صفحه 21 از 27 نخستنخست ... 1112131415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

نقل قول نوشته اصلی توسط maryfarahani نمایش پست ها
    سلام.
    پشنهاد من مگوش (ویدیوها و سؤالات) است. منابع خود ETS (آفیشال گاید و ریزنینگ) هم که واجب اند. غیر از این ها من فقط سؤالات یک تا هفت بیگ بوک ها و اکچوال ست ها را زده بودم. نوع سؤالات این منبع آخر (جز در مورد سؤالات Single Text Completion) با سؤالات امتحان ریوایزد متفاوت است. اما با مطالعه ی آفیشال گاید می فهمید که درست بعضی از همین سؤالات به صورت دست کاری شده به عنوان نمونه برای امتحان ریوایزد آورده شده اند. این فایده را هم دارند که شما را با برخی لغات مفید و نوعی منطق مناسب برای تحلیل سؤالات لغت محور آشنا می کنند. علاوه بر مطالعه ی این منابع لازم دارید دایره ی لغات تان را وسعت ببخشید.
    موفق باشید.
    مرسی. ببخشید این سوالات مگوش که میگین از کجا گیر بیارم؟ این ریزنینگ ETS هم نمی دونم از کجا گیر میاد. راهنمایی لطفا. مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    مرسی. ببخشید این سوالات مگوش که میگین از کجا گیر بیارم؟ این ریزنینگ ETS هم نمی دونم از کجا گیر میاد. راهنمایی لطفا. مرسی
    مگوش
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...tice-Questions

ریزنینگ ets برای وربال
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...tice-Questions

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام من برای Verbal:
    1-اول جزوه های برزآبادی رو کامل خیلیی همه ی جزییاتشو خوندم یعنی تمام کلمات جزوه Vocab و ریدینگ + کلمات تمریناش و تست هاشو Review ها و خلاصه هرچی بود بیشتر وقتمو گذاشتم برای این جزوه بعد کلمه هاشم همه رو وارد انکی( anki) میکردم و هر روز دوره اینجوری همه کلمه های این جزوه رو کامل یادم موند ( خیلی تاثیر داشت چون من حافظم بده )

2- نزدیکای امتحان شروع کردم کلمات مگوش رو با فلش کارتا رو گوشی خوندم ولی زیاد نرسیدم همشون رو بخونم یه اپلیکیشن دیگه هم داره مگوش که حالت مسابقه ای داره خیلی جذاب میکنه درس خوندنو که من دیر باهاش آشنا شدم. کلا کلمات مگوش خیلی خوبن !

3- در کنار اونا ریدینگ را با ریدینگ های big book تمرین میکردم. من خیلی اصرار داشتم همشونو بزننم اما نرسیدم . به نظرم اگه نصفشونم بزنید ولی با هدف باشه و درست ازش استفاده کنید خیلی ی ی ی تاثیری
    خوبی میزاره تا اینکه فقط بخواید همشو بزنید.حتماااا تو زمان بزنید که خیلی براتون تاثیر گزار باشه ! من اول شروع کردم وقت خیلی کم میوردم اما کم کم زمانم عالی شد جوری که سر امتحان وقت اضافه اوردم سعی کنید ریدینگ های طولانی رو بزارید اخر وقت اضافه اوردید بزنید. ریدینگ های طولانی دو تا سوال آسون دارن دو تا سخت اگه وقت کم داشتید و آخر کار یکم زمان براتون موند که سوالای ریدینگ طولانیو جواب بدید حواستون باشه اون دو تا آسونا رو اول جواب بدید. اونا که خیلی ریز شدن تو جزییاتو جواب ندید!

4- اون سوالای منطقی که خیلی کوتاهن رو سعی کنید خوب یاد بگیرید چون زمان کمی میبرن و کلمات سختم ندارن واسه همین اگه تمرینشون کنید راحت درست میزنید و کلی رو نمرتون تاثیر داره! برای تمرین هم می تونید از منهتن یا سوالای جزوه برزآبادی و همینطور سایتشون استفاده کنید.

5- در آخر هم تست های کلی میتونه خیلی مفید باشه هم برای جمع بندی هم زمان بندی . برای اینکار من سه تا تست آخر کتاب ETS رو زدم و همین طور از یه سایت چینی بود که عالی ی ی ی ی ی ی بود کلی تست تو محیط جی ار ای داشت و خیلییی بم کمک کرد. پاور تست هم دو تاشو بزنید. هرچند که نمره من تو دومیش خیلی کم شد 12 نمره امتحانم بیشتر شد. اگه نمرتون بالا نشد هم خودتون رو ناراحت نکنید چون امتحانتونو خیلی بهتر می دید

*** اگر هم وقت داشتید VERY HARD MAGOOSH هم خوبه خیلی ولی واقعا کلماتش سختن بعضیاشون و امتحان به نظرم راحت تره!
    *** یه نکته مهم دیگه هم اینکه اگه ست اول رو خوب ندادید اصلااااا نا امید نشید چون ست بعدی خیلی آسون میشه و حتی اگه اولیو افتضاحم داده باشید بازم با تمرکز رو بخش دوم حتما میتونید نمره ی خیلی خوبی بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

http://gre.kaomanfen.com

این آدرس سایته چینیه هست که گفتم یکی تو خصوصی پرسیده بود صندوق پیام هاش پر بود اینجا گذاشتم بقیه هم ببینند اگه به دردشون میخوره.

فکر کنم با ***** شکن فقط باز شه.

Junior Member navidr آواتار ها

من وربال ۱۵۹ شدم و این ها رو خوندم

کلمه که در حد جزوه برزابادی

۳۸ تا ازمون سال های قبل این ازمون که تو این فروم هست حتی یکی از متن های ما از اون تکراری درومد . (همون هایی که به صورت ۱-۱ ۱-۲ اینا هست )

Official GRE verbal reasoning practice question

Official GRE revised general test

Manhattan prep ( متن هاش رو بخونید)

The Official Guide for GMAT® ( قسمت critical reasoning(

امیدوارم تجربم به بقیه کمک کرده باشه

سلام ، من هفته ی پیش 23 آذر 94 امتحان دادم و وربال 158 شدم
    یک ماه خوندم و به نظرم کاملا گرفتنِ این نمره شدنیه
    اول لغات مگوش رو کامل خوندم که هزار تاست و وقتی تقریبا نصفش رو بلد بودم رفتم سراغ تست زدن ، تمامِ تست های کتاب های ETS رو زدم و لغت هاش رو در آوردم ، بعد رفتم سراغ ده سری نمونه تست کاپلان و اونا رو هم همه اش رو زدم و لغت ها رو در آوردم . تقریبا لغتِ جدید سر امتحان ندیدم و چون وربال لانگ خوردم یکم آخرش چشم درد شده بودم و ریدینگ ها رو خوب و دقیق نمیتونستم بخونم وگرنه بالاتر هم ممکن بود کاملا !
    کلا تست زدن خیلیییییییییییییی مهمه ، خیلی !! به خصوص منابع ets

Member mrtt66 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Florida state university

سلام دوستان بنده دو بار امتحان دادم و بار اول 141 وربال در تاریخ 1 دسامبر و بار دوم 152 در تاریخ 6 ژانویه. این پیغامم برای اونایی هست که سطح زبان متوسطی دارن و میخوان از وقت شاید کمی که دارن بیشترین استفاده رو کنن. من تو این یک ماه تنها لغات وربال ادونتیج رو به صورت کامل گوش کردم و لغاتشو خوندم اینم بگم شاید من حافظه شنیداریم بهتر از حافظه بینایی باشه باید ببینید از چه روشی لغاتو بهتر یاد میگیرید. ریدینگ هم فقط منابع ets و یک فایل از تست های مگوش بود رو خوندم. من واقعا خیلی روی این وربال حساب باز نکرده بودم و سر جلسه هم به نظرم سوالاش سختر از منابع خود ets بود اما خوشبختانه با روش حذف گزینه تونستم این نمره که شاید برای خیلیا زیادم به بالا نباشه رو گرفتم. اینرو هم بگم که من سوالات دو و سه قسمتی رو همیشه میذاشتم بعد از ریدینگ و تست های دو گزینه ای لغات هم معنی میزدم. در کل نمره خوب گرفتن واقعا به اعتماد به نفس البته نه کاذبش و تمرکز سر جلسه برمیگرده. امیدوارم که این تجربه برای دوستان مفید بوده باشه.

Junior Member

سلام
    بنده 1 الی 2 ماه دیگه آزمون دارم
    سطح زبانم خوب هست و ریدینگ ایلتس 8.5 شدم چند وقت پیش
    این کتابا را تا الان برای لغت خواندم : 504، essential Toefl, کتاب 1100، کتاب وربال ادونتیج، 300 تا لغت پر تکرار essential GRE
    حالا میخوام شروع کنم به تست زدن، صفحات این سایت رو چک میکردم یه مقدار گیج شدم، ولی به نتایج زیر رسیدم
    در کل به نظرتون به این ترتیب بخونم مناسب هست تو این مدت زمان:
    اول کتاب ets official رو بخونم، در ادامه اش برم تستای بیگ بوک بزنم و در نهایت هم ets reasoning کار کنم.
    به نظرتون این مقدار برای حداقل 150 کفایت میکنه؟ و اینکه به نظرتون این منابع به اندازه کافی مناسب هستن یا من کتابای دیگه رو جایگزین کنم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه این پاور پرپ که تو این سایت میگن منظور همون یک تستی هست که مجانی تو سایت ets موجود هست یا بقیه ی تستاش رو میشه از جایی گیر آورد؟
    با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط jajass نمایش پست ها
    سلام
    بنده 1 الی 2 ماه دیگه آزمون دارم
    سطح زبانم خوب هست و ریدینگ ایلتس 8.5 شدم چند وقت پیش
    این کتابا را تا الان برای لغت خواندم : 504، essential Toefl, کتاب 1100، کتاب وربال ادونتیج، 300 تا لغت پر تکرار essential GRE
    حالا میخوام شروع کنم به تست زدن، صفحات این سایت رو چک میکردم یه مقدار گیج شدم، ولی به نتایج زیر رسیدم
    در کل به نظرتون به این ترتیب بخونم مناسب هست تو این مدت زمان:
    اول کتاب ets official رو بخونم، در ادامه اش برم تستای بیگ بوک بزنم و در نهایت هم ets reasoning کار کنم.
    به نظرتون این مقدار برای حداقل 150 کفایت میکنه؟ و اینکه به نظرتون این منابع به اندازه کافی مناسب هستن یا من کتابای دیگه رو جایگزین کنم؟
    یه سوال دیگه هم داشتم اینکه این پاور پرپ که تو این سایت میگن منظور همون یک تستی هست که مجانی تو سایت ets موجود هست یا بقیه ی تستاش رو میشه از جایی گیر آورد؟
    با تشکر فراوان
    بله این ها را بخوانید راحت 150 را می اورید. پاور پرپ شبیه آزمون واقعی هست. دو تا آزمون واقعی که روی خود سایت ای تی اس هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Operations Research, University of Tehran

من حدود یک ماه و نیم پیش GRE دادم و وربال 156 شدم
    به نظر من برای موفقیت تو وربال توانایی درک مطلب از دایره لغات مهم تره. من خودم بیشترین وقت رو روی کتاب ETS گذاشتم که خیلی عالیه و میتونید از کتابخونه دانلودش کنید( تقریبا دوبار کامل خوندمش). برای لغت هم بیشتر از همه روی وربال ادونتیج کار کردم و بعد از اون لغت های برزآبادی و هزار لغت مگوش رو هم نصفه نیمه خوندم. به نظرم اگه این سه تا منبع رو کامل بخونید( که البته همپوشی زیادی با هم دارن) دیگه نیازی نیست نگران لغت باشید. فقط سعی کنید تا جایی که میتونید متون آکادمیک رو بخونید که توانایی درک مطلبتون بالاتر بره.
    پاورپرپ هم که دوستان بارها اشاره کردند. واقعا میتونه خیلی کمک کنه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)