صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 139

موضوع: مدارک مالی برای ویزای فرانسه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدارك لازم براي ويزاي فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط newid نمایش پست ها
    اگه منظورت حساب مشترکه اصولا باید اینطوری باشه که ایشالا ویزا گرفتی باید یکی اینجا باشه که پول برات بریزه یا برداشت کنه باید حساب دو نفره باشه. قبلا خود بانک تجارت می گفت می تونه اینطوری باشه (حساب دو نفره) . حقیقت قانون الان رو نمی دونم. ولی طبیعتا نباید مشکلی داشته باشه.

دستت درست. اما اون موسسه های مالی اعتباری چی؟ میتونم تو یکی از اون موسسه های مالی اعتباری حساب باز کنم؟ یا حتما باید بانک باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط abol123456 نمایش پست ها
    دستت درست. اما اون موسسه های مالی اعتباری چی؟ میتونم تو یکی از اون موسسه های مالی اعتباری حساب باز کنم؟ یا حتما باید بانک باشه؟
    ممنون
    نباید مشکلی داشته باشه . مهم اینه که تو یه حساب که به اسم شماست پول داشته باشین. که قابل ارائه باشه. و بتونین برای ترجمه گواهیشو ببرین . فقط بعضیا برای اینکه پول ترجمه ندن تو حساب بانکایی پول می ریزن که به انگلیسی بهشون لیست بده . قوامین و سایر موسسات اعتباری شاید پرینت انگلیسی ندن بهت .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

سلام ،
    من 4شنبه در 1 بانک حساب باز کردم و برای معادل ریالی پول گذاشتم نزدیک 16 میلیون،و دیروز گواهی انگلیسی گرفتم از بانک که این پول در حسابم هست سوال که داشتم چون فاصله افتتاح حساب وگرفتن نامه 1 روزه (تو گواهی زده تاریخ افتتاح حساب 7/4وتاریخ نامه 8/4)سفارت بهم گیر نده ؟ همین دیروز 1بخشی از پول رو برداشتم بعد که مشکل ساز نمی شه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    سلام ،
    من 4شنبه در 1 بانک حساب باز کردم و برای معادل ریالی پول گذاشتم نزدیک 16 میلیون،و دیروز گواهی انگلیسی گرفتم از بانک که این پول در حسابم هست سوال که داشتم چون فاصله افتتاح حساب وگرفتن نامه 1 روزه (تو گواهی زده تاریخ افتتاح حساب 7/4وتاریخ نامه 8/4)سفارت بهم گیر نده ؟ همین دیروز 1بخشی از پول رو برداشتم بعد که مشکل ساز نمی شه؟
    ببین ، این که گفتی مربوط به دو بحث جدا از همه. 1- معادل 7500 یورو به صورت ریالی تو یه بانک که یه روز قبل هم افتتاح شده باشه اشکال نداره
    2- گردش یه حساب به عنوان ساپورت مالی به عنوان یه مدرک لازم برای اخذ ویزا

اگه دقت کرده باشی هر دو اینها رو تو لیست مدارک اشاره کرده. پس هر دو لازمه

1- قبلا که میشد پول حواله کرد به شعبه تجارت پاریس عملا 7500 یورو دیگه از دسترست خارج میشد و دیگه اون حساب رو نمیشد به عنوان گردش مالی هم ارائه داد. پس تو اصلا روی معادل 7500 یورو نباید حساب کنی به عنوان ارائه به سفارت برای حساب پشتوانه مالی.
    2- اگه بتونی یه حساب که حالا کمتر یا بیشتر از این مبلغ توش بوده باشه جدای از مبلغ ریالی 7500 یورو ( نه اینکه فقط یه روز ) باشه خیلی خوبه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    metallurgy engineering

درسته،الان توضیح میدم ،تو چند پست قبل تر از این سوالی در مورد گردش حساب پرسیدم که مربوط به پدرم بود که ضامن من هست و من رفتم برای حسابش گردش 3 ماهه بگیرم که گفت ما گردش 3 ماهه نمی دیم و 1 برگه به انگلیسی داد که 4 ستون داشت که توضیح دادم(در بازه زمانی 3 ماه مقدار پولی که به حساب رفته بود و برداشت شده بود ومیانگین هرماه و مانده روزی که برگه رو گرفتم نشون میدادو کلا 1برگه بود)اما سوال قبلی ام در مورد معادل ریالی 7500 یورو بود که چهار شنبه رفتم 1 حساب به نام خودم در بانک باز کردم و 16 میلیون ریختم به حساب و فرداش گواهی گرفتم که این قدر پول به حسابم هست و 1 مقدار ا ز پول برداشتم،نگران بودم چون فاصله بین باز کردن حساب و گرفتن نامه 1 روزهست سفارت بهم گیر نده و برای پرونده و رد کردن بهانه ای بهشون بدم؟و سوالی بعدی من این هست که از خودم فکر نکنم بتونم گردش حساب ببرم، از ضامن کافیه(منظورم همون برگه ای که گفتم)؟

نقل قول نوشته اصلی توسط eclectisim1184 نمایش پست ها
    درسته،الان توضیح میدم ،تو چند پست قبل تر از این سوالی در مورد گردش حساب پرسیدم که مربوط به پدرم بود که ضامن من هست و من رفتم برای حسابش گردش 3 ماهه بگیرم که گفت ما گردش 3 ماهه نمی دیم و 1 برگه به انگلیسی داد که 4 ستون داشت که توضیح دادم(در بازه زمانی 3 ماه مقدار پولی که به حساب رفته بود و برداشت شده بود ومیانگین هرماه و مانده روزی که برگه رو گرفتم نشون میدادو کلا 1برگه بود)اما سوال قبلی ام در مورد معادل ریالی 7500 یورو بود که چهار شنبه رفتم 1 حساب به نام خودم در بانک باز کردم و 16 میلیون ریختم به حساب و فرداش گواهی گرفتم که این قدر پول به حسابم هست و 1 مقدار ا ز پول برداشتم،نگران بودم چون فاصله بین باز کردن حساب و گرفتن نامه 1 روزهست سفارت بهم گیر نده و برای پرونده و رد کردن بهانه ای بهشون بدم؟و سوالی بعدی من این هست که از خودم فکر نکنم بتونم گردش حساب ببرم، از ضامن کافیه(منظورم همون برگه ای که گفتم)؟
    اگه حسابی که گردش مالیشو گرفتی با حسابی که برای معادل 7500 یورو ارائه دادی یکی نیست . پس دیگه مشکلی وجود نداره. اشکالی نداره که حساب 7500 یورویی مال چند روز قبل باشه
    ضمنا اگه پول به حساب ضامنت باشه بهتره تا حساب خودتون چون کلا فرد ، ضامن رو ارائه میده که بتونه موقع تحصیل پشتیبانی مالیش کنه .اگه ضامن پول نداشته باشه که اوضاع خراب میشه

دوستان من چند صفحه قبلو خوندم و واسم یک سوال پیش اومد . من 2 هفته پیش که دفتر فرهنگ رفتم حواله 7500 یورو بردم که یک برگه است که بانک داده الان هفته دیگه وقت کنسول دارم همون برگرو میخوام ببرم. یعنی من دوباره باید یک برگه به روز بگیرم الان که 3 4 هفته گذشته یا نه؟ و پرینپ حسابم هم که مشترک با همان برگه است مربوط به همان 3 هفته پیشه. باید اینا به روز باشه؟!؟!

دوستان یک سوال دیگم داشتم پرینت حساب ضامن من حدود 7 صفحه است و دارالترجمه خلاصه نمیکنه. به جاش من یک برگه از بانگ گرفتم که داخلش در مورد تاریخ گشایش حساب و مانده حساب هست این کافیه یا نه؟

اگه من حساب برای خودم باز کنم با موجودی ریالی باید دفترچه حساب رو ببرم یا اینکه برگه اولشو ترجمه کنم؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behnamm1982 نمایش پست ها
    اگه من حساب برای خودم باز کنم با موجودی ریالی باید دفترچه حساب رو ببرم یا اینکه برگه اولشو ترجمه کنم؟
    بانک ها معمولا اطلاع دارند که برای سفارت باید چه چیزی رو ببرید،یه پرینت حساب و یه برگ موجودی که موجودی ریالی حسابتونو نشون بده و بعضی از بانکها مثل سامان، معادل موجودیتون رو به نرخ ارزی که بخواین رو هم در همون برگه مینویسن
    بعضی از بانکها این موجودی رو به زبون انگلیسی میدن، که نیازی به ترجمه نداره
    اما اگه بانکتون انگلیسی نمیده، باید بدید ترجمه بشه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)