صفحه 24 از 27 نخستنخست ... 1415161718192021222324252627 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

با سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم من میخام برا حدود چهل روز دیگه امتحان بدم دوستانی که وربال نمره بالایی گرفتن می تونن کمکم کنن چه منابعی بخونم که بتونم نمره 160 رو بگیرم تو وربال ضمن اینکه بخش کوانتم خوبه و تمام تستایی که میزنم 170 میشم ممنون میشم زود جواب بدین

Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس آی تی

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز یه سوال داشتم من میخام برا حدود چهل روز دیگه امتحان بدم دوستانی که وربال نمره بالایی گرفتن می تونن کمکم کنن چه منابعی بخونم که بتونم نمره 160 رو بگیرم تو وربال ضمن اینکه بخش کوانتم خوبه و تمام تستایی که میزنم 170 میشم ممنون میشم زود جواب بدین
    شما جایی توی فروم گفته بودی که آیلتس 6.5 داری. بعدش می خوای وربال را توی 40 روز 160 بگیری بعیده. توی یه سال هم نمی تونی این نمره را بگیری. واسه نمرات خیلی کمتر برنامه ریزی کن و واقع بین باش.

پیش فرض پاسخ : درخواست مشاوره در زمينه منابع مطالعاتي GRE

سلام دوستان
    اول از همه از مدیرای عزیز پوزش می خوام اگر که سوالم رو جای منا سبی نمی پرسم عذر خواهی می کنم چون خیلی گشتم مناسبترین تاپیک رو همیجا دیدم.
    دوستان من ردینگهای بیگ بوک رو مدتیه می زنم از هر امتحانش که 22 سوال ریدینگ داره 16 تا 17 رو به طور متوسط همیشه درس می زنم. ولی هر چی سعی می کنم زمان زدن این تست ها رو به 30 دقیقه کاهش بدم نمیشه. تاحالا نشده زیر 42 دقیقه بزنم.
    خیلی تلاش می کنم خیلی سعی می کنم گیر ندم رو سوالا باز نمیشه. آیا این زمان عادیه یا باید کار کنم روش. آیا روشی میشه بم بگید که تو این یک ماه مونده درستش کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics shahi chamran university of ahvaz

نقل قول نوشته اصلی توسط hadianh نمایش پست ها
    نظر من متفاوته. البته من فقط تجربه شخصیم رو میتونم بگم. من از حفظ کردن متنفرم و به همین خاطر فقط تونستم ۵۰ کلمه از ۱۱۰۰ کلمه رو حفظ کنم. از ۵۴۰ کلمه هم تقریبا ۱۰٪ رو حفظ نبودم (پرینستون و مگوش و ... هم که دیگه هیچی). با این وضعیت رفتم و ۱۵۴ گرفتم.
    من زیاد مطالعه می کنم و فکر می کنم مهمترین چیز توانایی بالا در درک مطلب هست که با تمرین به دست میاد.
    اگه کسی از حفظ کردن خوشش میاد که خب حفظ کنه و راحت قسمت های vocab رو بزنه ولی اگه مثل من از حفظ کردن بدش میاد بدونه که صرفا برای نمره بالای ۱۵۰ واقعا نیازی به حفظ کردن لغت نیست.
    می شه واضح تر بگید منظورتون از مطالعه چه مطالبیه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navidr نمایش پست ها
    من وربال ۱۵۹ شدم و این ها رو خوندم

کلمه که در حد جزوه برزابادی

۳۸ تا ازمون سال های قبل این ازمون که تو این فروم هست حتی یکی از متن های ما از اون تکراری درومد . (همون هایی که به صورت ۱-۱ ۱-۲ اینا هست )

Official GRE verbal reasoning practice question

Official GRE revised general test

Manhattan prep ( متن هاش رو بخونید)

The Official Guide for GMAT® ( قسمت critical reasoning(

امیدوارم تجربم به بقیه کمک کرده باشه
    سلام
    ببخشید کسی میدونه این منبعی که این دوستمون گفته (38 ازمون از سالهای قبل) کدومه و از کجا میشه دانلودش کرد؟توی فروم همچین چیزی ندیدم.
    ممنون

Local Moderator
    rtrt آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط amtmt نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید کسی میدونه این منبعی که این دوستمون گفته (38 ازمون از سالهای قبل) کدومه و از کجا میشه دانلودش کرد؟توی فروم همچین چیزی ندیدم.
    ممنون
    سلام
    منظورشون کتاب بیگ بوک هست و 19 سری اکچوال تست. اگه اشتباه نکنم سرجمع 46 تا می شه. 27 تا بیگ بوک و 19 تا اکچوال تست. یه ورژنی ازش رو دیدم که جفتش تو یه فایل بود. فایلاش تو کتابخونه هست.

من دیروز امتحان دادم،وربالم 156 شد،کلا خودم قبل دیدن نتیجم هیچ امیدی نداشتم،تقریبا 80% ریدینگا رو غیر مطمین زدم،گرچه تقصیر خودم بود و زیاد ریدینگ نخونده بودم،منبع ووکبم هم 800 gre word بارون که کامل حفظ کردم و 4000 لغت کتاب اصلی بارون بود که تا حرف p رسیدم و کامل حفظ کردم(5 ماه خوندن،2_3 ماه اخر روزی هفته ای50_60 ساعت و تو مترو و سر کلاس و همه جا) ،کلا ووکبش زیاد سخت نبود و در حد همین لغاتی که خونده بودم بود،ولی ریدینگاش خیلی مفهومی بود و نیاز مند تست زدن زیاده
    کلا توصیه من اینه حتما با نرم افزار خود ets قبلش تمرین کنید چون تایم بندیش خیلی سخت و کمه و من چون حواسم به زمان نبود،زمان کم اووردمو 2_3 تا تستو شانسی زدم

Junior Member

سلام دوستان
    یه سوال در مورد بیگ بوک داشتم
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه یه ماه تا آزمون وقت دارم سوالهایی که بصورت جای خالی یا نسبت لغات هست رو هم بخونم یا فقط ریدینگ هاشو؟
    چون فرمت امتحان تغییر کرده موندم اینا ارزش دارن یا نه؟
    البته اگه منبع بهتری باشه خوب اونو بخونم بهتره (اینارو خوندم: افیشال ها رو + ویدیو های مگوش+1100+ verbal advantage)
    ممنون از همگی

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

خودتون می دونید که فرمت تغییر کرده.
    یه نکته ای رو که دوستان باید در نظر داشته باشند اینه که GRE هم یه آزمون استاندارد هست، و چیزی که برای یه آزمون مشابه این باید بدونید اینه که باید هر چه بیشتر خودتون رو با فرمت آزمون مچ کنید. برای این آزمون لازم نیست همه چی رو بدونید، چه بسا کسانی که نمره کامل هم گرفتن کاملا مستر نیستند، نکته مهم اینه که فوت و فن آزمون دستتون بیاد. پس هرچه بیشتر تست مشابه بزنید (با توجه به زمان اندک شما می گم)، تستی که بعد از زدن کاملا ارزیابی نقاط قوت و ضغفتون رو بکنید، از همه چی بهتره.
    نظر من اینه که تنها ریدینگ های بیگ بوک رو بزنید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid39 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال در مورد بیگ بوک داشتم
    میخواستم بدونم با توجه به اینکه یه ماه تا آزمون وقت دارم سوالهایی که بصورت جای خالی یا نسبت لغات هست رو هم بخونم یا فقط ریدینگ هاشو؟
    چون فرمت امتحان تغییر کرده موندم اینا ارزش دارن یا نه؟
    البته اگه منبع بهتری باشه خوب اونو بخونم بهتره (اینارو خوندم: افیشال ها رو + ویدیو های مگوش+1100+ verbal advantage)
    ممنون از همگی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

خودتون می دونید که فرمت تغییر کرده.
    یه نکته ای رو که دوستان باید در نظر داشته باشند اینه که GRE هم یه آزمون استاندارد هست، و چیزی که برای یه آزمون مشابه این باید بدونید اینه که باید هر چه بیشتر خودتون رو با فرمت آزمون مچ کنید. برای این آزمون لازم نیست همه چی رو بدونید، چه بسا کسانی که نمره کامل هم گرفتن کاملا مستر نیستند، نکته مهم اینه که فوت و فن آزمون دستتون بیاد. پس هرچه بیشتر تست مشابه بزنید (با توجه به زمان اندک شما می گم)، تستی که بعد از زدن کاملا ارزیابی نقاط قوت و ضغفتون رو بکنید، از همه چی بهتره.
    نظر من اینه که تنها ریدینگ های بیگ بوک رو بزنید.

موفق باشید.
    ممنون از راهنماییتون
    برا بقیه قسمت های وربال نمونه آزمون مناسب با فرمت فعلی چیو بزنم به نظر شما
    باررونز به نظرم قسمت وربالش جالب نیست فقط کوانتشو میزنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)