صفحه 8 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 89

موضوع: رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

Member

پیش فرض پاسخ : رد شدن ویزا (بررسی دلایل و راه حل ها)

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    برای همه دوستانی که ویزاشون رد شده متاسفم. اما من یک سوال دارم در مورد محدودیت هایی که واسه ایرانی ها وجود داره (برای هر نوع ویزایی) و میخوام قبل از انجام هر کاری از اداره مهاجرت اطلاعات دقیق بگیرم، مثلا ایا یک ایرانی میتونه در شرکت های نفتی&انرژی فنلاند کار کنه یا ویزاش ریجکت میشه؟
    اداره مهاجرت سازمان عریض و طویلی هستش که در ادرس ایمیل جنرالشون، یک پاسخ کاملا کلی میدن که " همه اظلاعات در سایت هست. شما هم باید اپلای کنید تا درخواستتون بررسی بشه". برای همین من بایستی با بخش اداری مربوطه تماس که در این زمینه Key Role هستش، سوالم رو بپرسم.
    1. ایا دوستان میدونن اسم این بخش مربوطه چیه؟ ایمیل و تلفنش رو میشه بدید؟
    2. کسانی که ویزاشون ریجکت شده، در نامه دریافتی از سفارت، حتما یک تلفن و ایمیل نوشته شده که این دوستان باید با اونجا تماس بگیرن. در ضمن مشخصات اون بخش سازمانی که اون نامه رو فرستاده، هم حتما اونجا نوشته شده ( قاهدتا هر دو بخش باید یکی باشن). میشه لطف کنید مشخصات/تلفن/ایمیل این بخش/کارمند مربوطه رو بدید؟
    3. دوستانی که خدا رو شکر ویزاشون اومده، اونها هم میشه لطفا مشضخات ارتباطی بخش/کارمندی که اون نامه رو فرستاده، بگن؟

ممنونم
    سوال اول و دوم رو نمیدونم. اما شما تا حالا شده زنگ بزنید؟‌ اینا وقتی مشکلتونو کامل بیان میکنید حداکثر تلاششونو میکنن که مشکلتونو حل کنن. یک زنگی به اداره مهاجرت بزنید، مشکلتونو توضیح بدید،‌ بعد ببینید چی میشه.

Junior Member

سلام دوست عزیز

من جواب سوالاتتون رو نمیدونم اما در مورد اینکه به یه ایرانی در شرکت نفت و انرژی کار می دن یا نه، باید بگم که دو سال پیش که در اوج سخت گیری ها در مورد ایران بودیم یکی از دوستان من از ایران در یکی از بهترین شرکت های نفتی نروژ استخدام شد و ویزا هم گرفت. این رو گفتم چون شرایط کشورهای اسکاندیناوی تا حدی مشابه هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط dexoey نمایش پست ها
    برای همه دوستانی که ویزاشون رد شده متاسفم. اما من یک سوال دارم در مورد محدودیت هایی که واسه ایرانی ها وجود داره (برای هر نوع ویزایی) و میخوام قبل از انجام هر کاری از اداره مهاجرت اطلاعات دقیق بگیرم، مثلا ایا یک ایرانی میتونه در شرکت های نفتی&انرژی فنلاند کار کنه یا ویزاش ریجکت میشه؟
    اداره مهاجرت سازمان عریض و طویلی هستش که در ادرس ایمیل جنرالشون، یک پاسخ کاملا کلی میدن که " همه اظلاعات در سایت هست. شما هم باید اپلای کنید تا درخواستتون بررسی بشه". برای همین من بایستی با بخش اداری مربوطه تماس که در این زمینه Key Role هستش، سوالم رو بپرسم.
    1. ایا دوستان میدونن اسم این بخش مربوطه چیه؟ ایمیل و تلفنش رو میشه بدید؟
    2. کسانی که ویزاشون ریجکت شده، در نامه دریافتی از سفارت، حتما یک تلفن و ایمیل نوشته شده که این دوستان باید با اونجا تماس بگیرن. در ضمن مشخصات اون بخش سازمانی که اون نامه رو فرستاده، هم حتما اونجا نوشته شده ( قاهدتا هر دو بخش باید یکی باشن). میشه لطف کنید مشخصات/تلفن/ایمیل این بخش/کارمند مربوطه رو بدید؟
    3. دوستانی که خدا رو شکر ویزاشون اومده، اونها هم میشه لطفا مشضخات ارتباطی بخش/کارمندی که اون نامه رو فرستاده، بگن؟

ممنونم

Junior Member

درود بی پایان
    من و دوستم برا ارشد فال 2014 کنسولگری آمریکا در دبی اقدام کردیم(28 جولای) (پشت سر هم بررسی شدیم هر دو هم یه رشته و یه گرایش و یه دانشگاه درس خوندیم
    )
    هر دو مهندسی مکانیک (دانشگاه های پذیرشمون متفاوته.رنکینگ دانشگاه من خیلی بالاتره)
    هر دو بدون فاند
    من با ریسرچ کار بر روی خودروهای فرمول 1
    دوستم با ریسرچ مهندسی پزشکی و دستگاه های مرتبط با اون
    من کلیر شدم،دوستم در جا ریجکت
    به نظر شما با توجه به اینکه فقط 1 بار دیگه مهلت خروج از کشور داره کجا برا ویزا اقدام کنه که ان شاالله ویزا رو با احتمال زیاد بگیره؟
    سپاس فراوان
    "اگر سوال رو باید جای دیگه بپرسم لطفا راهنمایی کنید"

Junior Member mehrdadbala آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Msc. Economics -University of Bologna

سلام دوستانمن دانشجوی دانشگاه صنعت نفت هستم البته رشته مالی! یکی از دانشجو های دانشگاههای فنلاند گفت ک این کشور سابقه رد ویزای دانشجویی برای دانشگاه صنعت نفت رو داشته میخواستم بدونم درسته؟؟؟ احتمال ردشدن داره؟ من مدت کوتاهی پتروپارس بودم !

Junior Member

سلام دوستان. من درخواست اقامت family tie داده بودم (همسرم اونجا دانشجوعه) و امروز نتیجه ریجکت بهمون دادن. اونم بعد از بیشتر از 9 ماه. دلایلشونم اغلب مربوط به مسائل مالی بود که البته بیشتر شبیه یه جور بهانه گیری بود و اصلا منطقی نبود. کسی میدونه اگه ایراداتشونو برطرف کنیم احتمال داره اعتراض نتیجه مثبت داشته باشه یا نه؟ کلا جواب اعتراض چقدر طول میکشه تا بیاد؟ مورد مشابهی دیده بودین که همسر دانشجو ریجکت بشه؟ لطفا بگین چه راه حل هایی وجود داره؟ (

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    pulp and paper Eng.Tehran University

نقل قول نوشته اصلی توسط afra22 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من درخواست اقامت family tie داده بودم (همسرم اونجا دانشجوعه) و امروز نتیجه ریجکت بهمون دادن. اونم بعد از بیشتر از 9 ماه. دلایلشونم اغلب مربوط به مسائل مالی بود که البته بیشتر شبیه یه جور بهانه گیری بود و اصلا منطقی نبود. کسی میدونه اگه ایراداتشونو برطرف کنیم احتمال داره اعتراض نتیجه مثبت داشته باشه یا نه؟ کلا جواب اعتراض چقدر طول میکشه تا بیاد؟ مورد مشابهی دیده بودین که همسر دانشجو ریجکت بشه؟ لطفا بگین چه راه حل هایی وجود داره؟ (
    سلام دوست عزیز
    من از شما چند سوال دارم اخه منم امسال همزمان با همسرم درخواست دادیم یکمی نگران شدم
    اینکه شما قبل از اینکه همسرتون بره ازدواج کرده بودید یا خیر؟
    و اینکه گواهی مالی چقدر نشون داده بودید؟

Junior Member ken آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی

سلام دوستان

کسی هست تجربه appeal موفق داشته باشه؟
    من ریجکت شدم و میخام نامه appeal بنویسم. ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

رد شدن از یک کشور شنگن به معنای رد شدن از سایر کشورهای این حوزه هم هست ؟
    یعنی امکانش هست از شنگن دیگه ای ویزا گرفت در حالی که از فنلاند رد شدیم بخاطر " تهدید علیع امنیت ملیشون !!! "

Junior Member

سلام دوستان.
    کسی هست تجربه اعتراض داشته باشه؟ من ریجکت شدم. ممنون میشم کمکم کنید.

Junior Member

سلام
    متاسفم
    من هم رد شدم
    خیره ان شاالله
    ظاهرا فرآیند اعتراض برای موارد بسیار ساده حدود یک سال طول میکشه (طبق گفته استادم) چون پرونده باید در یک دادگاه مستقل بررسی بشه.
    برای نروژ دوستم اعتراض زد و بعد 7 ماه رایشون تغییر کرد اما فنلاند رو نمیدونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)