صفحه 20 از 27 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. من کلمات 1100 و وربال و اسمارت و 800 و همچنین تعداد 500 کلمه از 3500 را خوندم و می خوام واسه بخش های TC و SE تست بزنم. واسه نمره 160 هم هدف گذاری کردم و 9 ماه تا امتحانم وقت دارم. روزی 2-3 ساعت می خوام واسه این قسمت تست بزنم. سوالم اینه که چه منابعی را تست بزنم و به چه ترتیبی؟ مرسی
    سلام.
    پشنهاد من مگوش (ویدیوها و سؤالات) است. منابع خود ETS (آفیشال گاید و ریزنینگ) هم که واجب اند. غیر از این ها من فقط سؤالات یک تا هفت بیگ بوک ها و اکچوال ست ها را زده بودم. نوع سؤالات این منبع آخر (جز در مورد سؤالات Single Text Completion) با سؤالات امتحان ریوایزد متفاوت است. اما با مطالعه ی آفیشال گاید می فهمید که درست بعضی از همین سؤالات به صورت دست کاری شده به عنوان نمونه برای امتحان ریوایزد آورده شده اند. این فایده را هم دارند که شما را با برخی لغات مفید و نوعی منطق مناسب برای تحلیل سؤالات لغت محور آشنا می کنند. علاوه بر مطالعه ی این منابع لازم دارید دایره ی لغات تان را وسعت ببخشید.

موفق باشید.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

سلام
    کتابهایی مثل 1100 و... برای هر لغت چندتا هم معنی ارائه میدن
    دونستن اونا چقدر مهمه در مقایسه با معنی کلمه؟
    ایاارزش داره مثلا 1100 و تمام مترادفهاشو حفظ کنم ولی نرسم 800 و کامل بخونم؟
    کتابهای 1100 و وربال ادونتج چند درصد لغتهای امتحانو پوشش میده و اولویت بعدی بعد از این دوتا کتاب چی هست؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    سلام
    کتابهای 1100 و وربال ادونتج چند درصد لغتهای امتحانو پوشش میده و اولویت بعدی بعد از این دوتا کتاب چی هست؟
    خیلی ممنون
    به نظر من دونستن کامل 1100 شما رو کاملا از 800 بی نیاز میکنه. من اول 800 رو شروع کردم و بعد از مدتی که 1100 رو هم شروع کردم متوجه لغت مشترک بسیاری که داشتند شدم.این شد که 800 رو کلا گذاشتم کنار (گو اینکه مجبور شدم 1100 رو هم نصفه رها کنم به خاطر کمبود وقت). اما مهم تر از این دو تا برای من مجموعه ی لغات مگوش بود.با وقت کم یک ماهه ای که من داشتم ، این فلش کارت ها واقعا نمره من رو نجات داد. خیلی دوست داشتم که وربال ادونتج رو هم برسم تموم کنم (چون اگرچه لغت تکراری داشت ولی طرز بیان کتاب باعث میشد واقعا مترادف ها تو ذهنم با دو بار خوندن حک بشه) ولی خوب وقت نداشتم.
    به طور خلاصه به نظر من اولویت (به خصوص برای کسانی که مشکل وقت دارند) به ترتیب هست: مگوش، وربال ، 1100، لغت نا آشنای تست های خود ets،و دیگه اگر خییییلی وقت داشتید و حوصله اضافه 800.
    راستی مترادف ها هم به نظرم خیلی خیلی خوبه دونستنشون ولی اگر وقت ندارید بیخود استرس نگیرید رو مترادف ها.معنی ها هم به اندازه کافی کارتون رو راه می اندازه.
    موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط etien نمایش پست ها
    به نظر من دونستن کامل 1100 شما رو کاملا از 800 بی نیاز میکنه. من اول 800 رو شروع کردم و بعد از مدتی که 1100 رو هم شروع کردم متوجه لغت مشترک بسیاری که داشتند شدم.این شد که 800 رو کلا گذاشتم کنار (گو اینکه مجبور شدم 1100 رو هم نصفه رها کنم به خاطر کمبود وقت). اما مهم تر از این دو تا برای من مجموعه ی لغات مگوش بود.با وقت کم یک ماهه ای که من داشتم ، این فلش کارت ها واقعا نمره من رو نجات داد. خیلی دوست داشتم که وربال ادونتج رو هم برسم تموم کنم (چون اگرچه لغت تکراری داشت ولی طرز بیان کتاب باعث میشد واقعا مترادف ها تو ذهنم با دو بار خوندن حک بشه) ولی خوب وقت نداشتم.
    به طور خلاصه به نظر من اولویت (به خصوص برای کسانی که مشکل وقت دارند) به ترتیب هست: مگوش، وربال ، 1100، لغت نا آشنای تست های خود ets،و دیگه اگر خییییلی وقت داشتید و حوصله اضافه 800.
    راستی مترادف ها هم به نظرم خیلی خیلی خوبه دونستنشون ولی اگر وقت ندارید بیخود استرس نگیرید رو مترادف ها.معنی ها هم به اندازه کافی کارتون رو راه می اندازه.
    موفق باشید.
    هشتصد بارونز نهایتا 200 تا لغت مشترک با 1100 داره. اونقدر مشترکاتشون زیاد نیست که بخوایم ازش چشم پوشی کنیم. 800 بارونز لغاتی داره که شما به کرات در ریدینگ های بیگ بوک باهاشون مواجه میشید. در کنار 1100، 800 بارونز کتاب مفیدی میتونه باشه (البته با نظر شخص خواننده). صرفا به دلیل مشترکاتش با سایر کتابها نمیشه ارزشش را کم دونست.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ienjf2 نمایش پست ها
    هشتصد بارونز نهایتا 200 تا لغت مشترک با 1100 داره. اونقدر مشترکاتشون زیاد نیست که بخوایم ازش چشم پوشی کنیم. 800 بارونز لغاتی داره که شما به کرات در ریدینگ های بیگ بوک باهاشون مواجه میشید. در کنار 1100، 800 بارونز کتاب مفیدی میتونه باشه (البته با نظر شخص خواننده). صرفا به دلیل مشترکاتش با سایر کتابها نمیشه ارزشش را کم دونست.
    از اونجا که من 800 رو کامل طی نکردم و تجربه من فقط تا حرف f این کتاب هست، امکان داره که حق با شما باشه. اما من زمانی واقعا دست از 800 کشیدم که دیدم حتی توی سایت مگوش هم تعریف چندانی از این کتاب نمیشه و بسیار 1100 رو بر 800 ارجح دونسته بودند. ولی خوب گفتم، اگر کسی تایم و حوصله کافی بعد از 1100و مگوش و وربال رو داره، 800 هم می تونه مفید باشه.بالاخره لغت بیشتر بدونی ضرر که نمی کنی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر - صنعتی شریف

سلام. من دو هفته پیش امتحان دادم و شدم 152.
    من کلا فقط 100 تا از 1100 کلمه رو خوندم و حفظ کردم. بقیه کلمه ها رو اصلا نرسیدم بخونم. بنابراین سوالای کلمه رو تقریبا هیچی سر در نیاوردم و فقط وقتمو گذاشتم روی ریدینگ ها و جواب دادم.
    من خیلی عجله ای بود کارم و کلا 5 روز برای ریدینگ تمرین کردم (با تمرین های magoosh). سر جلسه ریدینگ ها خیلی تخیلی و پیچیده بودن ولی سعی کردم بهترین گزینه رو بزنم.

امیدوارم این تجربه برای کسایی که فرصت حفظ کردن کلمه ندارن مفید بوده باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط sina_jafari200 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی ممنون
    سلام.
    بعید می دانم کسی خارج از خود ETS بتواند در این مورد به شما پاسخ قابل قبولی بدهد. لازمه ی پاسخ به سؤال شما دانستن فرکانس تکرار لغات متخلف در امتحانات ETS و مقایسه ی آن ها با محتویات منابع مختلف است. پاسخی که افراد مختلف از روی حدس و گمان به شما بدهند هم قابل اطمینان نیست. اولن به این دلیل که پیشینه ی دانش لغت افراد مختلف با هم متفاوت است و دومن به این دلیل که هر کس تنها در یک یا دو آزمون از انبوه آزمون هایی که ETS طراحی کرده است شرکت می کند.
    من الان به یاد ندارم مترادف های 1100 کلماتی از چه سطح هستند. اما می دانم که خواندن Word Groupها برای GRE مفید است. اگر وقت محدودی دارید، برای این که به انتخاب مناسب تری برسید می توانید در میانه ی راه "خودتان" به سراغ منابع ETS بروید و ببینید لغاتی را که ناآشنا به نظر می رسند، بیش تر در کدام منبع می توانید بیابید.
    در یادگیری لغات جدید یک Rule of Thumb وجود دارد که می گوید: (به خصوص هننگام مطالعه ی کتاب لغات مورد نیاز برای یک منظور مشخص که توسط یک ناشر خاص منشتر شده اند) از منابع خلاصه تر شروع کنید و به تدریج منابع مفصل تر را انتخاب کنید. از آن جا که منابع مختلف با یکدیگر هم پوشانی دارند، این کار باعث می شود بار سبک تری به ذهن تحمیل شود. وقتی شما لغات یک منبع خلاصه تر را مطالعه کردید، هنگام مطالعه ی منبع مفصل تر با تعداد کم تری لغت جدید مواجه می شود و این فرصت را هم پیدا می کنید که لغاتی را که پیش تر آموخته اید مرور کنید.
    در پست های قبلی به دفعات گفته ام که من مطالعه ی GRE را در حالی شروع کردم که دایره لغات وسیعی داشتم و به ندرت به لغت جدیدی برمی خوردم. برای من در چنان شرایطی لیست لغات انتهای Barrons Verbal Workbook منبع مناسبی بود که البته لیست مفصلی است و احتمالن مناسب شما نیست.
    نکته ی دیگری به ذهنم نمی رسد.

موفق باشید.
    دوستان عزیز، اگر سؤالی در مورد GRE دارید که مایل هستید من به آن پاسخ دهم، لطفن سؤال را در مرتبط ترین تاپیک مطرح نمایید و "تنها" لینک آن را برای من به صورت پیام خصوصی بفرستید. از مطرح کردن سؤال به شکل خصوصی خودداری کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hadianh نمایش پست ها
    سلام. من دو هفته پیش امتحان دادم و شدم 152.
    من کلا فقط 100 تا از 1100 کلمه رو خوندم و حفظ کردم. بقیه کلمه ها رو اصلا نرسیدم بخونم. بنابراین سوالای کلمه رو تقریبا هیچی سر در نیاوردم و فقط وقتمو گذاشتم روی ریدینگ ها و جواب دادم.
    من خیلی عجله ای بود کارم و کلا 5 روز برای ریدینگ تمرین کردم (با تمرین های magoosh). سر جلسه ریدینگ ها خیلی تخیلی و پیچیده بودن ولی سعی کردم بهترین گزینه رو بزنم.

امیدوارم این تجربه برای کسایی که فرصت حفظ کردن کلمه ندارن مفید بوده باشه.
    وربال بالای 150 شدن کار غیرممکن نیست اما اینجوری هم که این دوستمون توصیف میکنن نیست. نیازمند یک برنامه هوشمندانه است. به زودی مطلبی در این مورد در بخش تجربیات خواهم گذاشت. دوستانی که عجله دارن میتونن پست های Micheal82، Haley و SirM2Xرا بخونن که تجربیاتشون را از بخش وربال و کوانت گذاشتن و واقعا مفید هستن.
    Where there is a WILL, there is a WAY

لطفا قوانین فروم را مطالعه فرمایید.

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

سلام دوستان
    من دو هفته دیگه امتحان دارم و سطح زبانم هم بد نیست تافل 100 ریدینگ 26. 1100 رو تموم کردم و دارم وربال ادونتج گوش میدم به همراه لغاتی که از بیگ بوک و منابع ets درآوردم. از منابع ets تا الان off guide رو تموم کردم به غیر از آزمونهای آخرش و همینطور etc verbal practice questions رو هم دو روز دیگه تموم میکنم. از بیگ بوک هم تا الان فقط 4 تا از 27 تا رو زدم. برای کوانت مرور سوالهای زده شده بخصوص اونهایی که اشتباه زده شده خیلی مفید و اصلا واجبه . حالا میخوام بدونم در مورد وربال هم این قضیه صدق میکنه؟ یعنی برگردم دوباره تستهای ets رو بزنم یا نه برم سراغ منبع جدید؟ اگه جوابتون منبع جدیده لطفا بگین کدوم منبع. 500 سوال مگوش خوبه؟ البته میخوام هر چند تا بیگ بوک دیگه که رسیدم رو بزنم. کلا لطفا یه راهنمایی در مورد این روزهای آخر میخواستم که بدونم بهترین استراتژی چی میتونه باشه.
    ممنون
    نسبت سطح بال زنبور به بدن او بسیار کم است. با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .
    Hope is the only thing stronger than fear

از پاسخگویی به پیامهای خصوصی معذور نیستم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ni1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دو هفته دیگه امتحان دارم و سطح زبانم هم بد نیست تافل 100 ریدینگ 26. 1100 رو تموم کردم و دارم وربال ادونتج گوش میدم به همراه لغاتی که از بیگ بوک و منابع ets درآوردم. از منابع ets تا الان off guide رو تموم کردم به غیر از آزمونهای آخرش و همینطور etc verbal practice questions رو هم دو روز دیگه تموم میکنم. از بیگ بوک هم تا الان فقط 4 تا از 27 تا رو زدم. برای کوانت مرور سوالهای زده شده بخصوص اونهایی که اشتباه زده شده خیلی مفید و اصلا واجبه . حالا میخوام بدونم در مورد وربال هم این قضیه صدق میکنه؟ یعنی برگردم دوباره تستهای ets رو بزنم یا نه برم سراغ منبع جدید؟ اگه جوابتون منبع جدیده لطفا بگین کدوم منبع. 500 سوال مگوش خوبه؟ البته میخوام هر چند تا بیگ بوک دیگه که رسیدم رو بزنم. کلا لطفا یه راهنمایی در مورد این روزهای آخر میخواستم که بدونم بهترین استراتژی چی میتونه باشه.
    ممنون
    به نظر من اینکه تو دو هفته برای وربال فقط سوالاتی که اشتباه زدید رو کار کنید، کفایت نمیکنه.

من باشم (همون طور که خودتون هم اشاره کردید) ریدینگ بیگ بوک و سوالات مگوش رو هم کار میکنم
    و خودم اگه به عقب برمیگشتم سوالات ریدینگ مگوش رو نمیزدم و وقت بیشتری رو بیگ بوک میذاشتم.
    ویرایش توسط haley : November 22nd, 2015 در ساعت 06:59 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)