صفحه 4 از 27 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master from Univ. of Calgary in Reservoir Engineering

Arrow پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 400 گرفتن، لطفا جواب بدهند!

نقل قول نوشته اصلی توسط sara123 نمایش پست ها
    دفترچه اي كه ميگين همون ورد ليست بارونز ميشه ديگه
    با كمال احترام عرض مي كنم كه با توجه به دلايل زير، دفترچه مورد نظر، مشابه ورد ليست هيچ مرجع خاصي نيست:
    اولا، زمانيكه شما كلمات را خودتان با فرمت مورد نظرتان وارد دفترچه مي كنيد (فرضا نوشتن كلمات هم معني يا متضاد با يك فرمت خاص، كلماتي كه در جاي ديگري تعريف شده اند با يك فرمت ديگر، نوشتن بريج بين كلمات كه در تست ها هم استفاده مي شود به يك فرت ديگر، استفاده از علائم خاص به جاي نتوشتن كلمات تكراري، اولويت بندي كلمات بر حسب ميزان استفاده از آنها در جملات يا در تستها و نوشتن يك شماره يا شاخص كه نشان دهنده ميزان كاربرد زياد كلمات مي باشد و .... كه هر كدام مي تواند اين دفترچه را به يك واژه نامه همراه شما كه با توجه به سطح زبان، ميزان يادگيري و .....منحصر به شما هم مي باشد تبديل كند) يك انسجام منحصر به فردي را مي توانيد ايجاد كنيد كه در كتابها يا مراجع نرم افزاري اين قابليت وجود ندارد.
    دوما، تنوع كلمات در اين دفترچه به مراتب بيشتر از كلمات يك مرجع خاص خواهد بود. در دفترچه من به مرور از 6 مرجع اصلي استفاده شد و همچنين كلماتي كه در متن ها مي خواندم و فرمال يا كمي فرمال بودند را هم به آن اضافه مي كردم.
    سوما، فقط اين كار را شروع كنيد و متوجه خواهيد شد كه تا چه حد انبوهي از كلمات را مي توانيم در زمان خيلي كمي در حافظه بلند مدت خود قرار دهيم. در صورتيكه با خواندن ليستي از كلماتي كه در كتب گوناگون وجود دارد (كه من هم تعدادي از آنها را ديده ام و در ايجاد دفترچه هم از آنها استفاده كرده ام) پس از مدت كوتاهي احساس خستگي خواهيد كرد. بنابراين از لحاظ رواني تاثير خارق العاده اي را حس خواهيد كرد.
    فكر مي كنم، اين واژه نامه نه تنها هميشه همراه شما بوده، بلكه به مرور حتي نمي خواهيد كه آنرا از خودان جدا كنيد. در حاليكه حداقل خود من تمايلي به همراه داشتن مداوم نرم افزار،كتاب و يا فلش كارت هاي ETS, Barrons, Peterson, McGrawhill, Kaplan و... نداشتم.

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 400 گرفتن، لطفا جواب بدهند!

دوستاد گرامی، من به وربال حد اقل 550 نیاز دارم با مطالعه تاپیک های مرتبط 1100 و 3500 تای بارونز رو به همراه تست های Big Book جهت مطالعه انتخاب کردم .(قبلا" 504 و essential words for the TOEFL رو خوندم و سطح انگلیسیم یه کم از اینها بالاتره). به نظر شما خوندن موثر این منابع در 4 ماه (روزانه 7-8 ساعت) عملیه؟ و اینکه در انتخاب منابع درست عمل کرده ام؟ پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط cosmopolitan نمایش پست ها
    دوستاد گرامی، من به وربال حد اقل 550 نیاز دارم با مطالعه تاپیک های مرتبط 1100 و 3500 تای بارونز رو به همراه تست های Big Book جهت مطالعه انتخاب کردم .(قبلا" 504 و essential words for the TOEFL رو خوندم و سطح انگلیسیم یه کم از اینها بالاتره). به نظر شما خوندن موثر این منابع در 4 ماه (روزانه 7-8 ساعت) عملیه؟ و اینکه در انتخاب منابع درست عمل کرده ام؟ پیشاپیش ممنون.
    با درود
    شما منابع درستي رو انتخاب كردين. 4 ماه هم خيلي خوبه. ولي 7 تا 8 ساعت براي خوندن وربال در يك روز واقعا زياده و سر درد ميگيرين! مگه چقدر حافظه آدم ميتونه توي يه روز كار كنه و اطلاعات بگيره؟ به نظرم حداكثر تا 4 ساعت عملي هست.

از تست زدن قافل نشید. معنی لغات بهتر یاد آدم می مونه وقتی تو سوال می بینه. منابعتون خوبه.

آیا امکان گرفتن نمره 700 در وربال هست؟ من حدود 1 تا 1 سال و نیم فرصت دارم. ممکنه یک برنامه عملی به من پيشنهاد کنيد؟

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    آیا امکان گرفتن نمره 700 در وربال هست؟ من حدود 1 تا 1 سال و نیم فرصت دارم. ممکنه یک برنامه عملی به من پيشنهاد کنيد؟
    دوست عزیز

یه نگاهی به نتایج پذیرش بندازی متوجه میشی که افراد زیادی بودن که تونستن بالای 600 بگیرن، در ضمن با توجه به وقتی که شما برای امتحان دارین (1 سال تا 1 سال و نیم)، به نظرم اگر براساس یک برنامه ی درست و حسابی عمل کنین، این نمره دور از انتظار نیست. در رابطه با برنامه و منابع برای GRE هم می تونین پست های قبلی این تاپیک رو به دقت بخونین هم به این تاپیک سر بزنین. مطمئن باشید اگر این تاپیک ها رو به دقت بخونین متوجه میشین چجوری باید شروع کنید.

با آرزوی موفقیت برای شما

Junior Member hurricane آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif_Mechanical Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    اگه خیلی خوب و با برنامه ریزی بخونی با توجه به زمانی که داری قطعاً بالای 600 می تونی بشی. اما بالای 700 یه ذره عامل شانس رو هم دخیل می کنه و بستگی به روز امتحانت داره.
    تکراری... قفل شد !!!!!!! (not serious)

رفرنس هایی که ایشون معرفی کردند رو لازم دارم، یعنی:

1- 1100 (البته اینو فلش کارتش رو دارم)

یه سوال در همین رابطه: 1100 که میگن، منظور 1100 برای GRE است؟؟ آخه یه کتاب words 1100 هم داریم، فک کنم منظور همتون اولی باشه، نه؟؟

2- 3500 تای برونز

3- Big book

همچنین سوالات سال های قبل GRE رو هم میخواستم، از کجا میشه گیر آورد؟؟؟

خیلی ممنون، ایشالا تا امتحان نوامبر GRE بتونم خفن بخونمو، بالای 500 بیارم
    ویرایش توسط mah65 : August 3rd, 2010 در ساعت 07:15 AM

ApplyAbroad Veteran
    aminp30 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    رفرنس هایی که ایشون معرفی کردند رو لازم دارم، یعنی:

1- 1100 (البته اینو فلش کارتش رو دارم)

یه سوال در همین رابطه: 1100 که میگن، منظور 1100 برای GRE است؟؟ آخه یه کتاب words 1100 هم داریم، فک کنم منظور همتون اولی باشه، نه؟؟

2- 3500 تای برونز

3- Big book

همچنین سوالات سال های قبل GRE رو هم میخواستم، از کجا میشه گیر آورد؟؟؟

خیلی ممنون، ایشالا تا امتحان نوامبر GRE بتونم خفن بخونمو، بالای 500 بیارم
    دوست عزيز از بخش معرفي منابع مطالعاتي همه اينها رو ميتونين پيدا كنين. فقط كافيه تاپيكهاي مرتبط رو نگاه كنين (big book و معرفي منابع و كتب)

لطفاً این سوال من رو یه نفر پاسخ بده:

1100 وردز که میگن، 1100 GRE رو میگن دیگه؟؟ آخه یه کتاب 1100 وردز هم هست که جلدش قرمزه، اون چطوریه؟ خوبه؟ به درد GRE میخوره؟؟ هر دو هم مال بارونز هستند

ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)