صفحه 12 از 14 نخستنخست ... 234567891011121314 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 139

موضوع: مدارک مالی برای ویزای فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک مالی برای ویزای فرانسه

بازم سلام
    از خانم زندی پرسیدم (همون شماره ایرانسل فکر کنم خانم زندی باشه!) معادل ۷۵۰۰ یورو تقریبا میشه ۳۵ میلیون تومان، آیا حدودا ۴۰ میلیون داشته باشم توی حساب کافیه؟ گفت آره.
    بعد پرسیدم این پول توی حساب یک مؤسسه مالی هست، ایرادی نداره؟ گفت بهتره انتقالش بدی به یک بانک شناخته شده و بعد پرینت بگیری. منم همینکارو کردم.
    در ضمن گفت پرینت بانکی به انگلیسی ترجمه شده باشه موردی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sorena1 نمایش پست ها
    بازم سلام
    از خانم زندی پرسیدم (همون شماره ایرانسل فکر کنم خانم زندی باشه!) معادل ۷۵۰۰ یورو تقریبا میشه ۳۵ میلیون تومان، آیا حدودا ۴۰ میلیون داشته باشم توی حساب کافیه؟ گفت آره.
    بعد پرسیدم این پول توی حساب یک مؤسسه مالی هست، ایرادی نداره؟ گفت بهتره انتقالش بدی به یک بانک شناخته شده و بعد پرینت بگیری. منم همینکارو کردم.

سلام دوست عزيز
    با يورو چند تومان حساب كرديد كه شده 35 يورو؟؟؟؟ نرخ يورو الان 4255 اگه ضربدر 7500 بشه ميشه 32 ميليون،البته من از دوستانم كه سال قبل پرسيدم ميگن سفارت با يورو دولتي در نظر ميگيره،اگه دقت كنيد زير پرينت حسابتون زده حدود 3/500 تومان هستش.
    منم خودم حدود 30 تو حسابم دارم .راستي وقتتون كيه؟

فوری
    میخواستم بپرسم که نامزد من در فرانسه میتونه ضامن مالی من باشه؟ و اینکه آیا قراردادهای اجاره هم باید ترجمه شده و تایید سفارت بشن؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar12146 نمایش پست ها
    سلام دوست عزيز
    با يورو چند تومان حساب كرديد كه شده 35 يورو؟؟؟؟ نرخ يورو الان 4255 اگه ضربدر 7500 بشه ميشه 32 ميليون،البته من از دوستانم كه سال قبل پرسيدم ميگن سفارت با يورو دولتي در نظر ميگيره،اگه دقت كنيد زير پرينت حسابتون زده حدود 3/500 تومان هستش.
    منم خودم حدود 30 تو حسابم دارم .راستي وقتتون كيه؟
    من حساب نکردم، گفتم تقریبا میشه ۳۵ میلیون حالا دقیق‌ترشو خودتون حساب کردین
    اگه با یوروی دولتی حساب میکنن، پس باید بشه ۷۵۰۰ یورو رو دولتی گرفت. من نمیدونم قبل از رفتن چطوری میتونم ارز دولتی بگیرم. اگر اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید.
    در ضمن وقت من ۱۵ مرداد هست

Junior Member

Red face پاسخ : مدارک مالی برای ویزای فرانسه

اگه با یوروی دولتی حساب میکنن، پس باید بشه ۷۵۰۰ یورو رو دولتی گرفت. من نمیدونم قبل از رفتن چطوری میتونم ارز دولتی بگیرم. اگر اطلاع دارید لطفا راهنمایی کنید.

منم وقتم 16 مرداده تا جايي كه من ميدونم ارز دولتي گرفتن يه كم دنگ و فنگ داره ، پارسال كه دوستم داشت مي رفت ازش ويزاشو خواستن با تمام مدارك دانشگاه ،اونم بايد با تاييد وزارت علوم ميرسيد،تازه دوست من زماني كه مي رفت وزير علوم نداشتيم(پارسال كه وزرا جديد اعلام ميشدن) به دوستم گفتن برو به خونواده ت بگو بيان بعد رفتن بگيرن.
    راستي يورو دولتي رو فقط به مقاطع فوق ليسانس به بالا ميدن فك كنم سالي 6000 يورو

Junior Member

بازم سلام
    می تونستی انتقال ندی، من 40 میلیون تو حساب موسسه ی ثامن داشتم(به خاطر سودی که می داد)، گواهی اشو گرفتم، آقای کاشیگر ترجمه کرد، و بردم ، ویزامو گرفتم بدون هیچ مشکلی، واسه همین مشکلی نبود اگه موسسه هم می ذاشتی.

Junior Member

دوستان برای دریافت ارز دولتی:
    1*توسایت نشا ثبت نام کنید (و اصولا بابت مدارکی که باید اون تو آپلود کنید به دلایلی که در زیز براتون می گم، سخت نگیرید)
    من با گواهی پذیرش و ویزام ثبت نام کردم، این مورد که پول شهریه رو می دن واقعی نیست(حضوری رفتم فردوسی از مدیر اونجا پرسیدم)، هزینه ی زندگی با نظر کارشناس داده می شه.بعد اگه الان ثبت نام کنید تاریخ 29 شهریور برای دریافت نامه بهتون داده می شه، که باید به مادر یا پدرتون ، وکالت بدین و کپی ویزاتونو، برابر اصل کنید (به همراه مدارک پذیرشتون) که پدر مادرتون بتونن برن بگیرن، زودتر از این تاریخ زیاد به دردتون نمی خوره چون پروندتونو جلو بندازند، نامه یکماه صادر می شه که هزینه ی یکماه درنظر گرفته میشه، بهتره پرونده پروسه شو طی کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaeimahdi نمایش پست ها
    سلام
    برای تایید مدارک توسط سفارت اسناد مالی ضامن (مثل تعهد محضری، شناسنامه ضامن، سند و اجاره نامه و ....) هم باید به تایید سفارت برسه؟ یعنی برای اینها هم باید هر مدرک 18 یورو پرداخت بشه؟
    نه به هیچ وجه، دوستان برای چی اطلاع رسانی اشتباه می کنند؟؟؟؟؟؟
    فقط آخرین مدرک تحصیلیتون باید تایید سفارت بشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pedramkn نمایش پست ها
    سلام، بسته به لیست مدارکی هست که ازتون میخوان، اگر نوشته باشن که

"tout document traduit de persan en francais doit être légalisée par l'ambassade de france "

یعنی که بله متاسفانه همه ی مدارکی که به فرانسه ترجمه شده باید به تایید سفارت برسه.
    اگر یک فرد خیری پیدا بشه و لیست مدارک امسال رو آپلود کنه از صمیم قلب ممنون میشم.
    فقط و فقط ، گواهی آخرین مدرک تحصیلی نیاز به تایید سفارت داره

Junior Member

سلام
    یک سؤال دارم.
    مصاحبه با خانم زندیه انجام دادم، در مورد مدارک گفت کامل هستن. پرسیدم توی مدارک مالی، یک ضامن وجود داره، میتونم یه ضامن دیگه هم با پرینت بانکی و فیش حقوقی جور کنم. گفت اگه مایلید اینکارو کنید.
    ضامنی که توی پرونده دارم، توی حسابش ۴۰ میلیون هست و فیش حقوقی هم بالای ۳ میلیونه. کل مدارک مالی موجود توی پرونده همینه.
    به نظرتون نیازه یک ضامن دیگه تقریبا با همین شرایط به پرونده اضافه کنم یا نه؟ تاثیر داره؟
    مشکل اینجاست که اگه بخوام ضامن اضافه کنم ممکنه وقت کنسولگری چند روز عقب بیفته(در حد ۴-۵ روز. اینو خود خانم زندیه گفت). آیا ارزش داره؟ یا اینکه به خانم زندیه بگم همین خوبه و بهم وقت کنسولگری بده؟ (گفت آخر هفته آینده میتونم بهت وقت کنسولگری بدم فقط کافیه بهش زنگ بزنم و بگم همین پرونده کامله.)
    نظرتون چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)