صفحه 5 از 27 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 261

موضوع: كساني كه نمره verbal بالاي 150 گرفته اند، لطفا پاسخ دهند!!

Member vtmesx آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - Texas A&M University

پیش فرض پاسخ : كساني كه نمره verbal بالاي 400 گرفتن، لطفا جواب بدهند!

نقل قول نوشته اصلی توسط mah65 نمایش پست ها
    لطفاً این سوال من رو یه نفر پاسخ بده:

1100 وردز که میگن، 1100 GRE رو میگن دیگه؟؟ آخه یه کتاب 1100 وردز هم هست که جلدش قرمزه، اون چطوریه؟ خوبه؟ به درد GRE میخوره؟؟ هر دو هم مال بارونز هستند

ممنون
    سلام
    تا 6 ماه قبل که حداقل من می دونم بارونز کلاً سه کتاب مناسب GRE بیشتر نداشت:
    Barron's GRE: حاوی 50 وردلیست ( حدود 3800 لغت)
    ٍEssential words for GRE: حدود 800 لغت
    1100words you need to know ( ویرایش جدیدش قرمز رنگه و ویرایش های قبلی اش آبی رنگه)

سلام دوستان

یه سوال، با توجه به اینکه دانشگاه های خوب کانادا هیچ مینیممی برای Verbal نذاشتن به نظرتون نمره وربال در پذیرش تاثیر داره؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedsh نمایش پست ها
    سلام دوستان

یه سوال، با توجه به اینکه دانشگاه های خوب کانادا هیچ مینیممی برای Verbal نذاشتن به نظرتون نمره وربال در پذیرش تاثیر داره؟
    درسته که مینیمم مشخص نشده ولی قطعا در پذیرش نقش مهمی رو داره...شک نکنید مخصوصا تو دانشگاههای رقابتی تر.

Junior Member

از دوستان با تجربه تر می خواستم بپرسم اگه تستهای big book رو بین 420-360 بیاری، تو امتحان paper-based انتظار چه نمره ای رو باید داشته باشی؟ وضعیت سایر شرکت کننده ها و scale و این چیزا هم می تونه رو نمره نهایی تاثیر بذاره؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط maryaam نمایش پست ها
    از دوستان با تجربه تر می خواستم بپرسم اگه تستهای big book رو بین 420-360 بیاری، تو امتحان paper-based انتظار چه نمره ای رو باید داشته باشی؟ وضعیت سایر شرکت کننده ها و scale و این چیزا هم می تونه رو نمره نهایی تاثیر بذاره؟
    من بر اساس تجربه خودم می گم: نمره شما تو وربال تقریباً تو همون محدوده ای هست که تو بیگ بوک داشتید (حدود 20 تا بالا یا پایین میانگینتون) و اگه اتفاق خاصی نیفته قاعدتاً تو همون حول و حوش ها میارید. سختی سوالات که بی تاثیر نیست، اما معمولاً تفاوتش بیشتر از 20 تا نمی شه تو نمره تون (با تعداد جواب درست یکسان)
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

سلام
    مثل این که متد GRE تغییر کرده (یعنی قراره که به زودی تغییر کنه)
    ولی با این حال از تجربه ی خودم در GRE می خوام برای دوستان بگم شاید مفید باشه.
    من 3 بار این امتحان رو دادم.ولی باور بفرمایید که بار اول و دوم نمی دونستم که چطوری با این امتحان روبرو بشم.فکر می کردم که این طراحان سوال می شینن و advance رو مثل فال حافظ باز می کنند و یه لغت در میارن به عنوان سوال.بخاطر همین افکار هم یه حس سرخوردگی و ناامیدی بهم دست میداد و اصلا سراغ لغت خوندن نمی رفتم.دیگه خودتون حدس بزنید که نمرم چند می شد.ولی باید بهتون بگم که GRE خوندن راه داره.راهش هم کاملا مشخصه.من که برای آزمون سوم تصمیم گرفتم که درستو حسابی بشینم و بخونم.یه سری flash card مال Barron 1100 هست که توی انتشارات جنگل میفروشن 5000 تومن.مخصوص GRE هست.در ظرف 1 ماه اون ها رو له کردم رفت.یعنی هم خود کلمات و هم هم معنی هاشون رو کاملا مسلط شدم.بعد رفتم سراغ BIG BOOK و چند سری از تست های اون رو با زمان زدم. و بعدش هم بررسی تست هاودر نهایت لغاتی رو که در اون ازمون نمی دونستم به اون flash card اضافه می کردم.همش همین!
    چند روز قبل از امتحان اصلی به نمره 560 هم در یکی از ازمون های BIG BOOK رسیدم(می خوام ارزش این روش رو بگم!)
    خلاصه در امتحان اصلی هم نمره ی AW:3 Q:780 V:420گرفتم.هر چند که باید بیشتر از اینها می شدم ولی راضیم!!
    خلاصه این که یادتون باشه به هیچ وجه دامنه لغات GRE نامحدود نیست و سوالات همیشه با ایده های تکراری و قابل پیش بینی طرح می شن.
    علی یارتون

Junior Member

من توی تستا معمولا بین 550 تا 600 می گیرم، اخیرا 700 رو هم تجربه کردم. منابع من به ترتیب اینا بودن، همه شون با کمی تلاش توی اینترنت پیدا می شوند
    essential words for toefl
    504
    1100 barrons
    verabl advantage
    gre for dummies
    smart word
    big books

و درنهایت
    3500 بارونز

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

اگه Reading تون خوبه می تونید رو passage ها حساب کنید.
    من 420 شدم. که فک کنم کل نمره رو از passage ها گرفتم!!!
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Persian_Boy نمایش پست ها
    اگه Reading تون خوبه می تونید رو passage ها حساب کنید.
    من 420 شدم. که فک کنم کل نمره رو از passage ها گرفتم!!!
    reading خیلی مهمه. مخصوصا اگه وقت داشته باشی به نظر من اگه از bigbook نمره 600 میگیرید امتحان اصلی را خیلی بالاتر میگیری. من برای امتحان 21 نوامبر همیشه زیر 500 میزدم ولی خود امتحانو 600 زدم. به نظر من الان خیلی روی زمان تمرکز کنید.

سلام بچه ها ،

من 1 ماه دقیقا وقت دارم . نشستم تقریبا تو هر روز تا حالا 25 تا لغت رو از وربال Advantage حفظ کردم .

میخوام بدونم به نظر شما همین وربال Advantage رو ادامه بدم با برم سر بیگ بوک یا جزوه ی دکتر بزرآبادی یا فلش کارتهای Kaplan

ممنون میشم راهنمایی کنین .
    ویرایش توسط Radian : January 16th, 2011 در ساعت 02:29 PM دلیل: pinglish

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)