صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 89

موضوع: رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : نتایج ویزای فنلاند (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud mac نمایش پست ها
    شما بر اساس شماره پیگیری ای یا همچین چیزی این رو بدست آوردی؟ یعنی این رو در خصوص کیس شما اعلام کردن؟

میدونی که سفارت خودشون میگن ما دفتر پستیم!!! پس حرف اونا سند و مدرک نیست! شما طرف حسابت پلیس فنلانه! شما اولویت اول ات مکاتبه با پلیس فنلاند باشه.
    ببین این ای میل اداره مهاحرت بود:
    I would like to remind you that the rejection was based on a statement given by the police. This suggests that the outcome will be the same, if you apply again.
    Although the appealing process takes a lot of time, you can always appeal on the decision given to you.

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

نقل قول نوشته اصلی توسط cosmicgirl نمایش پست ها
    I would like to remind you that the rejection was based on a statement given by the police. This suggests that the outcome will be the same, if you apply again.
    Although the appealing process takes a lot of time, you can always appeal on the decision given to you.
    ببینید، شما راه دیگه ای ندارید!
    در این ایمیل هم نگفته که اگه در رشته ی دیگری اپلای کنید باز هم ریجکت میشید! فقط گفته" حدس زده میشود اگر شما دوباره اپلای کنید جواب مشابه ای میگیرید".
    ولی شما با شرایط متفاوتی اپلای میکنید و دیگه اون مشکل رشته رو ندارید، شاید اداره ی مهاجرت دقیقاً از علت ریجکت شما به وسیله ی پلیس خبر نداره و فقط یک مسئله ی کُلی رو یادآوری میکنه!

شما اگه دوباره اپلای کنید و ریجکت بشید اونوقت میشه گفت مشکل شما رشتتون نیست و چیز دیگری هست.

الان شما راه دیگه ای ندارید پس بهتره برید سفارت و مدارک لازم رو برای اپلای مجدد همراهتون ببرید.
    دنیای زیبای ما!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ماشین لباسشویی نمایش پست ها
    ببینید، شما راه دیگه ای ندارید!
    در این ایمیل هم نگفته که اگه در رشته ی دیگری اپلای کنید باز هم ریجکت میشید! فقط گفته" حدس زده میشود اگر شما دوباره اپلای کنید جواب مشابه ای میگیرید".
    ولی شما با شرایط متفاوتی اپلای میکنید و دیگه اون مشکل رشته رو ندارید، شاید اداره ی مهاجرت دقیقاً از علت ریجکت شما به وسیله ی پلیس خبر نداره و فقط یک مسئله ی کُلی رو یادآوری میکنه!

شما اگه دوباره اپلای کنید و ریجکت بشید اونوقت میشه گفت مشکل شما رشتتون نیست و چیز دیگری هست.

الان شما راه دیگه ای ندارید پس بهتره برید سفارت و مدارک لازم رو برای اپلای مجدد همراهتون ببرید.
    منم همین فکر رو میکردم ولی تو نامه ریجکتیم اسم هردو دانشگته اومده هم هلسینکی هم ییواسکیلا... من از تورکو هم در نجوم پذیرش دارم به نظرتون واسه کدوم اقدام کنم؟ هلسینکی یا تورکو؟

Member ماشین لباسشویی آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    IAU

منم همین فکر رو میکردم ولی تو نامه ریجکتیم اسم هردو دانشگته اومده هم هلسینکی هم ییواسکیلا... من از تورکو هم در نجوم پذیرش دارم به نظرتون واسه کدوم اقدام کنم؟ هلسینکی یا تورکو؟
    تورکو
    چونکه باید با احتیاط برخورد کنید و خوشبختانه اسم تورکو در اون نامه نیست.
    این یک انتخاب جدیده و اونها موظفند مثل بقیه با شما رفتار کنند.

دنیای زیبای ما!

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

پیش فرض رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

لطفا بحث و تبادل نظر در مورد رد شدن ویزا و راه حل آن را در این تاپیک مطرح کنید.

Senior Member OSX آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Aalto University School of Science and Technology - Radio Communications Engineering

آخه من نمیفهمم... هلا بهشون ای میل زدم میگن پلیس ریجکتت کرده! چه ربطی به پلیس داره(((((((((((((
    اداره مهاجرت زیر مجموعه پلیسه !

Senior Member ahmadlove آواتار ها

فکر کنم اینا دقیقا متوجه نشدن که شما میخوای کلا واسه یه رشته ودانشگاه دیگه اقدام کنی. اینی که گفته ایف یو اپلای اگن و در ادامه اپیل رو پیش کشیده نشون میده فک میکنن شما میخوای واسه همون رشته دوباره اقدام کنی و میخوای اعتراض بزنی به نتیجه.
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadlove نمایش پست ها
    فکر کنم اینا دقیقا متوجه نشدن که شما میخوای کلا واسه یه رشته ودانشگاه دیگه اقدام کنی. اینی که گفته ایف یو اپلای اگن و در ادامه اپیل رو پیش کشیده نشون میده فک میکنن شما میخوای واسه همون رشته دوباره اقدام کنی و میخوای اعتراض بزنی به نتیجه.
    دیگه مهم نیست هرچی شد. شد :دی

دیگه مهم نیست هرچی شد. شد :دی
    ارزش داره اگه یک سال بیوفتی جلو! به نظرم تلفن بزن به سفارت و با اون آقا مشورت کن. البته که شما میدونید چی پشت تلفن بگید و کاملا آگاه هستید. به نظرم یه چیزی مثل این بگو:

من ۳ جا پذیرش داشتم. برای ویزا با پذیرش یکیشون اقدام کردم و ویزام رد شد.
    میخوام حالا با پذیرش یکی دیگه اقدام کنم.

موفق باشی
    چشات آرامشی داره که تو چشمای هیچکی نیست
    میدونم که توی قلبت به جز من جای هیچکی نیست
    چشات آرامشی داره که دورم میکنه از غم
    یه احساسی بهم میگه دارم عاشق میشم کم کم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bsc نمایش پست ها
    ارزش داره اگه یک سال بیوفتی جلو! به نظرم تلفن بزن به سفارت و با اون آقا مشورت کن. البته که شما میدونید چی پشت تلفن بگید و کاملا آگاه هستید. به نظرم یه چیزی مثل این بگو:

من ۳ جا پذیرش داشتم. برای ویزا با پذیرش یکیشون اقدام کردم و ویزام رد شد.
    میخوام حالا با پذیرش یکی دیگه اقدام کنم.

موفق باشی
    اقدام کردم با پذیذش یه جا دیگه حالا باید دید چی میشه دیگه!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)