صفحه 2 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 89

موضوع: رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

Junior Member alireza9900 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Oulu - Information Processing Science

پیش فرض پاسخ : نتایج ویزای فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

اين چيزی که ميگم رو مطمئن نيستم، اما فکر کنم حداقل 2 يا 3 ماه بايد از نتيجه ريجکت شما گذشته باشه تا بتونيد دوباره برای ويزا شنگن اقدام کنيد.
    از سفارات بپرسيد اميدوارم چيزی که مطرح کردم درست نباشه و بتونيد مجدد اقدام کنيد.
    اما اگه نتونستيند حتماً با دانشگاه مکاتبه کنيد تا پذيرش خودتون رو يک ترم ديفر کنيد که در بدترين حالت بتونيد ترم بد اونجا باشيد.

شاد و پيروز باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط cosmicgirl نمایش پست ها
    ینی دوباره واسه ویزا اقدام کنم؟

رشته و دانشگاه

تا اونجايی که من اطلاع دارم درخواست های ويزا رو اداره پليس و مهاجرت فنلاند بررسی ميکنه.
    تقريباً من مطمئن هستم که نتيجه ويزا شما مربوط به رشته شما هست

آخه من نمیفهمم... هلا بهشون ای میل زدم میگن پلیس ریجکتت کرده! چه ربطی به پلیس داره(((((((((((((

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza9900 نمایش پست ها
    اين چيزی که ميگم رو مطمئن نيستم، اما فکر کنم حداقل 2 يا 3 ماه بايد از نتيجه ريجکت شما گذشته باشه تا بتونيد دوباره برای ويزا شنگن اقدام کنيد.
    از سفارات بپرسيد اميدوارم چيزی که مطرح کردم درست نباشه و بتونيد مجدد اقدام کنيد.
    اما اگه نتونستيند حتماً با دانشگاه مکاتبه کنيد تا پذيرش خودتون رو يک ترم ديفر کنيد که در بدترين حالت بتونيد ترم بد اونجا باشيد.

شاد و پيروز باشيد.
    نه از اداره مهاجرت پرسیدم گفتن میشه اما گفتن احتمالا نتیجه یکسان خواهد بود چون: this rejection was based on Police Statement! من خودم واقعا هیچ ایده ای ندارم نمیدونم شاید این نفهمیده من میخوام واسه یه دشته دیگه اقدام کنم...

رشته و دانشگاه

مشکل خودتون رو بطور واضح با سفارت مطرح کنيد. همين که ميشه دوباره اقدام کنيد خيلی خبر خوبيه.
    اگر برای يک رشته ديگه درخواست بديد فکر نکنم مشکلی باشه.

نه از اداره مهاجرت پرسیدم گفتن میشه اما گفتن احتمالا نتیجه یکسان خواهد بود چون: this rejection was based on Police Statement! من خودم واقعا هیچ ایده ای ندارم نمیدونم شاید این نفهمیده من میخوام واسه یه دشته دیگه اقدام کنم...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    بله ، شما یک بار دیگه برای ویزا اقدام کنید ( با مدرک پذیرش دانشگاه هلسینکی).
    و همچنین با سفارت تماس بگیرین (اگه حضوری برین بهتره) و بهشون بگین احتمالاً به دلیل رشتتون ریجکت شدین و حالا منصرف شدین و رشته ای در دانشگاه دیگری رو انتخاب کردین، حالا چه کارهایی باید بکنن؟ پیشنهادشون چیه؟ راه حل چیه؟
    روحیتون رو نبازید و سریعتر این کارا رو انجام بدید تا دیر نشده.
    امیدوارم موفق باشید
    کلا کیس من خیلی پیچیدست..و من همون اول روز مصاحبه با پذیرش هلسینکی رفتم بعد که فاند گرفتم هی میل زرم عوض کردم به ییواسکیلا... حالا باید از اول اقدام کنم واسه هلسینکی دوباره... اما منشی اداره مهاجرت میگه احتمالا دوباره ریجکت میشی...

Junior Member

مشکل خودتون رو بطور واضح با سفارت مطرح کنيد. همين که ميشه دوباره اقدام کنيد خيلی خبر خوبيه.
    اگر برای يک رشته ديگه درخواست بديد فکر نکنم مشکلی باشه.
    نمیدونم واقعا سر در گمم...

رشته و دانشگاه

به نظر من مجدد اقدام کنيد چيزی رو از دست نميديد. ای کاش از اول با دوستان مشورت ميکرديد.

کلا کیس من خیلی پیچیدست..و من همون اول روز مصاحبه با پذیرش هلسینکی رفتم بعد که فاند گرفتم هی میل زرم عوض کردم به ییواسکیلا... حالا باید از اول اقدام کنم واسه هلسینکی دوباره... اما منشی اداره مهاجرت میگه احتمالا دوباره ریجکت میشی...

Junior Member

به نظر من مجدد اقدام کنيد چيزی رو از دست نميديد. ای کاش از اول با دوستان مشورت ميکرديد.
    من خیلی پیگیری کردم همه بهم اطمینان دادن که مشکلی نیست حتی از خوده اداره مهاجرت هم پرسیدم که اگه به هسته ای نمی دین همون هلسینکی و نگه دارین... نمیدونو اصن چرا اینجوری شده...

Junior Member

تا اونجايی که من اطلاع دارم درخواست های ويزا رو اداره پليس و مهاجرت فنلاند بررسی ميکنه.
    تقريباً من مطمئن هستم که نتيجه ويزا شما مربوط به رشته شما هست
    امیدوارم اینجوری که شما میگی باشه...

من خیلی پیگیری کردم همه بهم اطمینان دادن که مشکلی نیست حتی از خوده اداره مهاجرت هم پرسیدم که اگه به هسته ای نمی دین همون هلسینکی و نگه دارین... نمیدونو اصن چرا اینجوری شده...
    به هر حال چیزیه که پیش اومده و دو راه داری:

۱- از حالا روی هلسینکی متمرکز بشید. کار نشد نداره! همونطور که گفتم، نهایتش اینه که دیرتر ثبت نام می کنید تو دانشگاه!
    در ضمن اگه همچین کاری رو خواستی بکنی، گیر بده به سفارت که بهت وقت مصاحبه هر چه زودتر بدن!

۲- شاید امکان اعتراض زدن باشه! باید با دلیل موجه رد شده باشی. من کسی رو تا به حال ندیدم که بی دلیل رد شده باشه و سفارت وظیفه داره که خیلی صریح دلیل رو به شما بگه.
    به نظرم دلایلی که دوستان حدس زدن میتونه ۹۹ درصد درست باشه و ممکنه ۱ درصد هم دلیل چیز دیگه بوده باشهو شاید قابل جبران باشه.

موفق باشی
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)