صفحه 2 از 27 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Member AmirCS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Stanford

پیش فرض نکاتی برای گرفتن نمره وربال بالای ۷۰۰

Hi AmirCS,

I described my preparation method for my GRE exam in the testmagic forum. You can read it here http:
    It comes down too doing the entire BigBook and Memorizing the 5000 or so words that I mentioned in the above link.
    I wish you good luck buddy

best,
    Ardi
    When you first dont succeed, google- google again
    AmirCS

Junior Member

با 1100 شروع کنین بعدش هم black bible رو حتما بخونین من 7 ماه وقت گذاشتم و تاثیر داشت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 400 گرفتن، لطفا جواب بدهند!

نقل قول نوشته اصلی توسط mina_sedaghatir نمایش پست ها
    sallam
    kasii , ebook e hichkodoom az in ketabhayee ke goftin ro dare ? 1100 words ya Barron
    man nemoonehaye ke to khode site e GRE baraye Prepration gozashte bood ro DL kardam.. oona kafi khahad bood ya ghazie kheily jeddy tare????
    سلام

من 1100 یه فایل excel و برای gre verbal barrons یه برنامه واسه موبایل دارم. ebook این دو تا رو ندیدم. اکه شما پیدا کردید به ما هم خبر بدید.

این کتاب GRE Barron's که کلاً 800 تا لغت داره، خوبه؟ بخونم؟ منظورتون از کتاب GRE BARON's همین کتابه؟

با سلام خدمت همه دوستان
    احتیاج به یک راهنمایی دارم.‏
    من الان 8 دوره تست ‏big book ‎‏ رو زدم و میانگین نمره ام 530 هستش. هدفم اینکه بالاتر ببرمش. بزرگترین مشکل من بخش ‏reading‏ هست. از 11 تا تست حدود 5 تا رو درست می زنم. آخرین تستی که می زنم طبق دستورالعمل بارونز ریدینگ هستش ‏و همیشه من وقت کم می رام. 12 دقیقه معمولا وقت دارم برای 2 تاش. وقتی میام سر فرصت متن ها رو می خونم هیچ مشکلی ‏ندارم ولی تو اون وقت کم دچار مشکل می شم. یه راهی بذارید جلوی پای من. چه طوری می تونم وقت ام رو بهتر ذخیره کنم ‏برای آخر کار. اگه این مشکل ام رفع شه تقریبا 10 تا سوال رو بیشتر جواب می دم. حدود 80-90 نمره می یاد روی نمره. ‏

من هم همین سوال رو دارم که فرضا اگه بیگ بوک رو بالای 400 بزنیم تو امتحان هم همین نمره رو می شه آورد یا نه؟ یه سوال دیگه بیگ بوک چه قدر به امتحان های اخیر نزدیکه. آسون تره یا سختره؟(مخصوصا دوستانی که تجربه امتحان دارن لطفا جواب بدن)

با تشکر

First of all thank you for your great contribution.I have a satisfactory background in English and I have already studied 1100 book.I am preparing myself to apply for the academic year 2010-2011.which means I have two GRE exams ahead of me. The one in February2010 and November2010.I don't know in which one I should participate. I wonder if I can take part in both and report the best to the university like TOEFL exam
    Thanks for your time and help in advance.

اگر سطح لغت خوبی ندارید ابتدا سعی کنید با لغات ساده تر شروع کنید. بهتر است در شروع از کتاب 504 شروع کنید. بعد شروع کنید essential words for toefl را تمرین کنید. بعد از آن essential words for the GRE را بخوانید (برای کسانی که می خواهند بالای 400 بگیرند اکیداً توصیه می شود). بعد از آن big book را شروع کنید به زدن و لغاتی که بلد نیستید را یاداشت کنید و تمرین کنید. به این مطلب توجه شود که 70 درصد لغات در GRE تکراری هستند و تمرین کردن امتحانات گذشته خیلی در نمره تاثیر دارد. راستی یک نرم افزار به اسم vocaboly هست که برای یادگیری لغت در هر سطحی خیلی مناسب است. نرم افزار های دیگری هم برای یادگیر لغت وجود دارند مثل cuecard که می تواند کمک کننده باشد.

Senior Member sara123 آواتار ها

من میخواستم بدونم اگه ورد لیست های بارونز را بخونم دیگه نیازی به 1100 هست یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه واسه بهتر به خاطر موندن لغت های بارونز کسی تمرین سراغ داره؟

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    من میخواستم بدونم اگه ورد لیست های بارونز را بخونم دیگه نیازی به 1100 هست یا نه؟
    یه سوال دیگه اینکه واسه بهتر به خاطر موندن لغت های بارونز کسی تمرین سراغ داره؟
    بعضي لغتاش مشترك هست ولي نه همه. پيشنهاد ميكنم 1100 رو حتما بخونيد. براي من حدود 50، 60 نمره تاثير داشت!
    پاسخ سوال دوم: بهترين راه (و به نظر من تنها راه) در بلند مدت (چند ماه)، فلش كارت (لايتنر) هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)