نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: جزييات قبرس

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

پیش فرض جزييات قبرس

بچه ها چند تا سوال داشتم:

من سه شنبه -9 دسامبر - ساعت 7:30 صبح وقت مصاحبه دارم ميخوام بدونم:

1- با توجه به اينكه ترجيح ميدم نيم ساعت زودتر يعني 7 جلوي سفارت باشم بايد حدوداي 5:30 حركت كنم .با توجه به اينكه ون ها ساعت 6:30 حركت ميكنه بايد تاكسي بگيرم.؟ بعبارت بهتر ميخوام بدونم امكان حركت ونها زودتر از ساعت 6:30 هم است؟ مثلا 5:30 صبح

2-بهتره بليط رفت را يكشنبه بگيرم يا دوشنبه؟
    اگه دوشنبه بليط بگيرم امكان پرداخت پول سفارت را همون روز دارم؟ با توجه به اينكه حدود 11 ال 11:30 ميرسم لارناكا و احتمالا تا شهر هم برسيم و مستقر بشيم يك ساعتي ميگذره

3- همسر من سيتيزن آمريكا هستند .ميخواستم بدونم امكاني هست كه هنگام مصاحبه همراه من باشند يا من بايد صرفا مدارك ايشون را همراه خودم ببرم براي شانس بيشتر گرفتن ويزا .همراه مجاز است بهنگام مصاحبه؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : جزييات قبرس

لزومي نداره شما اينقدر زود بريد دو سفارت اما اگع بخواهيد تاكسي مي تونيد بگيريد كه حدود 50 يورو فكر كنم بشه ون اكثرا بچه ها گروهي كي گيريند در ثاني اگه لارناكا هستيد اتوبوس هم هست اما ساعت هاش را بايد همونجا چك كنيد

2- يك شنبه يا دو شنبه ه رموقع گيرتون اومد بگيريد هيچ فرقي نيست شما فقط بايد سه شنبه رفرش باشيد كه به سفارت برويد بانكخاي لارناكا تا 1 2 باز هستند اما من شنيدم كه در فرودگاه امكان پرداخت وجود داره

3- مورد سوم را من اطلاعي ندارم
    HAPPINESS

Senior Member

1. شما روز قبل از هتل بخواين که واستون به travel express زنگ بزنه. و تعداد نفرات و ساعتي که ميخواين برين رو بگين. اونها دقيق همون موقع ماشين ميفرستن. اگه تعدادتون مثلا 6-7 نفر باشه همون ون رو ميفرستن و هر ساعتي که بخواين ميفرستن. ما ساعت 6 ماشين اومد و رسيديم.
    2. اگه ميخواين خيالتون راحت تر باشه به نظر من 1 روز زودتر برين. بعضي اوقات شرايط غير قابل پيش بيني اتفاق ميفته.
    3. من نميدونم که شما خواهان چه نوع ويزايي هستين که ميگين سيتيزن بودن همسرتون تاثير مثبت ممکنه داشته باشه. شما نميتونين همراه با خودتون ببرين. فقط بايد مدارک ايشون رو همراه داشته باشين.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

نقل قول نوشته اصلی توسط KAMROOZ1977

3- همسر من سيتيزن آمريكا هستند .ميخواستم بدونم امكاني هست كه هنگام مصاحبه همراه من باشند يا من بايد صرفا مدارك ايشون را همراه خودم ببرم براي شانس بيشتر گرفتن ويزا .همراه مجاز است بهنگام مصاحبه؟
    به هر حال همسرتون حداقل داخل سفارت میتونه بره چون سیتیزنه.....مصاحبه هم که تو اتاق جدا نیست..به نظرم میتونه کنارتون واسته...آفیسرای قبرس راحت تر از این حرفان....
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

خیلی زود دارین می رین اصلا لازم نیست این کار رو بکنید ساعت30 6 هم اگر از لارناکا راه بیافتید فکر نمی کنم دیر باشه، یکی از دوستای من ساعت 10 رسید دم سفارت
    من خودم پروازم دوشنبه بود تازه کلی هم تاخیر داشت، با این حال برای پرداخت پول توی فرودگاه مشکلی نداشتم
    In GOD We Trust, All Others Pay Cash

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)