واسه بخش های TC و SE تست بزنم. واسه نمره 160 هم هدف گذاری کردم و 9 ماه تا امتحانم وقت دارم. روزی 2-3 ساعت می خوام واسه این قسمت تست بزنم. سوالم اینه که چه منابعی را تست بزنم و به چه ترتیبی؟ مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)