صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 89

موضوع: رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

پیش فرض رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

خيلی ناراحت شدم ولی مطمئن هستم اين نتيجه 100 % مربوط به رشته شما هست. نتايج مشابه اي هم ميتونيد تو فوروم کشورهای ديگه اروپايی پيدا کنيد.
    اميدوارم موفق باشيد

نقل قول نوشته اصلی توسط cosmicgirl نمایش پست ها
    1- مقطع تحصیلی :Nuclear and Particle Physics, Master
    2- تاریخ اقدام برای ویزا : 27 اردیبهشت 91
    3- تاریخ دریافت نتیجه : 21 تیر 91
    4- نتیجه : reject!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    6-چگونگی اطلاع : به موبایلم زنگ زدند
    7- سایر نکات مفید: مامور سفارت گفت احتمالا به خاطر رشتت بوده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

مگه به فارغ التحصيلي گير داده بودن؟

دوستان آیا رشته هایی مثل مهندسی شیمی هم ریسک ریجکت شدن دارند؟کسی تو این دست رشته ها ویزا دریافت کرده؟

دوستان اينجا كسي اطلاع داره كه اگر يك نفر پارسال ويزاي دانشجوييش از يك كشور شينگن ديگه ريجكت شده باشه باعث ميشه امسال هم از فنلاند ريجكت بشه ؟با توجه به اينكه اخرين سوال فرم درخواست اقامت اينه كه ايا تا حالا از كشور عضو شينگني ريجكت شدين؟

Junior Member mojyjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE- IAU (South Tehran)i

سلام
    ببخشید یک سوال ؟؟
    اگر من امسال اجاژه اقامت بهم ندن برای دانشگاه LUT و ردم کنند آیا میتونم باز برای همین رشته و توی Abo Akademi که بهم پذیرش داده اقدام کنم ؟؟ و اگر اقدام کنم با توجه به اینکه دو رشته یکی هستش آیا امکان داره در نتیجه تغییری حاصل بشه ؟؟؟ ممنون از جوابتون . در ضمن آیا دوباره لازم هستش مدارک بدم ؟؟ چون مدارکم به غیر از نامه پذیرش تغییری نمیکنه !!! خواهشا جواب بدین !! بهتر نیست زودتر زنگ بزنم و یک وقت از سفارت بگیرم ؟؟؟؟؟
    Bizarre Foods With Andrew Zimmern

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojyjoon نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید یک سوال ؟؟
    اگر من امسال اجاژه اقامت بهم ندن برای دانشگاه LUT و ردم کنند آیا میتونم باز برای همین رشته و توی Abo Akademi که بهم پذیرش داده اقدام کنم ؟؟ و اگر اقدام کنم با توجه به اینکه دو رشته یکی هستش آیا امکان داره در نتیجه تغییری حاصل بشه ؟؟؟ ممنون از جوابتون . در ضمن آیا دوباره لازم هستش مدارک بدم ؟؟ چون مدارکم به غیر از نامه پذیرش تغییری نمیکنه !!! خواهشا جواب بدین !! بهتر نیست زودتر زنگ بزنم و یک وقت از سفارت بگیرم ؟؟؟؟؟
    پیاده شو با هم بریم رشتت اگه حساس نباشه 100% ویزا میگیری به شرط کامل بودن مدارک. خیلی استرس داری اما بی مورده, البته حق میدم. کمی صبوری پیشه کن ویزات میاد. واسه شیرینی هم شماره حساب میدم 500 هزار تومن بریز برام, تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    پیاده شو با هم بریم رشتت اگه حساس نباشه 100% ویزا میگیری به شرط کامل بودن مدارک. خیلی استرس داری اما بی مورده, البته حق میدم. کمی صبوری پیشه کن ویزات میاد. واسه شیرینی هم شماره حساب میدم 500 هزار تومن بریز برام, تشکر
    اصلا جای نگرانی نیست به نظر میرسه امسال خیلی خوب ویزا می دن......

Junior Member mojyjoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ChE- IAU (South Tehran)i

نقل قول نوشته اصلی توسط Hexor نمایش پست ها
    سلام و ممنون
    آقا من سال پیش و امسال خیلی صبوری پیشه کردم ولی فایده ای نداشت . الان هم همه کسایی که قبل از من و همزمان با من مدارکشون رو دادن ویزاشون اومده. هیچ دلیلی نمیبینم چرا برای من نیومده مگر اینکه جایی به مشکل خورده باشه . به سفارت ایمیل زدم میگن نگران نباش در due course میاد خوب من هم میدونم در دیو کورس! میاد مشکل اینجاست که برا همه در دیو کورس! اومده برا من نیومده . به هر کی دیگم میگم میگن نگران نباش . خوب اگه قرار بود نگران نباشم باید برای من هم مثل همه میومد تا الان بعد اون موقع من هم با خیال راحت میگفتم به همه نگران نباشین . من هم میبینم که امسال به نجوم هم ویزا دادن !!
    من سال پیش هم باور نمیکردم هیچ خبری نشه !! با 2 تا استاد تو کانادا صحبت کرده بودم ولی یک دفعه گفتن پول پروژه اکی نشد . امسال هم همین طور تو کانادا و اروپا همه جا ردم کردن . فقط همین یکی اکی شده اون هم که از بهارش پیداست. من فقط موندم چه لذتی میبرن این خبر رد شدن رو دیرتر اعلام کنن و شخص رو تو ساسپنشن بزارن!؟
    Bizarre Foods With Andrew Zimmern

Smile پاسخ : رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

سلام و ممنون
    آقا من سال پیش و امسال خیلی صبوری پیشه کردم ولی فایده ای نداشت . الان هم همه کسایی که قبل از من و همزمان با من مدارکشون رو دادن ویزاشون اومده. هیچ دلیلی نمیبینم چرا برای من نیومده مگر اینکه جایی به مشکل خورده باشه . به سفارت ایمیل زدم میگن نگران نباش در due course میاد خوب من هم میدونم در دیو کورس! میاد مشکل اینجاست که برا همه در دیو کورس! اومده برا من نیومده . به هر کی دیگم میگم میگن نگران نباش . خوب اگه قرار بود نگران نباشم باید برای من هم مثل همه میومد تا الان بعد اون موقع من هم با خیال راحت میگفتم به همه نگران نباشین . من هم میبینم که امسال به نجوم هم ویزا دادن !!
    من سال پیش هم باور نمیکردم هیچ خبری نشه !! با 2 تا استاد تو کانادا صحبت کرده بودم ولی یک دفعه گفتن پول پروژه اکی نشد . امسال هم همین طور تو کانادا و اروپا همه جا ردم کردن . فقط همین یکی اکی شده اون هم که از بهارش پیداست. من فقط موندم چه لذتی میبرن این خبر رد شدن رو دیرتر اعلام کنن و شخص رو تو ساسپنشن بزارن!؟
    امیدوار باشید، دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.
    نگاهی هم به شما پذیرفته شده ها بندازید می بینید که به لطف پروردگار بچه ها با رشته های مختلف کارت اقامت رو گرفتن و حساسیت بیجایی که برخی سفارتها رو رشته دارن رو به طور کلی فنلاند نداره
    اصولن هم برخورد افراد این سفارت بسیار پسندیده هست و هم رسیدگیشون
    امیدوارم شما هم هر چه زودتر خوش خبر باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering_QIAU

سلام و ممنون
    حالا ایشاله که هرچه زودتر میاد کارتتون ولی به نظرم این موضوع رو باسفارت درمیون میذاشتید که نوبتهای قبل وبعدازشما کارتشون گرفتن ولی من تو همین فروم خوندم که پارسال تا 63 روز هم طول کشیده ویا اینکه سفارت با تاخیر 10-20 روزه اعلام کرده.تنها کاری که میتونید بکنید اینه که پیگیرباشید!
    هر کجا هستم، باشم،آسمان مال من است.
    پنجره، فکر، هوا، عشق، زمین مال من است.چه اهمیت دارد گاه اگر می‌رویند قارچ‌های غربت؟

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)